Искам да си поплача и аз...

  • 2 094
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
И все пак май е по-добре така, отколкото да не иска и да го погледне дори.  newsm45

# 16
  • Мнения: 1 732
И все пак май е по-добре така, отколкото да не иска и да го погледне дори.  newsm45
Не мисля, Каси!
Нашите деца не познават бащите си, за да им липсват.
И по-добре.  Tired
Щот` Вяра от баща си не може да научи нищо друго, освен да лъже като дърта циганка... Mr. Green
Лошото за мен е, че има други хора, които я приемат, но заради него не мога да имам нормални отношения с тях!  Cry
Ей за това вече съм повече от бясна!  #Cussing out

Последна редакция: вт, 07 авг 2007, 11:47 от Сабина

# 17
  • Мнения: 393
  bouquet  bouquet  bouquetБлагодаря за подкрепата...Наистина ми беше мн тежко-някак си докато беше извън страната си мислех,че съм ги преодоляла тези моменти на празни обещания,пропуснати срещи...и заплахи SadОказа се,че не съм.Все още ми трепери всичко и вдигам кръвното Close
 Днес бях до една адвокатка тук,започнах да действам по промяна на режима на свиждане,ще искам и увеличаване на издръжката,а се и надявам и на по-добро развитие на нещата-ОГРОМНО БЛАГОДАРЯ НА ПЕЛА!!!!!!!!!!!!!Аз..съм впечатлена,направо изумена какво може да стане...Ех,мечти Laughing...
  Благодаря ви и от името на Георги-накрая на вечерта той все имаше надежда да се види с бащата,но после трябваше да му обясня защо няма да се видят...заплака,макар че наистина се опитвах да му спестя всички ''красиви'' думи м/у нас и е категоричен,че не иска да го вижда #Cussing outНо с ваша помощ,намерих сили да го утеша HugЩе се опитам да не насилвам нещата,но и без да го лъжа Naughty
   Стискайте ми палци,момичета,и мнооого целувки на всички ви!!!

# 18
  • Мнения: 193
Дано постигнете равновесие, спокойствие и самостоятелност!!!

УСПЕХ!!!!


 newsm10

# 19
  • Мнения: 920
Джулето, просто ще си препиша постинга.

Про, много страдаме за децата. Като се развеждах, опитни колежки ми казваха, че за мъж не се страда. Че на кой му пука за мъжа. Страдах за децата. Но приеми, че има неща извън нас, болки, които не можем да поемем.

Боли, много боли.

# 20
  • Мнения: 393
  Та нали всичко,което правим го правим за тях....Аз поне така се опитвам-колкото и да ми е трудно да направя нещо,да променя или приема,на първо място поставям детето-не аз,а как то ще се чувства.И затова вчера пак ми се дорева,когато след цял ден висене по адвокати и много нерви(аз ..съм малко притеснителна) вечерта се върнах ,а той ме попита''Мамо,намери ли адвокат?''....
  Може би цялата дипломация,която се опитвах да водя е била една огромна грешка...И най-лошото,може би за негова сметка SadДали това ще е моят грях пред детето ми???

# 21
  • Мнения: 193
Споко, децата просто са съпричастни!

Мойта като беше малка ми търсеше мъж!
Вървим по улицата, водя я на детска, а тя само се озърта и ми се увърта. Аз закъснявам за работа, питам я: "Кво се въртиш като шугава?!", а тя: "Ми търся ти мъж!". На въпроса защо ми търси мъж, задаван й от всички роднини и приятели, отговаряше: "Да я пази от тати!".

А що да ме пази?!
Ми щото от всичките разпри, в които се стараех да направя така, че тя да не страда, се изпокарахме с бившия на ниво... абе, не ща да си спомням.

Това са си трудностите от подобни взаимоотношения, ако ме разбираш какво искам да кажа.
Ти нямаш вина!  Naughty Naughty Naughty

# 22
  • Мнения: 515
Още помня как ме питаха-"мамо нали няма да ни дадеш на тати,нали ще си останес с теб и баба'.стискаха ръката ми при срещите с татко им и не се отделяха от мен.А сега когато ходиха да го видят на работа преди няколко дни ,ми казаха че при него имало торта ,той ги попитал искат ли,а те казали не.Питах ги:"защо нали обичате торта?'"А те казаха "ами ако я е правила ........,да ни отрови ли искаш?  smile3532После кой ще те обича?"такива са децата.Преживяват всичко заедно с нас и болки и радост.
 :35Sadестественно,вечерта ходихме за торта ,която няма да ги отрови)

Общи условия

Активация на акаунт