Нека да се преброим кои сме на кисело мляко, без да ни критикувате !!!

  • 4 168
  • 81
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 417
Давам кисело мляко след 6-я месец,но не всеки ден.Дъщеря ми е почти на една година и все още вечер пие АМ.Понякога следобед и правя кисело мляко с бисквити.

# 46
  • Мнения: 962
Като станахме на 1г 1м почнахме с кис.мляко и спряхме с фризолака

# 47
  • Мнения: 105
Аз също давам кисело мляко с бисквити за следобедна закуска от 1-2 седмици, Алекс е на 8 месеца. Даже точно днес питах какво кисело мляко давате, но на погрешно място.

# 48
  • у дома
  • Мнения: 7 145
На 1г и 5 м е и още си пие рано сутрин и вечер АМ- Фризолак 3 но по принцип много обича и кисело мляко но като следобедна закуска или чисто или с бисквити.Кисело мляко му дадох след навършване на годинка ,защото големия чми син е с алергии и все се чудя дали захранването на 10мес не допринесе за това

# 49
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
И аз давам киселото мляко с бисквити като следобедна закуска и то само събота или неделя  (единия ден каша е3единия ден кис. мляко), защото през седмицата сме на детска кухня.

# 50
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Забравих да кажа сутрин сме на попара а вечер на АМ НАН

# 51
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Днес за първи път яде кисело мляко..био мляко с две бисктвити "Закуска" за следобед. Иначе имаме три хранения на ден и Аптамил2 + яденето от кухнята.

# 52
  • Мнения: 3 886
Ядеме от скоро  сама си иска но не иска краве а само овчо  Rolling Eyes

# 53
  • София
  • Мнения: 6 998
Киселото мляко го яде натурално ,не обича с бисквити.Пробвах и като айрян с малко захар в шишето,но не го хареса - иска си го чисто  Laughing

# 54
  • Варна
  • Мнения: 72
Моето слънчице навършва 4 месеца утре/21.08/ и смятам да започна да редувам АМ с кисело мляко/от финансова гледна точка,както може би и повечето майчета които по-рано са захранили с кисело мляко/.Да ви попитам какво количество трябва да му приготвям и колко да го разреждам?А тези каши за които пишете на по достъпна цена ли са от АМ?

# 55
  • Мнения: 3 405
Вече два месеца се боря с Любо, но не иска да приеме повече от 100-120 гр. АМ. Сега е на 7 месеца. Сменях го 3 пъти, сега е на Милумил, но го пие със зор. Слагам го по всички каши и пюрета. Смятам да му дам кисело мляко, ако го хареса поне вечерното мляко да заменя с кисело, за да го изпива. Какво кисело мляко купувате? Разреждате ли го в началото или го давате неразредено?

# 56
  • Пловдив
  • Мнения: 40
Ние ядем кисело млеко от края на 6 месец а сега е вече на 1г и полувина и много и харесва.Не съм имала никакви проблеми

# 57
  • Мнения: 917
дадат й на годинка, защото не одобри фризо3. от тогава това й е любимото нещо. баба й го заквасва, но ако нямам заквасено купувам и от магазина. преди годинката не мога да се сетя да съм давала

# 58
  • Мнения: 5 362
От 10-я месец сме на кисело мляко.Много го обича Peace

# 59
  • Бургас
  • Мнения: 891
на 10 месеца някъде и дадох кисло мляко,като следобедна закуска,с бисквити или овесени ядки.Иначе си пие още АМ.

Общи условия

Активация на акаунт