Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 20

  • 14 352
  • 363
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 870
tina m45, мерси за превода   bouquet
Да се похваля и аз Simple Smile ходихме сутринта с приятелката ми до митница направо без да чакаме известие - и то колета пристигнал още на 01.08.  #2gunfire друг път няма да се чака известие явно
Улучила съм номерата на нещата дето съм поръчала, повечето са показвани неведнъж затова няма и аз да показвам. За цените си са добре дрехите, даже много добре, имам 1 риза която мирише малко странно на някакъв химикал  newsm78 но с прането което така или иначе е задължително за мен преди първо обличане ще се оправи  Grinning
Приятелката ми малко се разочарова като видя по етикетите China и Bangladesh но всъщност дрехите които се продават тук са също от там в доста случаи  Laughing ама все пак като видиш дрехата изгладена и опната на манекена на витрина на Патриарх Евтимий примерно имаш друго усещане  Joy и като платиш за нея към 5 или 10 пъти по-висока цена от тия дето ние ги платихме  Mr. Green

На теб от кога ти беше поръчката?

# 211
  • Пловдив
  • Мнения: 4 148
Very nice, благодаря ти  за мейла, пратих на този адрес и сега ще чакам да ми отговорят  Praynig
Мимозка, като ми отговорят ще ти пиша. А ти имаш ли съставен акт от пощатаза разлика в теглото и нарушена опаковка? Аз  ги споменах в писмото и написах номера на акта, да се надяваме, че ще има файда

# 212
  • Мнения: 605
Aquawoman, от 22.07. беше поръчката

# 213
  • Мнения: 4 429
Имам,но не писах аз писмото и не знам дали е включено това като описание..

# 214
  • Мнения: 870
Аз преди малко ходих пак до пощата и пак нямам нищо, служителката беше много любезна и си поговорихме и каза че до сега трябва да е пристигнал пакета в БГ, но ако е в митницата можело да си чакам и 1 месец за обработка....  #Crazy

# 215
  • Мнения: 1 270
Аз съм си набелязала тези дънчици. Ще видим след две седмици на каква цена ще бъдат. Доволна съм от тази марка TIPSTER Имам три неща и са готини и като модел и като качество  Peace
Някой беше предложил да си напишем списък с марките от които сме доволни и недоволни, за да се знае при следваци поръчки какво да очакваме.

# 216
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 860
Аз съм си набелязала тези дънчици. Ще видим след две седмици на каква цена ще бъдат. Доволна съм от тази марка TIPSTER Имам три неща и са готини и като модел и като качество  Peace
Някой беше предложил да си напишем списък с марките от които сме доволни и недоволни, за да се знае при следваци поръчки какво да очакваме.
Туй са тиранти, мър булка Grinning Не са дънки.

# 217
# 218
  • Мнения: 1 666
Момичета, показвайте хубави по-евтини неща, които сте харесали? Още преживявам неосъществената си поръчка от 10-12 неща по 2-3 Е.

Ето, докладвам!
Тази риза, но в розово - за майка ми. И аз имам такава, но в черно, още тогава казвах колко е хубава и каква приятна мателия е.
Този пуловер, но в тъмно синьо и този, също - за баща ми. Много хубави и плътни са. Дано му станат!
Такива тениски - за мъжа ми. Нищо особено, но пък цената им беше 2,25Е.
За тази блуза ме хваща яд в момента, защото сега е още малко намалена.
Има и още един пуловер с V-деколте, който сега не мога да открия, много е хубав, също щеше да е за майка ми, но като го гледам сега може да е голям.

# 219
  • In transit
  • Мнения: 12 047
Момичета, за Варна вече малките пратки се получават по районните пощенски клонове да знаете само.  Wink
какво значи малки пратки?
не са ли вече в митницата в 28 клон?
над 2 кг са там, ако пратката е до 2кг е в районния пощенски клон. Това ми казаха в Централна поща оня ден.

Аз имам една такава в розово , размер 40 за 6 лева ако някой иска, http://www.laredoute.fr/vente-cache-coeur-manches-3-4-femme.aspx … t=1&hasprev=1

# 220
  • Мнения: 5 577
 Grinning аз я искам, ммм - 40 най-малкия номер ли беше?  Hug

# 221
  • sofia
  • Мнения: 4 296
34 е най-малкия номер

# 222
  • In transit
  • Мнения: 12 047
Да споделя какво открих за отстъпките и кодовете:

Логвате се на сайта и влизате в  MON ESPACE CLIENT, там най вдясно има иконка MES OFFRES SPECIALES  кликвате на нея и ще видите едни големи оранжеви правоъгълници с вариантите за отстъпка, които ви се предлагат в момента. Вдясно от всяка имате личен код за ползване на тази оферта, който се слага в кошницата най-отдолу вляво. А вляво срещу съответната оферта има една точка. Кликвате върху точката, на офертата, която сте избрали и най долу имате един дълъг оранжев бутон J’APPLIQUE CETTE OFFRE A MON PANIER. Така ще видите в кошницата си новите цени калкулирани с отстъпката, ако имате вече сложени неща от новата колекция естествено. Най-долу ми добавиха и някакъв подарък . Това е, дано да съм била полезна.

# 223
  • Мнения: 1 270
 newsm78 дънките 40 евро
да си ги носят  Crossing Arms Thinking


и аз чакам подарък с поръчсата си от 6-ти август
интересно ми е какъв ще бъде  #Crazy

# 224
  • Русе
  • Мнения: 659
Grinning аз я искам, ммм - 40 най-малкия номер ли беше?  Hug
Верги, огромна ще ти е, аз имам такава 38 номер, за теб май 36 ще е добре

Общи условия

Активация на акаунт