Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 20

  • 14 351
  • 363
  •   1
Отговори
# 255
  • sofia
  • Мнения: 4 296
До централна гара се намира митницата

# 256
  • Sofia
  • Мнения: 6 948
Разбрах,че има вече получили поръчките си от 27.07.А има ли неполучили още?

# 257
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Разбрах,че има вече получили поръчките си от 27.07.А има ли неполучили още?
Видях те днес на колелото с малката принцеса,много е сладка

# 258
  • Мнения: 870
Аз чакам от 24-ти chocha и всеки ден ходя да досаждам в пощата... все си мисля че едно мъжко долнище и 4 тениски не тежат повече от 2 кг...

# 259
  • Sofia
  • Мнения: 6 948
Разбрах,че има вече получили поръчките си от 27.07.А има ли неполучили още?
Видях те днес на колелото с малката принцеса,много е сладка
Мерси Embarassed Ходих до пощата,ама пратка нъц  Confused

# 260
  • Мнения: 636
И аз чакам от 26,07   #2gunfire

# 261
  • Мнения: 1 666
получих си поръчката от 27.07. Горе-долу съм доволна. Една жилетка не дойде и във фактурата им пише - 1,87Е (жилетката е 2Е), но аз съм си платила цялата сума. Ако на някой му се е случвало същото кога ги приспадат парите, при следващата  поръчка или да забравя за парите. Друг въпрос, проверих си баланса и за двете поръчки са ми таксували по 1 лв от банката, толкова ли е превода?

И при мен в поръчката ми от 27-ми имаше изчерпан артикул, макар че това се разбра по-късно - на 30-ти. А иначе още същата вечер в момента на поръчката си ми дръпнаха цялата сума от картата. И така на 30-ти, когато всъщност я обработиха, ми го отделиха в отделна табличка за нефактурирани продукти. Беше отбелязан с цената, на която го бях поръчала - 5 евро. И аз се чудих какво ще става, даже питах тук, но никой не ми отговори. Преди няколко дни установих, че имам преведени по картата пари, които незнам от къде са, но като обърнах внимание на сумата се сетих, че е стойността на въпросния липсващ пуловер. Така че на мен си ми ги върнаха парите направо по картата.
Такси от банката не ми удържат - и аз съм с Виза Електрон на ЦКБ.


И да ви се похваля - на всички всичко им стана от вчерашния колет. Вече не съм само аз зарибената, толкова са доволни и останалите, че питат кога ще са следващите разпродажби.
Да отбележа, защото се коментираше, и сега както първия път съм доволна от качеството - цветовете са си наред, няма и помен от избеляло, разбира се някои неща имат специфична миризма, но при мен така или иначе е закон божи всяка дреха да се пере и глади преди обличане, така че няма проблем.

# 262
  • Мнения: 1 270
много интересно, че поръчки от една и съща дата не пристигат едновременно  newsm78
аз все си мисля че би трябвало например да товарят всичко за тук на един транспорт...
дали нашенските разпределители не мотат нещо поръчките?
мойте ги получавам на деня след като някое софийско момиче каже че си я е взело

# 263
  • Ловеч
  • Мнения: 115
Аз продължавам да си чакам поръчки от 24 и 25.07 и започвам доста да се изнервям. Даже си мисля, че в България ги забавят.

# 264
  • Мнения: 870
Много ясно че нашенци бавят нещата, служителката в пощата ми каза, че на митницата може и месец да стоят необработени... И аз си чакам от 24-ти и ми писна, защото има 4 тениски за мъжа ми, а лятото си отива...

# 265
  • Ловеч
  • Мнения: 115
То и аз имам доста неща за лятото, но лошота е , че и за малката съм поръчала и няма да може много да си носи новите дрешки.

# 266
  • Русе
  • Мнения: 659
Ходих и аз днес до пощата да питам за моята поръчка от 30.07, няма я още. Аз и не очаквах друг отговор, но ми беше на път.
Valenciq, напиши някакъв номер, който да започва с 06 и да се състои от 10 цифри

# 267
  • Мнения: 346
и аз сега тръгвам на обиколка-поща-митница,че вече започнах да не мога да спя,изчака ми се чакането,вече 18 дни чакам,добре ,че имам снимки на това което съм поръчала иначе до сега да съм забравила.Дано не си остана само със снимките,че #2gunfire

# 268
  • Варна
  • Мнения: 208
Valenciq, напиши някакъв номер, който да започва с 06 и да се състои от 10 цифри

 Написах. Прие ми промяната този път. Довечера като се докопам до картата на мъжо  Mr. Green ще видя дали ще ми финализира поръчката. После ще пиша - ако проблеми ще питам. Благодаря за отзоваването  Hug

# 269
  • Мнения: 399
Можете ли да ми кажете как мога да проверя статуса на поръчката си?

Общи условия

Активация на акаунт