Какво е мнението Ви за "Саменто"

  • 240 764
  • 207
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 47 984
мерси много!  bouquet

# 31
Какво е мнението Ви за Саменто Thinking? Има ли полза от него?
Питам Ви, защото моята майка започна да го приема, но дали ще има полза все още незнаем  Thinking

# 32
  • Мнения: 344
Здравейте.Мойта дъщеря е още малка, но вече започна да се разболява.Аз съм против антибиотиците и й давам само когато наистина има нужда и виждам, че без тях няма да се оправи.Досега не съм й давала нищо за имунната система, а искам вече да започна.Мислех да й давам Саностол, но за него ми казаха, че не е достатъчно ефикасен и няма голям ефект на него.Тогава попаднах на Саменто и реших да събера малко информация за него.Имам няколко въпросчета свързани със Саменто?
Разбрах, че може да се дава на деца, но ме интересува от каква възраст може да започне приема?И по каква схема трябва да се дава?
Една приятелка ми го препоръча като имуностимулатор и каза, че бил много ефикасен.
Благодаря ви предварително!

# 33
  • Мнения: 368
Днес купих на сина ми от капсулите който са 120мг. В Лечител ми казаха че капките съдържат спирт и не са толкова подходящи за деца. Препоръчаха ми давам една капсула разделена на две сутрин и вечер разтворена със сокче.
Взех ги защото цял месец е със кашлица и сополи и след два антибиотика два сиропа и три вида капки да нос няма никакво подобрение.
Надявам се това да помогне
Иначе в момента имаха намаление в аптеката и струваха 20.40лв а по принцип са 24лв

# 34
  • Мнения: 164
Аз днес ходих до лечител и си купух саменто за мен. Имаше 20% намаление и за опаковка от 30 т от 600мг ми взеха 30лв и 96ст. Така че който се интересува може сега да си купи сега понеже има намаление. А иначе аз сега почвам да го пия и ако съм доволна ще взема и на децата.С векърва ми много го хвали.

# 35
  • Мнения: 1 029
а знаете ли дали може да си го купя чрез интернет?
мерси предварително Hug

# 36
  • Мнения: 569
В момента съм на втората опаковка от капките/30мл./ Доволна съм, имам подобрение на нещо конкретно,по лекарско предписание ще ползвам капките три месеца и като гледам ще изпия точно 3 опаковки и малка част от четвъртата, а след това ще намаля дозата. В момента съм на 20 капки два пъти дневно разтворени в  този чай - http://www.lechitel.bg/product.php?p=104

# 37
  • Мнения: 61
Аз от вчера съм на саменто. Още ми е рано за впечатления, но бях пратила майка в аптеката за оксибор форте, че след операцията да си подсиля организма срещу предстоящите вируси, но тя ми взе саменто-34лв.от една често споменавана верига аптеки  Blush В другите май е над 40лв.

# 38
  • Мнения: 263
Аз също искам да споделя впечатленията си за Саменто. За мен то е чудо, то беше моето спасение, когато се разболях от реактивен артрит преди 6, 7 години. Тогава имунната ми система е допуснала бактерия, която ми атакувала костите, болките бяха непоносими. Лекуваха ме с антибиотици, антибактериални, обезболяващи...,всяка рецепта ми струваше над 500 лв. и резултата беше само временен. Купих си Саменто от 600 мг. и резултата дойде още след седмица - изчезнаха болките, почувствах сила, енергия, сякаш се "родих отново". Само от една опаковка си върнах здравето до ден днешен. Сега, ако имам възможност си купувам понякога, поне веднъж годишно, просто за засилване на имунната система като цяло.

# 39
 аз също давам саменто и съм много доволна за сега . давам го вече з месеца и не знам още колко  да продължа . моля дайте мнения newsm78

# 40
  • Мнения: 569
аз също давам саменто и съм много доволна за сега . давам го вече з месеца и не знам още колко  да продължа . моля дайте мнения newsm78


Мисля че можеш да го даваш неограничено време,само намали дозите на половина например.

# 41
  • Мнения: 3 410
По-добре да смениш антиоксиданта Саменто с друг, защото организма има нужда от различни антиоксиданти. Три месеца е добър срок. Можеш да го замениш с Гинко, чеснови таблетки, жен-шен , алое вера или пчелни продукти

# 42
  • Мнения: 2 382
На тази цена ще си купите поне 10 опаковки различни витамини и антиоксиданти,които имат същото действие.Вълшебните му свойства са повече самовнушение,което не е зле,ако човек ще се почувства по-добре,но да бъдем честни -всичко е бизнес.Специално съм питала онколога си и според него Имунобор би свършил същото. Пила съм и двата препарата и не намирам разлика,освен това,че в отчаянието си хората са готови да платят всякаква цена.

# 43
В момента синът ми е на шест години, използвам Samento капки ,като имуностимулатор повече от четири гдини. Като всяко малко дете посещаващо ясли , започна едно безкрайно боледуване ,въртяхме се в омагьосан кръг. След поредно боледуване,майка ми която работи в Гърция ми каза да го купя от аптека Лечител . Купих го с недоверие ,той беше на две години и половина, започнах да давам по 10 капки дневно профилактично всяка сутрин. Когато усетя хрема или че в групата има повече боледващи деца увеличавам дозата на 15-20 капки . Детето ми почти не боледува,дори и да се появи нещо минава почти без антибиотици . Скъпи родители това е вълшебен имуностимулатор !!! Препоръчвам го горещо!
 

 

# 44
  • Мнения: 163
и аз давам Саменто на дъщеря си.Всяка сутрин половин час преди закуска 3-4 капки.А като усетя че е имала контакт с болен давам и вечер преди вечеря още толкова.Интересува ме колко време мога да го давам и освен това наскоро посещавахме УНГ,защото малката започна да и хърка нослето и той ни постави диагноза алергичен ринит.Изписа ни едни кортикостероидни капки и противоалергично сиропче AERIUS и ми каза че в случая трябва да спра Саментото. newsm78.Понеже това беше точно преди празниците започнах да давам сиропчето ,но тези кортикостероидни капки малко ме притесняват.Утре ще си я заведа на моята лекарка да видим тя какво ще каже,но въпросът ми е за Саментото-наистина ли не мога да го давам при диагноза алергичен ринит newsm78

Общи условия

Активация на акаунт