Откраднаха ми телефона

  • 4 830
  • 97
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 25 619
...явно наистина не беше крадла а Дама с бизнес със среда Thinking.

Ха! Че тези са най-големите крадци!  Shocked
Не се ли убеди вече лично?  Wink Mr. Green

# 16
  • Мнения: 46
това не го бях чувала досега  "Дама с бизнес със среда" Joy Joy Joy Joy Joy
Имаш предвид, крадлива среда???? Joy Joy Joy

# 17
  • Мнения: 843
   Хе,  че ти  пишеш неправилно тотално избирателно.   При това с разлики в двата постинга... не внимаваш, провокаторкееее... Grinning Grinning
    Ти май си стар познайник, защото грешиш нелогично в правописа. Като майка на 21 годишен неграмотник, горе- долу се ориентирам.  /  не  казвам, че съм "грамотник", обаче/
     Или имаш дар- слово , но пък някои думички ги улучваш на късмет.
    Майтапя се... може и да не съм права..  ама като погледна подписа.. аватара..  Simple Smile) Айде на Марс вкупом!

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
БРАВО на теб!!! newsm10

# 19
  • Мнения: 3 760
Браво, мацка! Кефиш!  Heart Eyes

# 20
  • София
  • Мнения: 1 105
.....Госпожата я задържаха за 24 часа адвоката и не плати парична гаранция защото беше неделя и нямаше на кого.Та я оставиха да си полежи там.Докато я изкарваха от ареста с багажа да я водят в болницата за някакви изследвания тя помоли да остави багажа на дъщеря и че нали от почивка се връщат и бая багаж носеше.......
Бамби, ама много американски филмчета гледкаш... К`ви парични гаранции, к`ви 24 часови задържания... К`ви недели, к`ви болници. Нема таквиз работи в наш`то наказателнопроцесуално право. Мъниииииичко по-различни са нещицата...

Тии не видя ли, че жената е от Марс, бре?! Mr. Green

# 21
  • София
  • Мнения: 3 328
Тамън да се напъна да пиша, че не е по НПК...и се сетих, че може на Марс НПК-то им да е такова Mr. Green

# 22
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 728
Някой от Марс имат доста развинтено художествено въображение!!!!Браво, браво!!!!! newsm78

# 23
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 325
Много са ти дошли май криминалните сериалчета...

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 1 267
Не знам кой от къде е, но аз ще ви разкажа истинска история.Е, не обещавам такъв екшън, но да си изплача мъката,че и аз си изпатих.
С мъжа ми след плаж обядваме на капанче на "Смокините".Бяхме с още едно семейство и поръчките ни се позабавиха.В един момент мъжете се сещат,че ще закъснеят да гледат квалификациите на Ф-1 и се разбързаха да ставаме.Масата отрупана с недоядени порции,но тръгнахме.Сервитьорката се запъти да прибира,защото там винаги някой чака за място.Прибрахме се, наспахме се и моичкия се сеща,че не си е видял телефона. Търсихме го ,но го няма.На другия ден пак сме на същото капанче,пита той някой от персонала дали не го е взел да го прибере.Не, никой нищо не знае.Дали е бил клиент или от сервитьорките не се разбра.Факта е,че картата беше изхвърлена в 5 ч,когато прозвъних.Значи, който го е открил си го е прибрал.Да де, ама не знае,че телефона е нов модел и ще го открият чрез проследяване.Така поне ни каза наш познат полицай.
За края на историята ще почакаме, като го върнат ще ви се похваля.

# 25
  • Мнения: 1 952
Пицария, бирария....нищо не разбрах, а пък и нямам толкова нерви за абене да чета Whistling

# 26
  • Мнения: X
Е, ти ме уби просто  Mr. Green Браво за реакцията, държала си ги, като гладно куче кокал. Joy

# 27
  • Мнения: 154
.Тогава аз казах на полицая че в нея има още 2 телефона.Той я накара да ги извади.Тя ги показа като единия Моторола беше изключен и тя даде обяснението че и е служебен и му паднала батерията.(

Ама ти и ясновидски способности ли имаш? Освен, че си "Паяк - супер мен"?  #Crazy

# 28
  • Мнения: 4 473
Хахаха, евала, мацка!  Grinning

# 29
  • Мнения: 419
И аз тъкмо да кажа "Евала!" и прочетох за гаранцията  ooooh!
Мдааааа, става за епизод от сапунка  Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт