Много странен предмет - знаете ли какво е?

  • 5 741
  • 48
  •   1
Отговори
# 15
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
можеш ли да направисх по-добри снимки? ако е арабски може и да се намери кой да го преведе

# 16
  • Русе
  • Мнения: 2 354
А приятелката ти питала ли е гаджето си дали знае нещо по въпроса???

# 17
  • Мнения: 142
можеш ли да направисх по-добри снимки? ако е арабски може и да се намери кой да го преведе

Не, момичето е в Щатите. Това ми прати. Според мен е муска и това е писание от Корана.

# 18
  • Мнения: 142
А приятелката ти питала ли е гаджето си дали знае нещо по въпроса???

Не е. Не искам да се меся в личните им отношения, просто е притеснителен предмета.

# 19
  • Мнения: 725
 притеснителен предмета е...
разбира се
все едно да го намерите в джоба си ,няма ли да се чудите?
има толкова лоши хора....
дано да е погрешка попаднало листче....

# 20
  • София
  • Мнения: 3 409
О, в Щатите, вече е ясно.
Това е тайна карта с описанието на сривалището на Осама Бин Ладен и Садам, защото нали знаете, че не Садам беше обесен, а негов двойник.
Ей сега ще ги спипаме, издаваме ги на Буш и получаваме наградният фонд и по един обелиск с надпис "От признателния свят".
А ние ще си караме фераритата...

# 21
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
притеснителен предмета е...
разбира се
все едно да го намерите в джоба си ,няма ли да се чудите?
има толкова лоши хора....
дано да е погрешка попаднало листче....


не ми се вярва да е грешка току така такива грешки не стават  ooooh!

# 22
  • Мнения: 914
Ако можеш обърни текста   Арабския се чете от дясно на ляво Много е нечетливо Не прилича на нещо от корана

# 23
  • Мнения: 1 942
И да ти го преведе някой няма да стане ясно за какво е сложено. Ще се окаже част от корана и толкова. За да е сложено в джоба му значи не е проблем, че ще го намери. Някоя магийка ще е - ей шантави хора има ...  Rolling Eyes

# 24
  • Мнения: 453
И не е иврит със сигурност! Арабски е!

# 25
  • Мнения: 98
аз пък си нося на врата амулет, в който има смола и сгънат лист с написана на китайски молитва(мантра).сигурно и това е подобен амулет.не е задължително момчето да знае арабски, и аз не зная китайски Simple Smile

# 26
  • Мнения: 473
Това е муска, която се прави от ходжи за късмет, любов и благоденствие. Носи се постоянно от човека, за който е направена. След като се напише се сгъва във формата на триъгълник и се увива в тиксо, а може и да не се увива. Прави се за добро, за да се отприщи доброто за човека, който я носи. Тя е личен предмет и не може да донесе късмет на някой друг, а само на човека, за който е правена. Не е черна магия, а е за хубаво. Черните магии обикновено съдържат косми, нокти, конци, пръст и т.н. Не се занимавам с такива работи, просто една приятелка си беше направила такава муска и ми обясни как се прави, а пък за черните магии се носят много истории...

# 27
  • Мнения: 295
Веднага при свещеник, не при ходжа, с такива неща. Консултирайте се там какви молитви да му прочетат, защото с такива неща шега не бива.

# 28
  • Мнения: 46 526
Представям си как арабка изпада в паника, откривайки лист хартия в джоба на мъжа си с писаници на български  hahaha

# 29
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Представям си как арабка изпада в паника, откривайки лист хартия в джоба на мъжа си с писаници на български  hahaha
moresmile
Запрята всички фусти и тича при имама.
 Р.П. Що не спиш ти... а?

Общи условия

Активация на акаунт