Режим на Пиер Дюкан - 17 част

  • 26 254
  • 586
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 243
Аз също нямам претенции, която остане за мен. Всички си заслужават да бъдат като нас   Laughing

Вещи, аз съм на режима от 06.06.2007 г. може да го отбележиш.

На мен нещо ми се доспива, а пък и малката не иска да си ляга без мама, не знам какво и стана днес, та ще ви кажа лека нощ и приятни сънища.

# 16
  • Мнения: 3 202
А на мен ми се затварят и двете очи, така че...   smile3524
Вещи! Ти да не четеш по метода на Ленин?
Пепи! Аз иначе предпочитам мъже........ Joy

# 17
  • София
  • Мнения: 3 090
Излезли са две нови глави на ХП, така че не питайте къде съм през следващите 20 минути  Whistling
Нали ви казах, предпочита Хари пред нас  Crossing Arms
Феде, добре дошла   bouquet Желая ти леко, приятно и резултатно диетуване   bouquet
Аз съм другата любопитка - разкажи за твойта приятелка, ние всички обичаме хубави истории за отслабнали дюканки  Laughing
Бачи, аз съм най-тежкия случай, не се кахъри! Като му дойде времето, ще си призная от колко почнах. Laughing
krikri , имах предвид, че всички сме малко лудички тази вечер Simple Smile Извинявай не исках да те обидя, ама малко така го написах.
В никакъв случай не съм се засегнала; а и наистина съм малко луда  #Crazy

# 18
  • В.Търново
  • Мнения: 444
baci , какво съвпадение и аз така по мъже си падам, май си приличаме   Joy

Лека нощ и от мен, че вчера до 3 часа не можах да заспя и мисля сега да наваксам.
Сладки сънища на всички мами  luvbed и дечица  newsm46

Вещи приятно четене

# 19
  • София
  • Мнения: 3 090
Бачи, девойката, която си харесала, съвпада с представата ми за тебе! Иначе е ясно, че всички си падаме по мъже  Laughing

# 20
  • В.Търново
  • Мнения: 444
"В никакъв случай не съм се засегнала; а и наистина съм малко луда"

Без да искам съм познала krikri. Лека нощ и на теб и на всички, които седят мълчаливо там горе и само четат нас "лудите"  Crazy

О аз съм първа на втора страничка Simple Smile)))

# 21
  • Мнения: 3 202
Кри!   love001 Остава и представите ти да се материализират в реалността Simple Smile
Пепи! Аз не съм мама, значи към децата ще се мушна Simple Smile) newsm46

# 22
  • Мнения: 5 873
Вещи,аз съм на стриктен Дюкан от 4.08.-ако искаш може да го добавиш.

Сега ви пожелавам лека нощ и приятни сънища.  bouquet

# 23
  • Мнения: 38
Добър вечер на будните. Доста време ми отне да ви изчета, но в новата тема- изненадка- на първо място в азбучния списък. И като видях 4- те изгубени килограма, ми стана едно хубаво... Embarassed Надявам се в 29 част на темата да съм на първо по свалени килограми, хихихи...
Днес малко оплесках нещата- купих си Верея 0,1%, но като заплющя дъжд, не ми се ходеше да трся мръвки, та обядвах домати, за следобедна закуска - пак домати и чак вечерта сготвих. Никъде не пишете за пилешки сърчица и се надявам да не съм сбъркала с приготвянето им.
Ето как- тавата се покрива с фолио, слагат се измитите пилешки сърчица, заедно с черен пипер, две главички лук, лъжичка червен пипер и чаша вода. Цялата тава се покрива с фолио и се полу- запичат, полу- варят за 45 минути на 250 градуса. После се маха горното фолио и се запичат до кафеникаво - златисто..Не бяха безвкусни, въпреки че за първи път ги приготвям така. Рецептата е за смесени- вече съм трети ден на този режим. Е, кажете- дали съм сбъркала някъде?

# 24
  • В.Търново
  • Мнения: 444
Аз пък съм мама и искам  luvbed с Брад Пит.  #Crazy
baci , ако дойдеш тук luvbed обещавам ти да станеш мама Joy Joy Joy
За всички други, който не са мами, където си изберат там да спинкат, а за baci е задължително това Simple Smile))))

# 25
ето ме пак  Grinning, здобих се с кантарче - механично и когато се премерих вчера сутринта......гледам и не вярвам 77,5 при положение, че в началото (миналия понеделник) се измерих, само че на друг кантар 84 кг.....не знам какво да си мисля и на кой кантар да вярвам  Rolling Eyes........заради последното ми прегрешение на 02.08 продължих до събота с ударната фаза, разбирам от Дюки, че повече от 5 дена няма смисъл,сега съм на смесени... пък и при мен май се оказа леко катастрофално, получи се запичането..., уж хапвам трици, ленено и пия зелен чай.......от 2 дена имам голям проблем, на .....ей как да се изразя....дупето  Embarassed ми се е образувало едно мехурче......., ацки боли, мислех че ще изчезне, днес си взех "ПАЙЛЕКС" някво мазило на билкова основа, казаха ми , че помага, но ако до утре не изчезне незнам какво да  правя...................това като за начало, моля "вещите" да изкажат мнение, това последното го споменавам, тъй като явно е рядкост, може и само на мен да се случва, но пък да го има и като инфо за всеки случай........

 Hug Hug Hug за всички в дюканския отбор

# 26
  • Мнения: 465
Поздравления за новата част -Вещи,браво ! Joy Мнооого оптимистично е слабо казано ,направо съм задължена да продължа в дюкансването  Mr. Green

# 27
  • Мнения: 3 202

Ето ви две бачита!
Пепи!!! Само кажи де е това "тук"! Че май ме нави да идвам... А Брад там ли ще е?

# 28
  • Мнения: 3 202
Седона! Мехурчето да не е хемероид?

# 29
  • Мнения: 38
ето ме пак  Grinning, здобих се с кантарче - механично и когато се премерих вчера сутринта......гледам и не вярвам 77,5 при положение, че в началото (миналия понеделник) се измерих, само че на друг кантар 84 кг.....не знам какво да си мисля и на кой кантар да вярвам  Rolling Eyes........заради последното ми прегрешение на 02.08 продължих до събота с ударната фаза, разбирам от Дюки, че повече от 5 дена няма смисъл,сега съм на смесени... пък и при мен май се оказа леко катастрофално, получи се запичането..., уж хапвам трици, ленено и пия зелен чай.......от 2 дена имам голям проблем, на .....ей как да се изразя....дупето  Embarassed ми се е образувало едно мехурче......., ацки боли, мислех че ще изчезне, днес си взех "ПАЙЛЕКС" някво мазило на билкова основа, казаха ми , че помага, но ако до утре не изчезне незнам какво да  правя...................това като за начало, моля "вещите" да изкажат мнение, това последното го споменавам, тъй като явно е рядкост, може и само на мен да се случва, но пък да го има и като инфо за всеки случай........

 Hug Hug Hug за всички в дюканския отбор

Поздравления за резултатите! А за проблемите с долната част на гръбчето , виж тук.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=4418.0;all

Общи условия

Активация на акаунт