За какво сме ви мъжете на вас жените?

  • 2 943
  • 74
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 146
И вие, мъжете, все по-добре се справяте с домакинските задължения и с гледането на децата от най-ранната им възраст. Така, че нужни сте ни, за да си поделяме задълженията и да ни е по-леко на всички Wink  
Точна така!

# 61
Ааааа трябва ми на мен то оплождането едно на ръка  Naughty Ми аз без него не мога бе. С кой да се карам иначе ? newsm78

# 62
  • Мнения: 154
-да има на кого да мрънкам за нещо
 Mr. Green

аха аха! А също и да ми закача червейчето на кукучката като сме за риба.

# 63
  • Мнения: 183
За аромат! Mr. Green

# 64
  • Мнения: X

Като се замисля мъжете ви трябваме на вас жените само за две неща - за оплождане и за да носим пари в къщи.
аха
ама след оплождането ако жената може и сама да си носите парите... newsm78


# 65
  • София
  • Мнения: 3 421
 Не мога да вляза нещо в общият тон - на мен си ми трябва, той си е моята половинка, най-добрият ми приятел, първият за който се сещам, когато искам да споделя нещо каквото и да е то...

# 66
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
...He is the H in my Happiness!...
Имам си го за да му казвам колко много  го обичам, да му мърморя, когато съм нервна,да го държа за ръка , когато сме навън...
За парите- в момента тои е основният източник на такива, но иначе аз печеля повече..... Mr. Green

Вили

# 67
  • Мнения: 3 886
1.Да ми къса нервите
2. да разхрърля
3.да му слугувам Mr. Green

# 68
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
да носи тежките неща ..... да ходи на работа и заради мен ... да ме обича такава опърничава и нахална ... да ми носи шоколад

# 69
  • София
  • Мнения: 300
Именно мъжете ни карат да се чувстваме истински жени, но за съжаление според статистиката истинските мъже са на изчезване Rolling Eyes

# 70
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
по времето на дядо, мъжете са били джентълмени, но след сватбата жената се е превръщала в слугиня  ... а мъжа не е пипвал от домакинската  работа ... сега мъжете са по- проклети, но това е защото сме равнопоставени ...

# 71
  • Мнения: 4 451
За разкош. Wink

# 72
  • Мнения: 27 524
П.П. Моля, в отговорите да се избягва да се употребява думата "любов" .... не сме тинейджъри все пак...

Тъкмо да започна да пиша и хоп! - попари ме. Замълчавам...  Heart Eyes

А може ли да спомена уют, защита, топлота, съпричастност, принадлежност, смисъл, щастие, спокойствие, вяра и обич?  Simple Smile

# 73
  • Мнения: 103
Айде после напишете и подтемичка аджаба за кво са ни жените (на мъжете).. ще ми бъде интересно да прочета..

Ами пусни и си напиши! И на мене ще ми бъде интересно да прочета.   Wink Laughing

Айде каксийке-кайсийке, тичай да се разпишеш: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=212904.0

# 74
  • Мнения: 603
За мазохизъм, за това сте ни...
Иначе ще сме прекалено щастливи  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт