За Европейската здравноосигурителна карта

  • 5 113
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 299
Peace Щом пътувате много, картата е много по-евтиния вариант и все пак дано сте жив и здрав, да не ви се налага да я ползвате.

Да, дано не се налага, че аз, водена от "на мен няма да ми се случи" бях 2 седмици в Швеция, без карта и без застраховка и ми се наложи да ида на лекар... Така, че вече няма да повторя грешката.

А ти какво толкова си попълвала? Да не би аз да пропускам нещо Thinking Уж жената много мило всичко ми обясни, ама аз ако не съм попитала каквото трябва.... Беше една бланка, подобна на тази като си вадиш ЛК, с място за снимка.... Една страничка... newsm78

# 16
  • Мнения: 3 410
Peace Щом пътувате много, картата е много по-евтиния вариант и все пак дано сте жив и здрав, да не ви се налага да я ползвате.

Да, дано не се налага, че аз, водена от "на мен няма да ми се случи" бях 2 седмици в Швеция, без карта и без застраховка и ми се наложи да ида на лекар... Така, че вече няма да повторя грешката.

А ти какво толкова си попълвала? Да не би аз да пропускам нещо Thinking Уж жената много мило всичко ми обясни, ама аз ако не съм попитала каквото трябва.... Беше една бланка, подобна на тази като си вадиш ЛК, с място за снимка.... Една страничка... newsm78
Ами аз защото чаках в едно тясно коридорче, попълвах за съпруга ми за детето и за мен, върнаха ни още веднъж за да доведем детето, след това дойде обедната почивка и чакахме още два часа да занесат някъде подадените документи до тогава, може би затова ми се стори ужас. От друга страна, тъй като съпругът ми отговаря за мед. застраховки в Булстрад , съм се наслушала на случаи без покритие от тази карта, за които хората так яко се изръсват, че съм се зарекла винаги в чужбина със застраховка. Успех на вас

# 17
  • Мнения: 1 299
Ами аз защото чаках в едно тясно коридорче, попълвах за съпруга ми за детето и за мен, върнаха ни още веднъж за да доведем детето, след това дойде обедната почивка и чакахме още два часа да занесат някъде подадените документи до тогава, може би затова ми се стори ужас. От друга страна, тъй като съпругът ми отговаря за мед. застраховки в Булстрад , съм се наслушала на случаи без покритие от тази карта, за които хората так яко се изръсват, че съм се зарекла винаги в чужбина със застраховка. Успех на вас

Ми аз вече се замислих и една застраховчица да си направя за всеки случай, че се съмнявам малко за тая карта. Щеше ми се някой, който я е ползвал вече да каже до колко я признават....

# 18
  • Мнения: 1 299
Ето и информация за самата карта и какво покрива тя - http://ec.europa.eu/employment_social/social_security_schemes/he … care/index_bg.htm

# 19
   Уважаема госпожи и господа,пише ви една жена по професия учителка,която вместо да се радва на децата си тя търси контакти със някой ,който да и подаде ръка в един труден за нас момент.Като се рових из интернет незная защо ми се наби на око вашия skype и реших да ви напиша тези редове като си мисля ,че можете да ми помогнете.Зная че това може дастане ако Ви е по-силите.Аз съм леля на едно болно момче изпаднало вав отчаяние ,което търси утеха само вав мен т.с неговата леля.Искам да отправя зов за помощт към вас.Момчето за което Ви моля е на 27 год.и се казва Христо Милчев от гр. Тополовград ,със този зов Ви моля да откликните с помоща си и проявите милосърдие към този млад човек,живота му е във ръцете на хора като вас ,добронамерени,желаещи да помагат на хора в беда.Зная че много като нас ви молят,но аз искренно се надявам,че ще ни помогнете.Набираме средства за трансплантация на бъбрек във чужбина.Необходими са средства.Майката на това момче също ена хемодиализа и той се грижи за нея.Затова отправям зов  като ви моля за съдействие изразяващо се във вашата добра воля да ни помогнете да се отърве от този ад,да ни протегнете една братска ръка за помощ.Това за нас е една голяма битка.Имомчето има цели и стремежи,и той иска да ги сбъдне,но за сега има една важна битка ПРОСТО ЕДИН НОВ БЪБРЕК. С много уважение и пълно с болка сърце- Андреана БашаеваsizeИме   Христо Милчев Христозов
ЕГН   8008179068
Адрес   Ул. „Митко Палаузов” №4
Пр/Сметка   04/0000000014164276
Валута   USD
IBAN   BG49STSA93000015379722
BIC   STSABGSF

# 20
  Уважаема госпожи и господа,пише ви една жена по професия учителка,която вместо да се радва на децата си тя търси контакти със някой ,който да и подаде ръка в един труден за нас момент.Като се рових из интернет незная защо ми се наби на око вашия skype и реших да ви напиша тези редове като си мисля ,че можете да ми помогнете.Зная че това може дастане ако Ви е по-силите.Аз съм леля на едно болно момче изпаднало вав отчаяние ,което търси утеха само вав мен т.с неговата леля.Искам да отправя зов за помощт към вас.Момчето за което Ви моля е на 27 год.и се казва Христо Милчев от гр. Тополовград ,със този зов Ви моля да откликните с помоща си и проявите милосърдие към този млад човек,живота му е във ръцете на хора като вас ,добронамерени,желаещи да помагат на хора в беда.Зная че много като нас ви молят,но аз искренно се надявам,че ще ни помогнете.Набираме средства за трансплантация на бъбрек във чужбина.Необходими са средства.Майката на това момче също ена хемодиализа и той се грижи за нея.Затова отправям зов  като ви моля за съдействие изразяващо се във вашата добра воля да ни помогнете да се отърве от този ад,да ни протегнете една братска ръка за помощ.Това за нас е една голяма битка.Имомчето има цели и стремежи,и той иска да ги сбъдне,но за сега има една важна битка ПРОСТО ЕДИН НОВ БЪБРЕК. С много уважение и пълно с болка сърце- Андреана БашаеваsizeИме   Христо Милчев Христозов
ЕГН   8008179068
Адрес   Ул. „Митко Палаузов” №4
Пр/Сметка   04/0000000014164276
Валута   USD
IBAN   BG49STSA93000015379722
BIC   STSABGSF

   





Общи условия

Активация на акаунт