искам чудотворната ви енергия

  • 4 902
  • 157
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 1 877
Вече доказахме ,че сме единни,когато става дума за децата ни.Аз ще се моля също и чакаме добри новини!

# 106
  • Мнения: 398
Дано всичко мине по план и се възстанови бързо  Praynig Praynig Praynig

# 107
  • Мнения: 447
Имаш я  Praynig Praynig Praynig

# 108
# 109
  • Мнения: 2 381
Господ да е с малкия Ивайло и близките му!Моля се за него Praynig

# 110
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 234
 newsm17 newsm17 newsm17

Нека Господ да помага на детенцето  Praynig

# 111
  • Мнения: 533
Нека Господ да е с него и родителите му  Praynig Praynig Praynig и да им помогне.

# 112
  • Мнения: 92
 newsm17 newsm17 newsm17ще се молим детенцето да се оправи!!

# 113
  • Мнения: 932
Мили мамчета,благодаря ви от сърце за всички положителни мисли,за всяка молитва! Hug Hug Hug  bouquetВие сте прекрасни и мога само да ви се възхищавам за добрите сърца.Ивайло е добре.Казвам го тихичко.Трансплантацията е минала добре,не смеех да пиша.От суеверие.Трябва да се изчака 6 месеца поне,за да мине по-опасния период,когато имунната му система е още слаба.Не съм го виждала,защото така е по-безопасно за него,но се чувам с майка му,която е едно неимоверно силно момиче!Обещавам ви да му направя снимка,когато вече е напълно здрав!

# 114
  • София
  • Мнения: 408
И аз се присъединявам!Дано всичко мине успешно!! Praynig Praynig

# 115
  • Мнения: 47
Моля се за Иваило

# 116
  • Русе
  • Мнения: 2 354
Мили мамчета,благодаря ви от сърце за всички положителни мисли,за всяка молитва! Hug Hug Hug  bouquetВие сте прекрасни и мога само да ви се възхищавам за добрите сърца.Ивайло е добре.Казвам го тихичко.Трансплантацията е минала добре,не смеех да пиша.От суеверие.Трябва да се изчака 6 месеца поне,за да мине по-опасния период,когато имунната му система е още слаба.Не съм го виждала,защото така е по-безопасно за него,но се чувам с майка му,която е едно неимоверно силно момиче!Обещавам ви да му направя снимка,когато вече е напълно здрав!

хубава новина!
дано се оправи детенцето!!!

# 117
  • софия
  • Мнения: 636
От цялото си сърце моля Бог да закриля детенцето! Ще се оправи, вярвам го! Heart Eyes Hug

# 118
  • Варна
  • Мнения: 3 953
 Praynig Praynig Praynig
дано всичко е наред

# 119
  • Мнения: 1 043
Дано Ивайло се възстанови бързо! Моля се всичко да е наред  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт