Какво правите с много износените дрешки

  • 1 276
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 456
Ползвам ги за парцали.

# 16
  • Мнения: 891
Ползвам ги за парцали.

# 17
  • Мнения: 5 183
Нищо не хвърлям. Живеем блио до едно у4илище, а тук в двора на всяко у4илище има огромни контейнери, в които хората слагат ненужни употребявани или не дрехи, обувки, покъщнина. Отиват за благотворителност.
Някои много хубави директно подарявам на мои познати с деца.

# 18
  • Мнения: 516
Ами много просто Wink.Тези ,които вече не ми трябват и са износени ги оставям в торбичка  до контейнерите и съм сигурна,че на някой все ще свършат работа.Така правя и със стари/скъсани /обувки,пантофи....и най-различни ненужни ми вече неща.
И аз така правя. Peace

# 19
  • София
  • Мнения: 5 079
Тези, от които НИЩО не става, хвърлям или стават на парцали.

# 20
  • Мнения: 668
ако не стават за нищо ги правя на парцали.

# 21
  • Мнения: 550
Нищо не хвърлям. Живеем блио до едно у4илище, а тук в двора на всяко у4илище има огромни контейнери, в които хората слагат ненужни употребявани или не дрехи, обувки, покъщнина. Отиват за благотворителност.
Някои много хубави директно подарявам на мои познати с деца.
Защо няма и тук такива контейнери?!Аз поне не съм виждала.

# 22
  • Мнения: 179
МомИченцата имат взможност да износват по дълго време. МомчЕнцата нямат тази възможност. Не само с негови дрешки, но и с мои правя едно и също. Слагам ги в черни пликове и ги оставям до контейнерите за боклук. Ромчетата от квартала са възпитани и всичко прибират. Не ровят на място, а го правят културно, у дома си. yes

# 23
  • София
  • Мнения: 7 097
Ако наистина не стават за носене ги хвърлям.

# 24
  • София
  • Мнения: 7 242
Отдавна вече не ми е жал да хвърлям. Нямам място.
И аз така...

# 25
  • Мнения: 2 722
Стават много удобни парцали за еднократна употреба  Wink или изпрани и сгънати в прозрачни пликове оставям до кофите за боклук и подновявам по този начин гардероба на Факултета - странен но ефективен вид благотворителност.

Общи условия

Активация на акаунт