Да украсим яденето (или как да накараме злоядите деца да ядат)

  • 2 675
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Хе, съживиха ми темата:)

Заедно правим от бутер тесто формички - рибки, кученца и т.н. И пак не ги ще  Laughing
Последната мания е да яде в стола на учлището  Shocked Там яде даже и ориз с гъби  Shocked Shocked Shocked

Ще ти кажа една хитрост която напоследък действа безотказно. Показвам му лъжицата и издавам звуци, на кола, самолет, мотор, влак, куче, котка, петел и т.н. всяка лъжица е различно нещо. Той разпознава животното или ме пита какво е и аз му казвам и го карам бързо да го лапне. И той изпълнява и чака с нетърпение др. лъжица за да разбере какво животно или нещо е следващата лъжица, дори и да не иска да яде от любопитство го прави. А и ако е самолет имитирам полет с лъжицата, ако е риба имитирам плуване с лъжицата и т.н. Като му казвам, че устата му е пистата на самолета или рибката трябва бързо да се скрие в устата му от акулата примерно. Или той е динозавър и изяжда друг динозавър, ако сте гледали "Земята преди време" там има динозаври с имена Малка стъпка и Остър зъб, фенове сме им. И разиграваме разни сцени от филмчето или измисляме други.

# 16
  • Мнения: 6 029
Ама това за 3 годишното ти детенце ли?
Щото моето е на 7:) И тия не минават отдавна  Confused

# 17
  • Мнения: 23
Абе не знам, ама една от хитростите на моята мама.. за закуска като ми правеше сандвичи, ги нарязваше така на кубчета.. и ги подреждаше в крива редица по масата..  Laughing И това ми било... влакче  Crazy И така, хващаше едно вагонче и ту-тууу отиваше в тунела.. Ей много забавно ми беше..  hahaha Умирах си за тея влакчета..  Mr. Green

# 18
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Ама това за 3 годишното ти детенце ли?
Щото моето е на 7:) И тия не минават отдавна  Confused

Да за него, аз друго си нямам.  Grinning И добре, че е така.
Но се сещам, че като малка, майка ми, ми режеше филийката на малки кубчета и ги нарждаше и ми казваше, че са войници. Щом си го спомням явно съм била големичка. Thinking  Но за апетит ми даваха мед, масло и орехи, всяка сутрин по 1ч.л. имаше ефект си спомням.

Общи условия

Активация на акаунт