Мами нетърпеливо очакват АВГУСТчето си ревливо

  • 12 190
  • 302
  •   1
Отговори
# 45
Значи и на мен ли да е правил такова нещо newsm78 само ми каза че иска да види какво е положението но пък доста ме побърка може би 3 мин та и повече Rolling Eyes и ровеше нещо...... болеше верно но не и толкова много за да не мога да стана!
НА мен ми каза в петък да отида между 7.30 и 10.00 без час за да ВИДЕЛ КАКВО Е ПОЛОЖЕНИЕТО и за запис на тонове! И ти ли си с уговорка на акушерка? Аз също да не е да сме при една Simple Smile През болницата ли ще минавате по каса или??? А и дай ако имаш скайп за да не спамиме темата  Party
Предполагам че ДА и на мен каза така а после друго...
Писах ти на лични

# 46
  • вкъщи
  • Мнения: 2 458
4естито на новите май4ета!да си им живи и здрави безценните рожби!

# 47
  • Мнения: 1 380
Гера честита ти принцеса Калина.   bouquet
Да е жива и здрава и много да радва мам и татко.

Момичета аз преди малко се върнах от Токуда. Бях при Поли. Тя и Андреа са добре, въпреки че бебето не ме пуснаха да видя. Поздравява ви всички. Каза че най-вероятно ще я изпишат в четвъртък и ще разказва с подробности. Само разбрах, че през ноща са и изтекли водите и в 3 и 30 сутринта е родила. Каза че не е спала от вълнение. Милата толкова искаше да роди и сега това е факт.

# 48
  • Мнения: 257
Честити рожби на Лони,Полинезия,Борил,Миметобл,Йованна,Везничкадобричка и Гера!Да са ви живи и здрави и много да ви радват!Ивченце-стискам палци всичко да е наред и да се гушкате вече с малкото човече.

# 49
  • Мнения: 182
Meнтина ние също сме със жълтеница, но не пием глюкоза, никой не ни е казал, давам му само вода със захар.А в болницата го пекаха на онова гадното където е като солариум. За глюкоза никой нищо не ни е казал Rolling Eyes по бързо ли минава с нея?
За коликите и ние понякога се свиваме и мрънкаме, ама още не съм започнала да му давам капки, че тези "Бебинос" съдържат алкохол Thinking и се чудя въобще дали да ги давам.Иначе му давам по малко чайче на Хип само с копър.

# 50
  • Мнения: 660
ЧЕСТИТО НА  НОВИТЕ  МАМЕТА-Жужка, Лони0902, Йованна, Полинезия, Борил, МиметоБл и ВезничкаДобричка,да са Ви живи и здрави бебоцит newsm51 newsm51е:)
Аз мисля  да полегна,че малкият и той бодърства,яде на всеки час и половина по малко,а през ноща се събужда към 2 часа пак да иска да папа и после сутринта пак към 6:)Нормлано ли е толкова често през ноща да яде,казаха ми,че като легнел в 00 часа трябвало към 6 пак да иска да хапва,а се храни,защото пълни памерсите по 2 или 3 пъти на ден с ако:)
Може да е лакомичък:)
Утре ще идва педиатър  вкъщи да го прегледа и да го запише,че в болницата от тия клими малко го бяха простудили,киха много често и имаше малко сополчета:(
Да питам мамите,моят много хълца,уж се опитвам всеки път дасе уригва,държа го изправен,ама пка почва да хълца и сe притеснявам,това нормлано ли е? newsm78 Confused

# 51
  • Pb
  • Мнения: 1 183
Честити рожби, майчета. Да ви растат послушни и умнички!!!

Ира, звучиш добре, добре дошла отново при нас. И моя мн. хълца. Понякога оригва се и почва. В недоумение съм ?!?!? Thinking
Мери джейн, страхотна фина мам си (пу пу)

Момичета, успокоихте ме. Мислех си, че само аз изкукуригвам и рева ей тъй без нищо. Румен в чудо се вижда като ме види така. И най- тъпото е, че не мога да му обесня за какво цивря... Ама, явно си е нормално.
Ментина, жълтеницата на Дидо е почти преминала, а от въпросния водно-захарен разтвор съм давала колкото да се каже, че го е опитал. Всеки ден приготвям, но шишето така и си стои пълно. На мн. места съм чела, че самата кърма (по-точно коластра) действа очистващо и изхвърля билирубина, виновника за жълтеницата.
И ние днес будуваме, от време на време се присвива и се напъва. Моля се, положението да не се влоши.
Марсиди, водата със захар е абсолютен аналог на водата с глюкоза.
захар=глюкоза - имат еднакъв хим. състав

# 52
  • Мнения: 23
Майчице ,не съм влизала от ден и половина и виж ти какъв бебедъжд Grinning

ЧЕСТИТО НА Лони,Полинезия,Борил,Миметобл,Йованна,Везничкадобричка и Гера   bouquet    bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Стискам палци за Ивченце Praynig
И колко малки мадами си имаме вече  Hug

Някоя мама дава ли вече от капките за колики  Инфакол или Лефакс ? Има ли ефект от тях ,за да ги поръчвам -не знам дали ще ми трябват, но за всеки случай че с каката беше кошмар

Нещо ми се губи Мегита ?   newsm78

Ирра -следвай режима на детето ,не ги слушай много тези съвети ,детето само си показва и така ще ти е по -спокойно ,ако плаче поне няма да се чудиш дали не е гладно .Аз този път съм решила да правя така ,че с каката бях наложила строг режим и тя се късаше от рев и сега имам такива угризения -сигурно повечето време се е драла от глад а аз си мислех че са колики ,незнам но моят съвет е такъв  Peace

Може да съм пропуснала някоя мама ,но простено да ми е  Heart Eyes

ОЩЕ ВЕДНЪЖ, ДА СА ВИ ЖИВИ И ЗДРАВИ РОЖБИТЕ !!!!!!!!!!!!!!

Прегръщам всички и да нацелувате малките бебоци и тумбаците  Hug

Последна редакция: вт, 07 авг 2007, 16:00 от muna33

# 53
  • Pb
  • Мнения: 1 183
...следвай режима на детето ,не ги слушай много тези съвети ,детето само си показва и така ще ти е по -спокойно ,ако плаче поне няма да се чудиш дали не е гладно.

 Peace аз така правя

# 54
  • Мнения: 183
Честито на всички мами които гушкат своите малки бебоци , да са живи и здрави , да папкат и да нямат много колики Simple Smile а на мамчетат пожелавам бързо възтановяване !   bouquet  bouquet  bouquet
Ние сме все още 2 в 1 , и май скоро нямаме намерение да се появим на бял свят , макар че от време на време имам признаци , че ще раждам ,но за съжаление бързо минават.Ужасно съм изнервена и ако  не стане както аз искам направо започвам дa плача , станала съм такава чувствителна , че нямам думи.И аз искам по - скоро да гушна бебчо и да знам , че всичко е наред , но ще трябва още малко да се почака.Успех на всички които раждат , леко и безпроблемно да бъде Simple Smile и бързо възтановяване Simple Smile

# 55
  • Мнения: 182
И аз го храня на поискване. Поне да знам че не реве от глад. А за капките Инфакол, няма на кой да ги поръчам иначе бих ги пробвала, защото доста ги хвалят.

# 56
  • Pb
  • Мнения: 1 183
Защо, тоя Инфакол, няма ли го в нашите аптеки?!

# 57
  • Асеновград
  • Мнения: 117
Искам да ви попитам нещо,защото съм много притеснена- във влагалищния ми секрет откриха  бактерията E.coli.В лабораторията казаха,че няма от какво да се притеснявам, но съм при док.утре и не съм му звъняла, защото на място е по-добре да говорим.Ако се наложи да се пият антибиотици-аз съм в 9 месец  и незнам дали ще има време да се излекуват.Но от друга страна щом микробиологията се прави в 9 месец значи лекарите знаят, че и да излезе нещо не е страшно-вие знаете ли нещо?
Благодаря ви предварително и ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ МАМИ- ТУК ВАЛИ ДЪЖД ОТ БЕБЕНЦА Hug

# 58
  • Златна Добруджа
  • Мнения: 497
Защо, тоя Инфакол, няма ли го в нашите аптеки?!

Няма го - доставят си го от Англия. Аз купих Саб Симплекс, но не съм давала, ами ей така да имам нещо вкъщи. А и после прочетох отзиви, че запича, така че съвсем се замислям ...

Момичета, благодаря ви за отговорите  Hug Няма да взимам друга банка. То ние едва една сме изпили откакто сме вкъщи, а и жълтеницата сякаш попремина.
За храненето - и аз храня на поискване. Ето днес например, нали почти цяла сутрин будува и огладняваше много бързо.
Ирра, и Ния много хълца. Една педиатърка в болницата ми каза, че това означава, че бебето е сито  Thinking

# 59
  • Мнения: 23
Защо, тоя Инфакол, няма ли го в нашите аптеки?!

До колкото знам ,май го няма или е с яки връзки ,най сигурно е да се поръча на някой познат който живее навън

Общи условия

Активация на акаунт