Имали желаещи за диетата с ориз?

  • 9 446
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 861
Хихихх, РеГе... hahaha
Защото ако се тъпча 4 дни с ориз без нищо и се окаже ,че нататък не мога повече :
Представяш ли си каква гадост-пълна загуба на време, ако издържиш само в началото. Иначе за НВД и аз мисля, че ще отслабна от нея, ама и аз много не си падам по месото, а съм фен на плодовете. Така че все не мога да се наканя да я почна  Tired.
Миранди, диетата е тип моно. Мога да я напиша тук, ако не се сърди авторката или да открия нова тема, ако ще има последователи. Аз лично много се чудя дали да не я започна тия дни. Ако кажете, да я постна тук. Първият път, когато я правих отслабнах с около 7 кг, ама тогава бях 59, т.е имах повече за сваляне. А баща ми я почна с мен, но я спря, защото съвсем омършевя-той пък сваляше по повече от 1 кг на ден  Shocked.

# 16
  • Мнения: 1 454
Ех...тези облагодетелствани откъм целулит и килограми мъже...Да са живи и здрави!
Кажи диетката...

Аз отслабвам винаги с една 10 дневна на мляко и салати...ама без плодове и сладко Sad...иначе и аз съм фен на плодовете!

# 17
  • Мнения: 113
Тази диета е подобна:
http://dieti.rozali.com/vashite-dieti/p508.html

ReGe, напиши я!  bouquet

# 18
  • Мнения: 861
Така диетата е следната:
1 и 2 ден: 2 кг кисело цедено мляко (това никога не съм го спазвала, защото когато е цедено ми идваше твърде тежко, вместо това-3-4 кофички кисело мляко)
3 ден: литър-литър и половина прясно мляко (бррр  Sick)
4, 5, 6 ден: плодове и зеленчуци
7 ден: варени картофи
8, 9, 10 ден: варено или печено на скара пилешко или телешко месо
11 ден: сухари-около 300 г ( а това е мнооого)
12, 13, 14 ден: плодове и зеленчуци

# 19
  • Мнения: 1 454
 Sick това месо цели 3 дни....без нищо друго...невъзможно е за мен!

Благодаря от мен все пак...дано да свалите момичета- звучи ОК
  bouquet

# 20
  • Мнения: 861
Sick това месо цели 3 дни....без нищо друго...невъзможно е за мен!
Това ми бяха най-трудните дни на диетата. Първият ден-ок, ядеше ми се, втория...., ама на третия вече предпочитах изобщо да не ям, отколкото да ям това пиле  Sick. Но когато бях студентка ми излизаше горе-долу евтино-взимах си едно цяло пиле и си го дъвчех 3 дни  Peace.

# 21
  • Мнения: 113
На мен диетата ми допада...искате ли да си направим тема, ако въобше има желаещи.


ReGe, благодаря ти, че я сподели!  bouquet

# 22
  • Мнения: 861
Аз съм за, ако има и други желаещи, ще ми е по-лесно. От личен опит обаче знам, че е по-добре да се почне в понеделник, за да може салатките да се паднат в петък, събота и неделя. Това пропуснах да го пиша, но аз зеленчуците и картофите си ги правех на салата.

# 23
  • Мнения: 113
Тъкмо това щях да те питам...слагат ли се подправки, сол, зехтин към продуктите?

# 24
  • Мнения: 861
Аз слагах в дните на зеленчуци-зехтин на зеленчуците, а на картофите-слагах и оцет (по-добре лимон, разбира се, и даже зелен лук). Но така или иначе това добре се вписва в разделното хранене така че мисля няма проблем  Peace.

# 25
  • Мнения: 1 454
е, така и така е едно непрестанно мъчение...поне овкусени да са салатките в крайна сметка, особено картофките...

все пак като получаваш удоволствие от храната и диетата ти е поне малко вкусна, по-трудно озверяваш за нещата които ти липсват и по-трудно губиш мотивация...и го приемаш ограничението като геройство, а не мъчение...Simple Smile

# 26
  • Мнения: 6 958
Реге добре звучи диетата, ама това прясно мляко и тез сухари не са ми по вкуса... Обаче едно ме впечатли, че си свалила 7 кг.  Shocked еххх пак съм в шах и мат какво да правя добра работа ми отворихте и днеска  Whistling

# 27
  • Мнения: 113
Реге добре звучи диетата, ама това прясно мляко и тез сухари не са ми по вкуса... Обаче едно ме впечатли, че си свалила 7 кг.  Shocked еххх пак съм в шах и мат какво да правя добра работа ми отворихте и днеска  Whistling

 Joy Joy И аз съм така!
Свалила е 7 кг при положение, че е била 59 кг...това ми вдъхва вяра Praynig... вярно, че е до бърз метаболизъм, ама все пак надеждата умира последна.

# 28
  • Мнения: 523
На мен и двете диетки ми харесват,но ми е трудно да се реша да ги започна,иначе не ми изглеждат сложни. newsm78
Момичета-Миранди, fashion_colour  вие ще се пробвате ли?
И аз мога да опитам ,но от понеделник сега съм на ограничен режим,защото ми се гади от диети вече #Crazy Sick!Но от понеделник съм на линия!  bouquet

# 29
  • Мнения: 6 958
Реге добре звучи диетата, ама това прясно мляко и тез сухари не са ми по вкуса... Обаче едно ме впечатли, че си свалила 7 кг.  Shocked еххх пак съм в шах и мат какво да правя добра работа ми отворихте и днеска  Whistling

 Joy Joy И аз съм така!
Свалила е 7 кг при положение, че е била 59 кг...това ми вдъхва вяра Praynig... вярно, че е до бърз метаболизъм, ама все пак надеждата умира последна.
На мен и двете диетки ми харесват,но ми е трудно да се реша да ги започна,иначе не ми изглеждат сложни. newsm78
Момичета-Миранди, fashion_colour  вие ще се пробвате ли?
И аз мога да опитам ,но от понеделник сега съм на ограничен режим,защото ми се гади от диети вече #Crazy Sick!Но от понеделник съм на линия!  bouquet


Еххх шошенца шошенца  Wink ние с вас все се лутаме и все се чудиме кой път да подхванем... Другите свалят, и ние се пробваме като тях, ама при нас нъцки...  Whistling А сега на къде...  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт