Цвета на косата и цвета на кожата на лицето

  • 25 553
  • 61
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 149
След повече от 10 години руса се боядисах в естествения ми цвят,не съжалявам.
По темата,докато не пробваш няма как да разбереш какво ти отива,аз примерно не си падам по мургаво лице и жълто руса коса Laughing

# 31
  • софия
  • Мнения: 2 140
Аз съм много бяла с естествено руса коса и зелени очи.Боядисвам си косата гарваново черна,иначе съм като замразено пиле.Но за матова кожа и руса коса.........незнам. newsm78Поне това,което съм виждала на мене лично не ми допада. Naughty

# 32
  • Мнения: 374
Аз пък мисля, че точно на матово лице отива руса коса иначе стваш някак безцветна - бяло лице, руса коса, хич не ми харесва.
да съгласна съм напълно

# 33
  • Мнения: 15
аз опитах от вси4ко,бях каква ли не,бих те посъжетвала да си направи6 ки4ури.но аз са6то сам на мнение,4е е грозно руса жена с 4ерни вежди

# 34
az nqma da si boqdisvam kosata nikoga v jivota  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 35
  • Мнения: 8 999
Мммм, много харесвам загорели от слънцето натурални блондинки! Дъщеря ми е такава.
Контрастните съчетания на кожа и коса са хубави, но ако не са прораснали корените.

# 36
  • София
  • Мнения: 3 390
Нека ти сложат в някой салон изкуствена коса и се виж как ще изглеждаш newsm78

# 37
  • Мнения: 7 474
Пробвай с тази програма, можеш да си сложиш всякакъв цвят коса и да се видиш без експерименти  Laughing http://www.taaz.com/

# 38
  • София
  • Мнения: 708
На мен също ми харесва комбинацията тъмна кожа със светла коса. Според мен е до вкус. Харесват ли ти тъмнокожите девойки (например Бионсе) с изрусени коси (но не бял перхидрол!!)? На мен лично ми се вижа секси Simple Smile

# 39
  • Мнения: 483
Аз съм със светла кожа и естествена кестенява коса. Дълги години се боядисвах руса, отиваше ми доста, но косата ми се изтощи и от около 2 години съм с черна коса. Също ми отива, но тези дни пак взех да се замислям за русото  newsm78 Но няма да си го връщам, защото косата ми пак ще почне да капе.  ooooh!  А вие какво мислите за този контраст: светла кожа - черна коса

# 40
  • София
  • Мнения: 708
Аз съм със светла кожа и естествена кестенява коса. Дълги години се боядисвах руса, отиваше ми доста, но косата ми се изтощи и от около 2 години съм с черна коса. Също ми отива, но тези дни пак взех да се замислям за русото  newsm78 Но няма да си го връщам, защото косата ми пак ще почне да капе.  ooooh!  А вие какво мислите за този контраст: светла кожа - черна коса

на мен ми харесва, особено ако е в комбинация със светли очи  Crazy
е, стига кожата да не е бяла като платно, защото тогава ми изглежда малко вещерски  Mr. Green

# 41
  • София
  • Мнения: 5 289
Братовчедка ми е мургава и къдрава,със тъмно кафяви очи,прави си косата на кичури и смея да твърдя отива и много.Дори напоследък е почти руса,но пепеливо такова,еми пак и отива.Така че явно не винаги цвета на кожата или очите определя,това дали ти отива даден цвят или не.

# 42
  • Мнения: 1 475
аз съм по натура с тъмнокафява каса, клоняща към черна, но със светли мигли и вежди с много бяла кожа и със зелени очи, но от 12 год се изветлявам и смея да твърдя, че тъмно русото ми отива много повече, от тъмната коса към която незнам защо изпитвам ненавист още от малка ,когато от руса косата ми стана тъмно кафява, въпреки, че и тъмната коса ми ходи, но някак си имам чувството, че ме прави по-стара- около нова година решех да експериментирам и отнова да я потъмня до наситено кафяво- ами изкарах 2 месеца и пак си върнах старота добро русо!! Още повече, че всички ми казват, че русото си е  моя цвят!!
Повече няма да експериментирам с цветове!

Последна редакция: чт, 22 май 2008, 15:31 от marsiana

# 43
  • Мнения: 2 673
УсмиВче, ти ли си на аватара ?? С какви очЕнца си?

# 44
  • Мнения: 74
Според мен май това си е индивидуално или има някакъв признак но не мога да го открия.Аз съм с сини очи в повечето от времето съм матова/солариум/кожа,инъче съм не много бяла просто нормален тен, но бях на кичури, всички казват, че много ми отиват,но се направих руса и не се харесвах,някака лицето ми стана безлично, тъмна също не ми е добре.Общо взето преди много години съм била червена и също ми е добре.Явно моите цветове са кичури или червено.Сега отново съм на кичури,те отварят лицето някак си,въпреки, че не са модерни,но трябва да се правиш така, че д се чувстваш добре.

Общи условия

Активация на акаунт