Споделете - 17 тема, месец - ясен на посветените!

  • 17 496
  • 842
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 550
хм, имам среща на около 2км от офиса...без кола съм, никое такси няма да ме качи за 5 минути
немам чадър  newsm78

# 16
  • Мнения: 3 500
Споделям - върших си работата и ум+ирам от скука, искам вече да изляза в отпуск. Апартамента ми е пълен с комари.

# 17
  • Мнения: 677
къде ти е офиса, маро?

# 18
  • Мнения: 442

... на парцали.
вчера една огромна капка се изцопа в кафето ми, докато си го носех от апарата и цялата бях ольоскана с кафе. защо все на мен Tired

# 19
  • Мнения: 5 622
И във Варна всеки момент ще завали. А мъжът ми е с мотора  hahaha

# 20
  • в Низината
  • Мнения: 705
Нервно ми е! А пък като гледам разбутаната тераса вкъщи и ми става направо newsm61 . Така ще е чак до другата събота, когато идва мойстора и започва да слага плочките.

# 21
  • Мнения: 442
дещо, хрумна ми нещо! възможно ли е да си си забравила картата в някой банкомат някакси?
иначе, съболезнованияа за загубата.

от вчерашния дъжд имах локви в коридора. малката падна в едната, аз също се хързулнах веднъж. на това отгоре има профилактика на топлата вода до 15-и. изнесох се с децата в майка ми. усещам, ще е за кратко. преди малко майка ми звънна да си взема отпуска няколко дни, за да си гледам детето, защото ще им правят газова инсталация. аз й разправям, че има заповед, с която ни спират отпуските заради пожарите, а тя не ми вярва.

# 22
  • Мнения: 2 070
Няма как да съм я забравила, аз внимавам за тези неща, в други сфери съм разсеяна и забравям. Все едно, прежалих ги парите.

Според вас какво е дребен бизнес и какво е среден? Разглеждам брошура за заеми за малък бизнес, но вътре има и доста сериозни начинания, има примери на вече разработили бизнеса си хора, които са взели кредит.

# 23
  • Мнения: 516

Според вас какво е дребен бизнес и какво е среден? Разглеждам брошура за заеми за малък бизнес, но вътре има и доста сериозни начинания, има примери на вече разработили бизнеса си хора, които са взели кредит.

ЗАКОН ЗА МАЛКИТЕ И СРЕДНИТЕ ПРЕДПРИЯТИЯ

       Обн. ДВ. бр.84 от 24 Септември 1999г., изм. ДВ. бр.80 от 3 Октомври 2000г., изм. ДВ. бр.92 от 10 Ноември 2000г., изм. ДВ. бр.42 от 27 Април 2001г., изм. ДВ. бр.28 от 19 Март 2002г., изм. ДВ. бр.64 от 23 Юли 2004г., изм. ДВ. бр.34 от 25 Април 2006г., изм. ДВ. бр.59 от 21 Юли 2006г.

Глава първа.

ОБЩИ ПОЛОЖЕНИЯ

       Чл. 1. Този закон урежда обществените отношения, свързани с провеждането на държавната политика по насърчаване създаването и развитието на малки и средни предприятия.

       Чл. 2. (Изм. - ДВ, бр. 64 от 2004 г., в сила от 25.08.2004 г.) Този закон има за цел да създаде условия за изграждане на благоприятна и стабилна институционална и икономическа среда за създаване и развитие на конкурентоспособни малки и средни предприятия.

       Чл. 3. (Изм. - ДВ, бр. 59 от 2006 г.) (1) Категорията малки и средни предприятия включва предприятията, които имат:

       1. средносписъчен брой на персонала, по-малък от 250 души, и

       2. годишен оборот, който не превишава 97 500 000 лв., и/или стойност на активите, която не превишава 84 000 000 лв.

       (2) От предприятията по ал. 1 малки предприятия са тези, които имат:

       1. средносписъчен брой на персонала, по-малък от 50 души, и

       2. годишен оборот, който не превишава 19 500 000 лв., и/или стойност на активите, която не превишава 19 500 000 лв.

       (3) От предприятията по ал. 1 микропредприятия са тези, които имат:

       1. средносписъчен брой на персонала, по-малък от 10 души, и

       2. годишен оборот, който не превишава 3 900 000 лв., и/или стойност на активите, която не превишава 3 900 000 лв.

# 24
  • Мнения: 2 196
Споделям,че ме наваля жестоко.
Наложи ми се и да преджапам през една огромна локва.
Почувствах се като 5 годишна. Grinning

# 25
  • Мнения: 936
Купихме си жилище, след 2 дни излиза и нотариалният акт. Банката леко ни прекара с кредита, но здраве да е.

# 26
  • Мнения: 2 070
Мерси Дона Флор, поразясни ми се...
Ама като напишат предприятие и винаги си представям нещо, в което нещо се произвежда, има прах, шум и пот. Пък то и кафе дет се вика може да е или фитнес зала да речем.

# 27
  • Мнения: 25 620
Честито за новата къща!   bouquet
Да живеете дъъъълго в нея, щастливи и влюбени!  Grinning

# 28
  • Мнения: 936
Мерси, дано!

# 29
  • Мнения: 2 891
Хайде, да ви е честита новата къща!!!

Общи условия

Активация на акаунт