Похвалвам една боя за коса

  • 150 187
  • 186
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 5 393
Със сигурност няма да ти стигне 1 боя.

# 151
Много благодаря, Мечо Пух!

# 152
  • София
  • Мнения: 236
здр всички. аз също използвам маяндра.исках мн светло пепеляво русо и използвах лореал,но изобщо не ми хвана.после прочетох във форума за тази боя и я опитах.очарована съм.аз се боядисвам с 1001+ с окислител 40.не се обезцветявам.не мога да кача снимка но косата ми е много светла след около 2-3 боядисвания.даже се чудя как стана без обезцветяване.горещо я препоръчвам на всички настоящи и бъдещи блондинки. thumbsup

Аз вчера се изрусих за първи път точно с твоята комбинация 1001+ и окислител 40, но някак си ми е жълтичка. основата ми бесхе естествена тъмо кестенява коса с руси кичури. може ли да те помоля ако имаш възможост да качиш една снимчица на косата си, за да се ориентирам след няколко боядисвания как ще изглежда? Благодаря

Деица, жълтеенето идва от високия vol.40. Той позволява по-бързо изсветляване, но жълтеенето е факт, особено при Маяндрата. Като достигнеш светлотата, която искаш - задължително мини на по-нисък Vol. (20 или 30), понеже е много агресовен за косата

# 153
  • Мнения: 242
Къде в Пловдив има такава боя,аз никъде не открих,дори в Зарата няма

# 154
  • Мнения: 1 893
Пак да попитам за Велатон-някой ползвал ли е червените тонове и кой цвят е наситено червен,но не огнено,а по-тъмно? Или друга марка.... Просто не мога да попадна на добра боя за червена коса. Знам,че има хубави бои,но как да ги намеря в този малък град? Няма ли от къде да поръчам нещо качествено?

# 155
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Пак да попитам за Велатон-някой ползвал ли е червените тонове и кой цвят е наситено червен,но не огнено,а по-тъмно? Или друга марка.... Просто не мога да попадна на добра боя за червена коса. Знам,че има хубави бои,но как да ги намеря в този малък град? Няма ли от къде да поръчам нещо качествено?


На Велатон е хубаво червено - череша.Ползвала съм я.Бях доволна.Хубаво червено имат и Лонда Вулкано,но незнам дали все още се намира в търговската мрежа. Peace

# 156
  • София
  • Мнения: 3 160
Заинтригувахте ме с тази боя Майандра...
А каталог някъде из Интернет няма ли, та да разгледам цветовете?

# 157
  • СОФИЯ
  • Мнения: 17
Здравейте на всички, аз също на един дъх изчетох всички коментари Grinning,а и се появихте точно на време.Тази боя е доста обсъждана и много се чудя,дали да не я пробвам,но незнам дали ще ми подаейства.
Аз съм от жените експериментаторки, които на черно решават,че за един ден ще я направят руса -  Да ама НЕ hahaha /естествено/.По настоящем моя случай е следния: Около 3-4 години се боядисвах само с Кастинг-Лореал черно, като основната ми мотивация беше,че е без амоняк и ще ми щади косата /за разлика от нанесените други бои през годините/.Тук е момента да отворя скоба и да изкажа мнението си за Кастинг : Плюсове: определено е от най-удобните бои за нанасяне, мирише страхотно, балсамът й е супер и най-важното никога след боядисване не съм чувствала никакъв дискомфорт /нито сърбеж, нито изсъхнала коса/, а точно обратното.До тук с плюсовете , МИНУСИ - никой не предупреждава,че тази боя "без амоняк", няма махане,ако решиш да се изсветляваш.Вярно е ,че веднага след боядисването цветът е много добър, но това е за 2-4 измивания и после все едно не си се боядисвал/белите коси са наяве, а аз съм на 28г./.С риск да ви оттегча , споделих всичко това, тъй като трябва да се знае ,че после е много трудно за махане....Та да кажа на какво съм дередже и да моля за съвет Embarassed Grinning Преди 5-6 месеца реших да се изсветлявам, но мойта фризьорка като чу,ми каза ,че само ще ми унищожи косата и няма да съм доволна.По-добре било да почна да се боядисвам с бои /различни от Кастинг/-кафевите тонове,като всеки път слагам по един тон по-светъл цвят.Съгласих се, преглътнах /за първи път /факта,че няма да се изруся веднага и реших този път да постъпя разумно Laughing Почнах да слагам малко по-светли бои,но нищо не ставаше,само корените ми реагираха на боята.Може би трябва и да вмъкна факта,че съм по природа с естествен тъмен цвят на косата..., та купувах си няколко пъти бои ,но косата ня мръдна от черна,до миналата неделя /14.02/.В един от магазините на "Драка" си купих Палете за кичури, консултантката ме уверяваще,че имала много силен ефект и аз реших "Какво пък толкова?", щом е толкова добра, мога ди направя леки кичури и така по-малко да започна да я изсветлявам.От тук почва смешната част.След обяда си я сложих,а ефекта беше много ...поразителен - две-три петна отгоре и нищо...А петната бяха в основата, ама много смешни.Реших,че няма да се оставя така и отидох до най-близката парфюмерия при една позната и тя ми предложи прахчетата на Фарком, взех три.Сложих ги веднага и косата ми в корените стана жълта, а надолу тъмни кестеняво в червен отенък.След 2-3 дни  сложих някакво пепеляво на Лореал,но то не ме хвана.Косата ми не е сасипана ,само поради факта,че много я подхранвам,но иначе е тънък косъм и скоро ще се случи и това.Знам,че дълго обяснявам,но съм си такава #CrazyМоля за съвет, какво точно да направя...за капак мойта фризьорка роди преди една седмица /да са живи и здрави/, а е трудно да се доверя лесно на някой.Може би трябва да кажа,че целта ми беше да я изсветля по-скоро до тъмно русо.Сигурна съм ,че моя случай не е първия и ще съм ви много благодарна,ако някой ми даде по-компетентен съвет.Благодаря и лека вече  bouquetр!

# 158
  • България
  • Мнения: 490
НИКИТА това все едно аз съм го писала.моя случаи е същия.от черно за един ден исках русо.и мочта фризьорка така каза,но кои да слуша....в кореноте стана светло,с прахчетата на места и рижаво,но си имаше и мн тъмно кафяво на краищата.накрая от коса почти до кръста,се постригах покъсо от раменете.след 1-2 боядисвания със скандинавско русо на палете стана работата.така 2-3години и косата ми от мн мн гъста и здрава стана мн мн тънка и падаща.последва пак постригване и сега съм пак в едтап на боядисване,но на потъмняване до кафяво.
вярно е русото е наихубавия цвят,с него наисе харесвах,дори сега като видя снимка ми става едно криво,но ми унищожи косата.сега ще трябват мн грижи. Hug

# 159
  • СОФИЯ
  • Мнения: 17
rositoo знам,че много момичета сме така, защото искаме да сме хубави. Аз обаче мисля,че не трябва да се отказваш от светлия цвят, сестра ми е по-природа с изключително тънка коса, а от 5 г. е с платинено руса и е в много добро състояние,но тя не слага всеки път блондор.Взима си боя за коса направо.Обаче,аз сега искам да си я направя поне еднаква Simple SmileЩе си взема тая боя и ще споделя какво чудо съм сътворила. Wink

# 160
  • Мнения: 0
Извинявам се .че пиша в толкова стара тема, но искам да попитам относно боята MEIANDRA дали някой знае къде в Пловдив може да се закупи тази боя? Силно ме интересува. Благодаря предварително!

# 161
  • Мнения: 591
и аз имам един въпрос относно тази боя... към тези, които мият косата си всекидневно... колко бързо ви пада боята?

# 162
  • София
  • Мнения: 923
моят въпрос е следния, кои два цвята трябва да смеся за да получа цвят като този
 
или по-скоро такъв

 Hug

# 163
  • Мнения: 57
 Да, страхотен цвят! От години се мъча да го постигна, но за съжаление нищо такаво не се  получава. Ако някой каже формулата за този цвят предварително му благодаря!!!

# 164
  • Мнения: 7
здравейте Simple Smileискам само да споделя с вас,че след като изчетох всичко тук реших да се направя с тази боя,поръчах я на една приятелка да ми я купи от София от аптека ремедиум-най-светлото пепеляво русо мисля че 1001+ беше с окислител 40%.Не съм доволна от резултата и хем косата си ми е боядисана руса на кичури с кестеняви корени,не стана хубаво пепеляво и дори бих казала,че жълтее,то предния път дето се правих с гарниер стана къде къде по светло пепеляво...просто исках да споделя,защото големи суперлативи се пишат за боята,но поне на моята коса резултата изобщо не е добър,а и да вметна от боята ми се налющи скалпа на главата,от дълги години се боядисвам,никога не ми се е случвало даже от обезцветител!!! Shocked

Общи условия

Активация на акаунт