Пейка в памет на любимия...

  • 3 047
  • 53
  •   1
Отговори
# 45
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Идеята с дърветата е готина. В смисъл-да се посади дърво. Мдааа.

# 46
  • Мнения: 154
Защо романтиката натъжава?
защо пък да натъжава?  newsm78

Натъжава. Прочети голяма част от постовете по темата - ред сълзи, ред... И мен ме натъжи снощи.

# 47
  • София
  • Мнения: 4 867
Къде по-точно, ако не е тайна?
И на мен ми се струва романтично.

Преди две лета надписаха пейката. Намира се на алеята срещу входа на морската градина. Има едно готино заведение, от което БГ радио излъчва по 1-2 седмици всяко лято. Надявам се, че надписът още стои.

# 48
  • Мнения: 2 386
И тук я има традицията.
В един от парковете има малка ботаническа градина. Пейките там са с посвещения и имена.

И при нас е така..  Grinning

Но някои надписи са ..странни. Описват... начинът, по който...

Пример: John Mayer (1930-2005) - Gone fishin'.  Rolling Eyes

# 49
  • София
  • Мнения: 3 408
Тадж Махал.

# 50
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Няма лошо - и в романтиката, и в сълзите и сополите. Малко подправки към яденето.

# 51
  • Мнения: 154
Няма лошо - и в романтиката, и в сълзите и сополите. Малко подправки към яденето.

О, няма лошо, разбира се. Simple Smile

# 52
  • Мнения: 3 782
Темата наистина е романтична и леко лежерна. Сълзите са нещо,което ни показват, че чувстваме, чеживеем. а що се отнася до пейките, граденето на чешми и посаждането на дървета - човек трябва да остави диря след себе си.

# 53
  • Мнения: 211
Много в романтично, да.
А близо до моето село на едни нещо като скали пише с огромни букви "ЖЕНИ, КЪДЕ СИ".......
Изключително тъжно, а и малко зловещо. Мястото и надписът започнаха да обрастват с брашлян или нещо подобно... Наистина, всеки път като мина от там, настръхвам cry

Общи условия

Активация на акаунт