Някой ползвал ли е този уред?

  • 4 472
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 240
Май никой не ги е ползвал.

Няма отзиви ...

# 16
  • Мнения: 1 149
Да не ви разочаровам много  ама такова животно няма Mr. Green

# 17
  • Мнения: 240
Да не ви разочаровам много  ама такова животно няма Mr. Green

Няма такъв уред ли? Или въобще няма уред, който може да премахне космите? нещо не те разбрах ...

# 18
  • Мнения: 9 095
и аз се интересувам, на живо поне в магазина някой интересувал ли се е?

# 19
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
И аз се интересувам от уреда. Колкото и време да отнема, има места където бих го ползвала та дано понамалеят тези гадни косми.

# 20
  • Мнения: 205
За контактен гел не се притеснявайте, продават и по аптеките, не е нещо специално. Купувала съм преди доста време, като се бях излъгала с ония колани за стягане на коремни мускули. Това е гелче, което улеснява провеждането на импулса.

# 21
  • Мнения: 240
и аз се интересувам, на живо поне в магазина някой интересувал ли се е?

Аз все се каня да отида. Но ми е малко далече, та ... още не съм отишла.

# 22
  • Мнения: 1 149
Да не ви разочаровам много  ама такова животно няма Mr. Green

Няма такъв уред ли? Или въобще няма уред, който може да премахне космите? нещо не те разбрах ...
Исках да кажа,че този уред не може да  махне космите по начина ,който ми обясниха  в магазина/след време се премахвал дори и корена Laughing/ама след колко време newsm78Да не говорим,че за този гел не са и чували никъде по другите магазини.
Не ви разубеждавам-това си е мое мнение.

# 23
  • Мнения: 1 015
Аз го имам в къщи /предишен модел/, ей така стои. Една-две процедури да съм си правила...не повече. При мен мерака е докато си купя нещо, после не го ползвам.  Blush Та мнение не мога да дам, за съжаление.
   

Би ли дала малко повече информация относно употребата на уреда, наистина ли е необходим такъв контактен гел, има ли някакво упътване и подобни неща.Разбирам, че за ефекта не можеш да кажеш кой знае какво, но поне за начина на употреба ако споделиш...

# 24
  • Мнения: 240
Victory,

Ти имаш уреда ли? Поне има ли все пак някакъв ефект? (ако си го ползвала де). Ако го имаш - от кой магазин си го купи. ... искам и аааааааз Simple Smile)

# 25
  • Sofia
  • Мнения: 1 121
Никой ли не се осмели да си купи уреда за Коледа?
Отзиви?

# 26
  • Мнения: 1 313
Стана ми интересно, ще потърся в магазините, за да го погледна отблизо.

# 27
  • Варна
  • Мнения: 815
Айде и аз ще чакам отзиви, че нещо взе съвсем да ми писва от тези космърлаци  Twisted Evil

# 28
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Това е нещо ново за мен. Rolling Eyes

# 29
  • Мнения: 288
Нямам доверие на подобни уреди

Общи условия

Активация на акаунт