Продуктите на Арт Деко- впечатления

  • 40 119
  • 220
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 12 789
Благодраря за бързия отговор   bouquet

# 16
  • Мнения: 6 618
Базата е супер ,а сенките нищо особено.

# 17
  • Мнения: 1 952
Ползвала съм сенки и гланц, супер доволна и от двете.
А и руж имам, ама аз такова чудо не използвам, та нямам впечатления.

# 18
  • Мнения: 264
сенките са просто супер! в комбинация с основата за тях - супер съм доволна! има и една пудра за тяло - прави тена равномерен и е с много дискретни брокатени частички - за разголени рокли е просто незаменим.  Laughing  аз си купувам арт деко продукти от 1 магазин на попа - там цените са чувствително по-добри от други места.

# 19
  • София
  • Мнения: 1 544
Онзи ден си купих Спирала за ултра обем. Хубава е много и не прави миглите прекалено тежки. Дава доста обем и ако се нанася внимателно не слепва миглите. Изсушителя за лак го нямаше, но го поръчах и в понеделник ще ходя да го взема. Сенки имаше толкова много че не можах да си избера..   bouquet

# 20
  • Мнения: 13 512
Изсушителя за лак го нямаше, но го поръчах и в понеделник ще ходя да го взема. Сенки имаше толкова много че не можах да си избера..   bouquet
вчера погледнах- 100 мл е флакона.

# 21
  • Мнения: 142
За тази база за сенки ли става въпрос www.parfumi-market.com/product_info.php?cPath=73_84&products_id=1094

Никога не съм използвала такъв продукт, но явно е добър щом всички сте доволни от него.Може би трябва да го пробвам, въпреки, че сенките които използвам не ми се сабират и размазват.А иначе на ARTDECO имам няколко неща, от които съм очарована.Много са качествени, особено сенките им са невероятни.

# 22
  • Мнения: 13 512
да, точно за тази.

# 23
  • Мнения: 1 986
  Ползвала съм само сенките-може би това са единствените дълготрайни сенки,на които съм попадала PeaceДа не говорим,че имат страхотни цветове и голяма възможност за комбиниране Peace

# 24
  • Мнения: 661
ИЗВИНЯВАМ СЕ, ЧЕ ПОЛЗВАМ ТЕМАТА ЗА ТОВА, НО ПОНЕЖЕ ВИДЯХ, ЧЕ ИМА ДОСТА ПОЧИТАТЕЛИ НА МАРКАТА И РЕШИХ ДА СПОДЕЛЯ ОБЯВАТА СИ И С ВАС!
Аз продавам едните си сенки в кафявата гама на ARTDECO.
http://www.prodavalnik.com/ppc/showproduct.php?product=90034&cat=15
Много са хубави, но си взех в сиво- черната гама и тези няма да ги ползвам. Ползвани са много малко. Да съм си слагала 2-3 пъти от тях.

# 25
  • Мнения: 2 768
А аз искам да попитам за бронзиращата пудра на Арт Деко:




Мека ли е, как стои? Пробвах една на Л'Ореал и хич не ми хареса. Изобщо не покрива, една такава прашлива беше.
Ех, най ми хареса на Шанел, ама 80лв за 10-на дни отпуска.... нещо не ми се дават newsm78

# 26
  • Мнения: 35 968
харесвам базата, сенките и изсушителя - на практика всичко, което съм ползвала

# 27
  • Мнения: 13 512
ета, защо само през отпуската да я ползваш? Освен това тя има трайност и можеш и догодина да я ползваш. Не бих направила компромис на твое място, ако  ми е харесала. А за АД- отиди и я пробвай в магазина, ако я имат- до Делфина.

# 28
  • Мнения: 2 768
Щото малко след отпуската съм бяла до безобразие.
За догдина си права, ще я ползвам пак.
Ще пробвам Арт Деко... поне Долче Вита е близо до Делфина  Wink

# 29
  • Мнения: 13 512
Щото малко след отпуската съм бяла до безобразие.
За догдина си права, ще я ползвам пак.
Ще пробвам Арт Деко... поне Долче Вита е близо до Делфина  Wink
а какво стана с тази на Герлен? Нали я хареса?

Общи условия

Активация на акаунт