Продуктите на Арт Деко- впечатления

  • 40 182
  • 220
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 9 496
И аз ползвам декоративна на Арт Деко и съм доволна Peace
За съжаление при последната поръчка на сенки /от сайта, който  monda е посочила, и за което и благодаря  bouquet/, съм дублирала единия цвят Confused Явно относно цветовете на сенките трябва да се гледат на "живо", защото сега имат и разни по-лъскави..предполагам с по-едри частици брокат или квото е там..но това го забелязах в магазин.
А вчера случайно попаднах на бързосъхнещ лак за нокти на Манхатън /в магазин/ за скромната сума от 5,70лв Rolling Eyes
Някоя от вас ползвала ли е от въпросните лакове; как ги намирате?
Имам на Мейбълин /пак съхнещ за 60сек./ и съм мн доволна, но той беше двойно по-скъп от тези на Манхатън Thinking

# 151
# 152
  • Мнения: 5 317
и кои сенки,като номер да ми кажете,са най-лъскави.така да се изразя да стоят като скреж на окото.

# 153
# 154
Вчера си купих новата спирала на Артдеко и съм много изненадана от ефекта. Хареса ми. Досега бях ползвала една от по-старите им и не бях доволна много, но тази е добра.

# 155
  • Мнения: 630
Не можах да прочета цялата тема, но в крайна сметка някой използвал ли е бялата козметика и какви са впечатленията от нея.
Също искам да попитам какъв клас козметика се води. Благодаря!

# 156
  • Мнения: 912
бих казала, че се води среден клас козметика, по-добра е от мейнстрийм козметиката като Л'ореал, Максфактор и т.. явно, но не е и хай-класа....

# 157
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
бих казала, че се води среден клас козметика, по-добра е от мейнстрийм козметиката като Л'ореал, Максфактор и т.. явно, но не е и хай-класа....
ако арт деко са среден клас, тогава какви са кларинс, клиник биодерм ....?

# 158
  • Мнения: 630
бих казала, че се води среден клас козметика, по-добра е от мейнстрийм козметиката като Л'ореал, Максфактор и т.. явно, но не е и хай-класа....
ако арт деко са среден клас, тогава какви са кларинс, клиник биодерм ....?
Искаш да кажеш, че са по- нисък клас, така ли? Аз не съм използвала нищо на тази марка, нито бяла , нито декоративна козметика, но видях, че имат кремове от 130 лв, което са си доста парички

# 159
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
използвала съм  декоративната им козметика....    допадна ха ми базата за сенки  трицветната пудра(макар 4е има и много по добри, но и  доста по скъпи), не съм доволна от моливите, спиралите, основата за мигли и основата за 4ервило 

 

Последна редакция: нд, 11 май 2008, 22:24 от sl

# 160
  • София
  • Мнения: 10 858
И аз не съм ползвала кремове, та затова бялата козметика не знам какъв клас се води.
За декоративната освен суперлативи, друго не мога да кажа. Ползвам базата за сенки, сенки, гланцове, молив за устни и очи и спеят за бързо съхнене на лак. Всичко ми е любимо. И палитрите сама си ги съставям, в прекрасните им кутийки  Mr. Green

Следващата ми покупка ще е трицветната пудра.
Някой да каже нещичко за нея, ако има ползвали я?

# 161
  • Мнения: 912
бих казала, че се води среден клас козметика, по-добра е от мейнстрийм козметиката като Л'ореал, Максфактор и т.. явно, но не е и хай-класа....
ако арт деко са среден клас, тогава какви са кларинс, клиник биодерм ....?
ами това е мнението на козметички и професионалисти-етстествено, че кларинс, биотерм, клиник и др. са по-висша класа от артдеkо, а мога да спомена и по-скъпа бутикова козметика, на съвсем бомбастични (разбирай, недостъпни за нас простолюдието) цени, които използват знаменитости като Джей Ло и там няма място за сравнение на цените въобще- дали артдеко са скъпи или не е въпрос на гледна точка...и финансови възможности  Wink

# 162
  • Мнения: 3 294
Имам наблюдения над сенките за очи , много съм доволна , нямат равни . А това дали са средна класа , не съм ного съгласна , но няма да коментирам , все пак тук изразяваме впечатления от продуктите които сме Ползвали  на тази марка  Peace

# 163
  • София
  • Мнения: 10 858
Момичета, а можете ли да ми помогнете с избор на бели сенки на Арт Деко? Понеже ги поръчвам от парфюми-маркет, и няма как да ги видя, да ми кажете има ли чисто бели с бясък?

# 164
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Момичета, а можете ли да ми помогнете с избор на бели сенки на Арт Деко? Понеже ги поръчвам от парфюми-маркет, и няма как да ги видя, да ми кажете има ли чисто бели с бясък?
за сенки може6 да ползва6 бялото на трицветната пудра....

Общи условия

Активация на акаунт