Тайният живот на майките...........

  • 3 097
  • 46
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 965
О-о, сестро, за време не ми говори  ooooh!
Не ми стига изобщо, хем много организирано си подреждам нещата и не се занимавам с домакинство почти, пак не успявам.
Иначе, да, имам запазена територия.
Работата ми, приятели, специални приятели и приятелките ми, разбира се. Добре, че са те.
И спорт и релакс. Обичам СПА, много съм щастлива от популяризацията в България. По женски. Всичко по женски ми е много любимо. Клюки, шопинг, СПА, малки пътувания.


 Sunglasses

И освен това, 1-2 пъти в месеца излизам "по женски" "на нощен живот" с още няколко мамчета и купонясваме "от здрач до зори".


Има, да.
Имам тъмно минало до което мъжа ми няма достъп.
Понякога миналото сяда на съседната маса в ресторанта, в който вечерям с мъжа си. Добре, че вечеря с настоящето и не се набива много на очи.
Понякога се разминавам с миналото по улицата и само аз виждам огъня, който припламва, роден от пепелта.
На моята приятелка миналото я е целнало на романтична разходка с мъжа и на Сан Марко и насред гълъбите какво да видиш? Миналото.
Много романтично.
Понякога срещам миналото очи в очи.
Все пак аз, самата съм част от миналото си и миналото е част от мен и винаги ще си остане така.
След това нямам търпение да прегърна бъдещето и заедно с настоящето да затворя пълният кръг или както твърдят философите- самото съвършенство.

Azzy,   bouquet.
В това отношение май не само никовете ни са сходни.
Мисля точно като теб - и в двете отношения на "тайния" живот.

# 16
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Не бе хора,нямам предвид/само/ бивши гаджета и т.н.........ами вси4ко,което се смята за "тайно".........знам ли и аз кое за кого е тайно......та се за4удих Mr. Green

# 17
  • Мнения: 3 367
Не бе хора,нямам предвид/само/ бивши гаджета и т.н.........ами вси4ко,което се смята за "тайно".........знам ли и аз кое за кого е тайно......та се за4удих Mr. Green
скука голяма съм аз..нямам тайни,от никого (нито от настоящето , нито от бъдещето или миналото Grinning), никакви..парите ни са по карти,каквото харча се вижда,та и това не крия..времето ми е ужасно премерено и маршрута ми се знае от поне 3ма души-и там скука..
ааааааа..не казах като бутнах малко колата,ма то се видя..

# 18
  • София
  • Мнения: 18 679
Неам време Close

# 19
  • Мнения: 4 965
Не бе хора,нямам предвид/само/ бивши гаджета и т.н.........ами вси4ко,което се смята за "тайно".........знам ли и аз кое за кого е тайно......та се за4удих Mr. Green

Е, това е.
Работата ми - и без това никой вкъщи няма понятие от нея.
Срещите с приятелки - особено пиенето на кафе в "Джимис" с една от най-близките от тях и нашите разговори.
Шопингът - сама и задължително с включено пазаруване на сапунчета на Рефан, Касиопея и подобни - мога да загубя часове в подобни магазини.
СПА-то.
Моментите, когато децата са у нашите, мъжът ми на вилата, а аз си намъквам халата, правя си маска и чета женски списания, докато пия огромна чаша какао. /Жалко, че не се случва много често./
И онези редовни излизания с мамите по 1 цяла нощ в месеца - само жени /т.е. половинките нямат право да си "врат носовете"/ и невероятно лудо обикаляне по кръчми, клубове и дискотеки.

# 20
  • Мнения: 6 029
нямам нищо. нищичко само мое. всичко ми взеха. що пускате такива теми. само се депресирам. пък. Tired

# 21
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
нямам нищо. нищичко само мое. всичко ми взеха. що пускате такива теми. само се депресирам. пък. Tired


Недей де Hug
Сигурно все още никой не ти е отнел мечтите,амбициите,плановете.......те са си само твои,зна4и са си "тайни4ки" Grinning

# 22
  • Мнения: 6 029
въй. мечтите ми да уча психология отлетяха с първата бременност. амбиции... нямам в момента.
леле, това аз ли съм?
плановете се свеждат до децата. тва е. кой е казал, че да си родител е лесно? и че не трябва да се отдадеш изцяло? но аз съм млада, това ме крепи. след време ще развихря мечти и амбиции....

# 23
  • Мнения: 1 172
За кого трябва да е таен? За съпруга, или въобще?
Мъжът ми знае заниманията и интересите ми, може да предположи с какво съм ангажирана докато не съм у нас. От него генерални тайни и таен живот нямам. Най-много да му спестя информацията, че новата дрешка струва еди-колко си пъти повече отколкото той си представя Wink)) Но това не е тайна, която браня на всяка цена. Ако ме пита директно, ще си кажа. Иначе ще си трая - знам, че не винаги му харесват цените и не е нужно да му ги навирам в очите и да му докарвам кофти мисли. И мен не ме кефят цените на някои техники из нас, тъй че това пък са част от неговите тайни Simple Smile

Иначе като всяко семейство, си имаме нашите тайни - знаем си ги само ние, но не и останалите Simple Smile

# 24
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 695
Помотват ми се разни таЙни неща из живота, ама нямам нищо против за в бъдеще да се появят още по-таЙни  Mr. Green

# 25
  • Мнения: 725
Най-много да му спестя информацията, че новата дрешка струва еди-колко си пъти повече отколкото той си представя ......
 smile3501


# 26
  • Мнения: 4 733
Какъв таен живот...На фризьор не ми остава време да отида

# 27
  • Мнения: 479
Единствената тайна която имах доскоро вече не е тайна щото я споделих с мъжа ми.

# 28
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Единствената тайна която имах доскоро вече не е тайна щото я споделих с мъжа ми.


И аз така.....каквито тайни и да съм имала,вси4ко е споделено с мъжът ми...........и понякога се чудя..дали пък не трябваше да каширам някоя newsm78 Mr. Green Mr. Green

# 29
  • Мнения: 4 733
Аз по друг начин го разбрах въпроса...Иначе за тайните, имам точно две. Никога няма да ги узнае.

Общи условия

Активация на акаунт