Детето ми е зодия "Близнаци"

  • 18 253
  • 263
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 496
Копирането е по-лесния път да откриеш какво точно ти харесва.А липсата на собствено мнение е разбираема-толкова е трудно да избереш едно от няколко хубави неща!...

# 16
  • Мнения: 388
И аз си имам близнак вкъщи.
Уморявам се само като я гледам,
неможе да се движи спокойно.
Все тича и е навсякъде по всяко време.
Да са ни живи и здрави. Simple Smile

# 17
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Моят термин беше в Близнаци, но дъщеря ми се роди в последния ден на Телеца, нооо с асцендент в Близнаци

А за сметка на това си имам съпруг Близнаци, та дружно се присъединявам към групата  Twisted Evil

# 18
  • Мнения: 8 999
Ах, наивни майки такива! Моето женско "близначе" е направо един ангел небесен в сравнение с мъжката "везничка" - ето на това казвам раздвояване, колебливост и нестатбилност. Той е един ураган в сравнение с кротката си сестричка, не само буквално /на него все му се "счупват" играчките от само себе си/, но и като характер - толкова буреносен облак не съм виждала, така си мени настроенията, че направо ми се завива свят да му следя изблиците ту на нежност, ту на истерия, ту услужлив и сговорчив, ту крив, крив, крив.
Радвайте се на близнаците си и се благодарете, че не са везни. Да му се не види!

# 19
  • Мнения: 6 029
леле какво ме чака!!!!!!!!!!! за кво ми трябваше да чета....

# 20
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Хайде и аз тук.
 На моменти моята малка хала ме докарва до отчаяние.Много добре знае какво и е забранено,но още с отварянето на очите си ги започва подред.Не сяда на едно място,все тичка,скача,катери се.По площадките ужасяваме всички баби,когато се качи на върха на някоя катерушка,захване се с крака и висне с главата надолу.
 Сега е мила и обичлива,в следващия момент супер пищяща,хапеща и удряща.Ако не и се угоди се тръшка и пищи  Rolling Eyes /за ужас на околните,ние не и обръщаме особенно внимание ,когато има такива пристъпи/.След каката /стрелец/ всички играчки бяха здрави,след малката не остана нищо здраво.Гони бездомните кучета по улиците,а аз изпадам в ужас,че някое ще я захапе.Вече се люлее сама и ми изправя косата като гледам колко силно се залюшква. SickСтоенето на едно място ни е мнооооого трудно.За игри се признават такива,в които има много тичане,скачане и бойни викове.Устата не и се затваря,мели постоянно,понякога ме заболява глава от неспиращия поток... Crazy.И още мнооого все в този дух...,такова е моето малко момиченце,а е само на 3.Какво ли ни чака по-нататък...???

# 21
  • Мнения: 22
О и моя съпруг е Близнак и направо пощорявам с него на всеки 2 секунди имам чуството че си мени мнението.

# 22
  • София
  • Мнения: 6 999
Малката пък е такава бърборана и кокетка, че за нула време влиза под кожата на хората и ги манипулира както си иска. Много е общителна и с голямо желание ходи на ясла/на есен градина/. ....
И двамата обичат да са център на внимание.
Аз мисля , че децата Близнаци са много забавни.

Такава е моята девойка - близначка Simple Smile

Много ми е забавно с нея.  Grinning

# 23
  • Мнения: 934
А знаете ли какво ми каза вчера моето Близначе? Защо съм се била държала с него като с дете! Пък той нали вече е на 7 години...

# 24
  • Мнения: 25
Аз сам заобиколена от 3-ма ''близнака'',съпруг,дащеря и син.Но нека да отбележа,4е аз сам зодия "лъв'' и се справям 4удесно с тях.Колкото те са веселяци,жизнени и неуморни аз сам то4но обратното.Имат си тяхните недостатаци-омразваим вси4ко много барзо,прекалена контактност,4ак плашеща и докато са кротки и добри за секунди стават неознаваеми.
Но е 4удесно да се живее с тях пред някой други зодеи.

# 25
  • Варна
  • Мнения: 2 388
Да се включа и аз:
имам най-невероятното "близначе" на света. Децата в кварталната градинка и викат "Бързата Дария". Държи да определя всички игри, кой с каква роля ще участва (лидерската за нея естествено) и всички я слушат. Не се страхува почти от нищо-най-високата катерушка, най-голямото куче, най-страшния побойник (само от тролове). Говори непрекъснато-понякога я питам кога си поема дъх.
Може всичко сама! Без проблем прави няколко неща едновременно-гледа телевизия, закусва и оцветява нещо в книжката си, пеейки. Има безкрайно развито въображение.
Да е жива и здрава!

# 26
  • Мнения: 14 133
И моат сладур е близнаци.  Не се застоява на едно място- непрекъснато бяга, катери се, люлее се силно. И той в едни моменти е обичлив, а в други- агресивен и буен. Понякога с часове може да се занимава с нещо - да играе, моделира, оцветява, стига да пожелае. Пълен е с енергия. Но като цяло е добро дете!!!!

# 27
  • Мнения: 2 722
леле какво ме чака!!!!!!!!!!! за кво ми трябваше да чета....

Особено с дете, родено на 22 май - почивай си сега, че после...

Фантичка, все едно че моето диване описваш - със ставането се оглежда да види коя е най-близката беля до леглото му  Close и се започва.

Но за сметка на това днес три часа си игра с една топка кал и си прави кюфтета, за ужас на майките чистофайнички.
Интересното е, че пред хората е най-чаровното дете на планетата - кротко, пита за всичко "може ли", казва моля и благодаря, обаче като е в свои води - леле мале - трудно се описва с думи.
Проговори късно - на 2,7, а сега не мога да се вместя и да взема думата от него - не спира и нонстоп пита.

# 28
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
  Оооооо,за възпитана е възпитана.Моля,благодаря,заповядай,извинявай са редовни думи в речника и.Ама е палаваааааааа,за десет деца.Знам,че не го прави,защото е лоша,просто е хипер активна и много темпераментна  Crazy,но това по никакъв начин не ми помага. SadПросто на моменти издивявам от неспирния поток от бели...

# 29
  • Мнения: 8 999
леле какво ме чака!!!!!!!!!!! за кво ми трябваше да чета....

Особено с дете, родено на 22 май - почивай си сега, че после...


Щерката на мъжа ми от първия му брак е родена на 22 ри май - не виждам нищо смущаващо.

Общи условия

Активация на акаунт