пишете ли си любовни смси и ммси с половинката?

  • 2 401
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 405
Да, обожавам смс-те и ммс-те , някак си има друго послание, не е същото като да се обадиш.  Peace

# 16
  • Мнения: 185
Не,никога не сме си писали,а и говорим безлатно Grinning

# 17
  • Мнения: 3 634
Вече радко му пиша смс, но когато е в командировка му изпращам ММС или гласово съобщение. Последния път си написах на корем "Лека нощ, тати!" и му изпратих ММС. Обади се квичащ от удоволствие. Аз обаче неможах да си измия корема и на другия ден и гинеколога квича, но не от удоволствие  Joy

# 18
  • София
  • Мнения: 625
напоследък все по-рядко Sadно преди съвсем редовно...........

# 19
  • Мнения: 292
Моя мъж си разменя с "приятелката си" любовни смс си  #2gunfire
Сещате се че не се спира само с това...

# 20
  • Мнения: 494
Правя го.И той също.И мейли си пишем.Дори когато сме си твърде ядосани или афектирани,това се оказва добър начин да си кажем ясно и без заобикалки(и без неизбежните прекъсвания и губене на мисълта при твърде силните емоции)това,което искаме.После говорим очи в очи и сме много по-спокойни и наясно.Това работи при нас,защото той много отсъства и телефоните и компютрите,за зло или за добро,компенсират донякъде това-налага се.Даже някои много сладки мейли или смс-и, си ги пазя и препрочитам LaughingЛуда работа... Crazy Crazy Crazy

# 21
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Да, обожавам смс-те и ммс-те , някак си има друго послание, не е същото като да се обадиш.  Peace

 Peace

# 22
  • Мнения: 393
да Laughing,даже и ако можем и да си го кажем-поне веднъж на ден ми изпреща и телефонни написани целувки,а иначе последния смс беше ,че е сложил целувки в едно пликче,което само преди 2 мин. ми беше подал.... Hug Hug HugЕ,как да не ми е хубаво Heart Eyes

# 23
  • Мнения: 192
Преди си писахме,но сега няма време Laughing

Общи условия

Активация на акаунт