бисквити???

  • 1 544
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 447
Обикновенните на Житен Дар са твърдички.

 Hug

# 16
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 225
плазмон станаха толкова скъпи, чи просто нямам думи. безобразие. ЕТИ са турски, аз ги давам от 11 месец някъде, малката много ги харесва. доста са подсладени, но какво да се прави. иначе има таблица със съдържащото се в тях, при всички положения за мен са по-добри от обикновени.

# 17
  • Мнения: 4 447
плазмон станаха толкова скъпи, чи просто нямам думи. безобразие. ЕТИ са турски, аз ги давам от 11 месец някъде, малката много ги харесва. доста са подсладени, но какво да се прави. иначе има таблица със съдържащото се в тях, при всички положения за мен са по-добри от обикновени.

Tърсих ги тия ЕТИ днес в магазина, но такова чудо не видях, Плазмона са 10лв  #Crazy , а обикновените ги разгледах всички видове и нямаше нито един вид без Е.... така, че се отказах. Crossing Arms

# 18
  • Мнения: 1 877
Н а Дарин му давам "Закуска"от 2-3 месеца.С кисело мляко

# 19
  • Мнения: 2 677
Бисквити съм давала само на Плазмон като по-малък. Сега много рядко му предлагам "Закуска". Не ги смятам за жизнено необходима храна на тази възраст.

# 20
  • пловдив
  • Мнения: 398
Бисквити му слагам в АМ  от тези на ЕТИ с вкус на банан,половин банан и става прекрасна бананова каша,но имай в предвид ,че бисквитките са доста сладки и съдържат глутен Peace

# 21
  • Мнения: 226
плазмон станаха толкова скъпи, чи просто нямам думи. безобразие. ЕТИ са турски, аз ги давам от 11 месец някъде, малката много ги харесва. доста са подсладени, но какво да се прави. иначе има таблица със съдържащото се в тях, при всички положения за мен са по-добри от обикновени.

Tърсих ги тия ЕТИ днес в магазина, но такова чудо не видях, Плазмона са 10лв  #Crazy , а обикновените ги разгледах всички видове и нямаше нито един вид без Е.... така, че се отказах. Crossing Arms
С Е-та се отбелязват и содата бикарбонат и амонячната сода, които са обикновени набухватели, както и лимонената киселина. Нито едно от изброените не представлява риск за дете около година според мен.

# 22
  • Мнения: 4 447
плазмон станаха толкова скъпи, чи просто нямам думи. безобразие. ЕТИ са турски, аз ги давам от 11 месец някъде, малката много ги харесва. доста са подсладени, но какво да се прави. иначе има таблица със съдържащото се в тях, при всички положения за мен са по-добри от обикновени.

Tърсих ги тия ЕТИ днес в магазина, но такова чудо не видях, Плазмона са 10лв  #Crazy , а обикновените ги разгледах всички видове и нямаше нито един вид без Е.... така, че се отказах. Crossing Arms
С Е-та се отбелязват и содата бикарбонат и амонячната сода, които са обикновени набухватели, както и лимонената киселина. Нито едно от изброените не представлява риск за дете около година според мен.

Аха...моето нямагодина още... и мисля да му спестя бисквитите за сега. Дъвче сухар, та ушите му плющят!  Crazy

# 23
  • Мнения: 8 242
Глутена го въведох на 11м. Бисквити преди няколко дни (на 14м.). Преди това повръщаше от тях  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт