С какво да си стегна корема, след като родя?

  • 1 728
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 186
Аз не вярвам на стягащи кремове, но за Biotherm съм виждала добри отзиви. Всъщност не съм чела цялата тема, но може да я прегледаш- http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=106349.0

# 16
  • Мнения: 1 253
Аз също не вярвам на стягащи кремове, макар че упорито продължавам да се мажа с Lierac MORPHO-SLIM.
Сега видях, че Lierac имат и специален продукт за корем, но не съм го ползвала http://www.lierac.com/UK/products/body/abdomen/caryatide_ventre_ … _the_stomach.html
При мен имаше ефект само от глад и спорт (фитнес и коремни преси) и въпреки, че като съм права имам плосък корем, когато седна си има една поувиснала кожа над колана ми. Не знам дали някога ще се махне напълно.

# 17
  • Мнения: 1 434
Чудеса неправи крема но  честяга  кожата    така е..малко неприятно мирише  но се търпи Hug
И на лиерак за  корем   сьм ползвала него  след като родихоколо  60 лв мисля че беше мирише приятно.Как прибрах корема..жестока диета..всеки ден правех   гимнастиката на  Синди  и се мажех   вьзстанових се за има няма  4-5 месеца.Но не само с крем  bouquet

# 18
  • Мнения: 1 952
Като за начало си вземи гащи или колан, наистина помагат, но не правят плосък корем. За плосък корем глад и спорт Peace

# 19
  • Мнения: 4 496
Ползвах гела за отслабване на Лиерак,също така Нивея душ гел с масажен диск.

# 20
  • Мнения: 27 524
Ползвах стягащите на Дав и на Лореал, доволна бях  Peace

# 21
  • Мнения: 326
С два-три часово бутне на кличка може доста да се постигне за стягане на корема. Не се шегувам, сериозно Wink)

# 22
  • София
  • Мнения: 35 957
Не вярвам на мазила - от личен опит- опитвала съм какво ли не.
Имало е продукти които съм ползвала по 2-3 месеца и съм установила, че и да има промяна, то е от самият масаж.
Само коремни преси  и то всеки ден - ефтено, полезно, сигурно и ефикасно, може да ги правиш когато си поискаш. Grinning

# 23
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Въпреки, че съм ветеран в правенето на преси - заболя ме гърба.
Затова въртя обръч. Има чудесен ефект.  Peace
П.П. Пък след месец и пресите ще подкарам. Не вярвам на мазилата.  Rolling Eyes

# 24
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Коремни преси+Аура слим и опаковъчно фолио.Това действаше при мен.

# 25
  • Мнения: 355
koremni presi tova e. newsm10 newsm10

# 26
  • Мнения: 4 496
Коремни преси,правилно хранене и бягане след децата-така беше при мен. Flutter

Общи условия

Активация на акаунт