Поне за ден на море.....

  • 3 090
  • 63
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 843
  Надявам се поне -  за почивните дни покрай 6-ти септември:-))  Друга отпуска в момента не е етична.
   Всъщност очакват се 4 почивни дни..., някой знае ли - дали?

# 16
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
Бяхме на море, за съжаление само за 5 дни.

# 17
  • Мнения: 4 473
Бях на море и възнамерявам пак да го видя тази година. Heart Eyes

# 18
  • Мнения: 11 607
    Всъщност очакват се 4 почивни дни..., някой знае ли - дали?

4 пъти по 4 почивни дни до края на 2007 г.

По 4 почивни дни се събират за празниците 1 май, 24 май, 6 септември и Нова година. Разместването направиха министрите на вчерашното си заседание. Извънредните неработни дни ще се отработват. Почивен ден ще бъде 30 април (понеделник), а работен - 21 април (събота). Няма да се работи на 25 май (петък), а ще се отработва на 19 май (събота). Ще се почива на 7 септември (петък) и 31 декември (понеделник). Тези дни ще се отработват съответно на 15 септември (събота) и 15 декември (събота).
Промените в почивните дни се предлагат, за да не се прекъсва работната седмица, което би се отразило неблагоприятно на дейността на фирмите, както и да се осигури по-ефективно използване на работното време, отбелязват от пресслужбата на МС. Великден пък тази година е на 8 април.

Бяхме на море, за съжаление само за 5 дни.

Има хора,които и за 5 мин. няма да видят морето......

# 19
  • Мнения: 2 829
бяхме вече на море , и се надявам да идеме и на планина Peace

# 20
  • Мнения: 249
началото на юли бяхме на море,след това на екскурзия в италия и пак на море миналата седмица Laughingизкарахме си добре

# 21
  • Русе
  • Мнения: 2 354
да, бяхме за няколко дни с компания на почивка,
а за края на август сме си обещали романтичен уикенд  Heart Eyes

# 22
  • Мнения: 920
Може би септември (освен ако не се яви доброволец да гледа малкия трол Крумчо).
Желаещи?  Laughing

Аз. Но не знам дали ще мога да го кърмя. Собствените си деца не можах, но благодарение на Г-ца Бу научих много.

Ама на теб блато по- ти подхожда.

# 23
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
Опция 3. Или поне се надявам да идем някъде (моренце, ех...). Всичко зависи от това дали любимият ще може да си вземе отпуска. В най-лошия случай, взимам си отпуската аз и айде на реката на палатка с приятели. Вече два пъти ходихме с преспиване и не е никак зле. Но все пак се надявам, че морето няма да е само мираж за мен. Wink

# 24
  • Мнения: 7 111
Бяхме вече. На голямата локва.
За следващите 4 почивни дни около 6-ти септември имам някои идеи, но като знам каква масова лудница е по пътищата български, може и в София на тишина и спокойствие да хартисаме. 

# 25
  • Мнения: 207
Края на юли бяхме на море,надявам се септември пак да отидем някъде

# 26
  • Мнения: 6 993
Бях на океан, ама не беше почивка.
Тъй че - да, откъснах се от средата си, не- не съм почивала и не- няма да ходя на море. Както каза мъжът ми," Ако искаш да ходим на море, ще трябва буквално да ХОДИМ Joy "

# 27
  • Мнения: 1 299
Както каза мъжът ми," Ако искаш да ходим на море, ще трябва буквално да ХОДИМ Joy "

 hahaha

# 28
  • Мнения: 2 495
Моята почивка предстои..другата седмица Grinning

# 29
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Бяхме на море и мисля,че е достатъчно за тази година,не съм му особена почитателка.Но сега ако имаме възможност да отидем на балкан ще бъда много доволна от живота!

Общи условия

Активация на акаунт