МНОГОДЕТНИ МАМИ 22

  • 13 513
  • 307
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 234
Привет на всички многодетни мами и техните малки и големи слънчеца!!!
Първо да си призная ,че съм ветеран в този форум но само на четене!Но пък благодарение на вас, тук се чувствам като в едно голямо и щастливо семейство.
Скъпа Мама Цоцоланка,тази идея  беше спонтанна продиктувана от две мои желания,дали има и други като мен/имам в предвид във форума/ и как се справят с обстановката/по скоро извън семейството, т.н. общество/.
На всички ни  е ясно ,че задачата, с която сме се заели не е никак лесна,но поне аз не мога да се сетя за друга носеща толкова положителни емоции.

# 241
  • Мнения: 11 607
Да поясня......Белл наистина е ветернака и тя бе пуснала първата тема за многодетни мами...Аз тогава се вихрех в предложенията за форуми,където ми бе казано,че подфорум за многодетни няма да има....и хоп тогава - гледам тема за многодетните......Темата имаше заглавие - Къде сте, многодетни мами? С автор - Белл!

След загубата на едното поприще, тази тема ми се стори като компенсация.....Но както става в такива случаи...Белл се изгуби и я отнема.....Белл има 3 дъщери,които обаче не са включени на първа страница......

Хайде Белл, стига си пиши с други мами...Пиши си и с нас! Ще видиш,че ще ти се оправи значително деня, ще ти започва винаги с кафе и закуска,а пък ако се увлечеш по писанията тук и шефа те уволни или къщата ти стане с главата надолу - за това ние вина няма да имаме!

С нас е готино и весело!

Да кажа и на molestosa,която я дебна,че само чете тук....Моля те, разпиши се!

# 242
  • Мнения: 505
 Joy Joy Joy Joy
Здравейте и от мене
Честито на рождениците - да са ви живи, здрави и много щастливи!

И аз съм от четящите Crazy Включвам се обаче, за да ви попитам - понеже искам да пускам големите деца на детска - единият на предучилищна, но съм изпуснала януари - времето за записване... Tired - имам ли шанс да ги вземат някъде? Thinking
Знам, че многодетните семейства имат някакви отстъпки само в таксите за плащане, а за самото приемане?

# 243
  • Мнения: 11 607
Знам, че многодетните семейства имат някакви отстъпки само в таксите за плащане, а за самото приемане?

Йес! Попадна ни в лапите! Сега от нас оттърване - няма! За съжаление има предимства само в плащането,но не и в приема! Все пак опитай! Нищо не губиш и използвай целия си чар да омаеш директорката...Успех!

# 244
  • Мнения: 1 035
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН !!! bdbaloni
На Калоян-здраве и прекрасно юношество.
На Цвети-щастие,любов и късмет!
На отец Петър-здраве и много сбъднати мигове.
На всички прекрасни майки и съпруги (на празнуващите) Наталия, Пешеходка и Дидка newsm51. И за всички останали също толкова прекрасни майки и съпруги  bouquet  bouquet  bouquet
Шапчице, честита ви нова колица.Както се казва -вие да я оставите, тя вас никога.
Габи и Славова,вие днес да не сте решили да ме ядосвате?Или агитка ми правите?Толкова много исках едно такова сладко момченце-като вашите
Ива, снимчиците са страхотни ,но тази ми е любима
Цитат
[/color][/color]
http://good-times.webshots.com/photo/2596334760101274722zSYVHr?vhost=good-times   прилича на малка русалка
Лилибон, прочетох че Кристи вчера е бил спокоен.Дано и днес и утре и...
А-а-а-а, има готварска тема .Аз и кекс щях да пиша но сега и рецептата за тесто,Стават прекрасни мекици и пици от него  chef
Здравейте на новите -стари мами Hug Hug Hug
При нас всичко постарому.Венко куцука.Софи си излежава присъдата Бебките ,в техния си безпроблемен свят.Аз ,аз както винаги бягам между clean tv
Забравих, днес се запасихме с ракийка за през зимата Ние обичаме така двамцата с тати, за аперитив със салатка по стара българска традиция А вие?Та който минава да пристига.
Цоци, вчера прочетох за случката с весникарката... Joy Joy Joy Joy Joy
За сега толкова  love001

Последна редакция: сб, 18 авг 2007, 09:29 от mama3

# 245
  • Мнения: 4 496
Влизам за 2 минути само да ви се похваля,че моята малка принцеса вече си има зъбче!!!! newsm44Което ме изненадва,защото момчетата изкараха първите си зъби след едногодишна възраст.Много сте писали,довечера ще чета...

# 246
  • Мнения: 1 035
ЧЕСТИТО КРАСИМ. toothда е здраво като камък и остро като игличка

# 247
  • Мнения: 293
честит празник на Калоян, Цвети и Петър. децата да са послушни и игриви, майките работливи и усмихнати, а татковците....... newsm78  силни и красиви.Молестоса- за детска градина незнам дали ще намериш, но ако не стане там, пробвай в най-близкото училище- там също има предучилищни-вярно-друго си е на градина, но и това е вариант. newsm53 Габи -големи са сладурковци и двамата-учите ли Дива на някои неща или карате на самотек,че и нашето му е време да се учи ама нещо времето ни се изплъзва..... newsm78Бо -Джулайчето е ..  засега от мен   love001-ще се включа по-късно

# 248
  • Пловдив
  • Мнения: 616
Шапчице, аз теб те пропуснах - да честитя колата. Безаварийно каране!!!

Ати подкарваш ли я??????

# 249
  • Мнения: 2 270
заповядайте на вкусен обяд

ЧЕСТИТО НА РОЖДЕННИЦИТЕ

КРАСИМ-честито ви първо зъбче
мама3-аз вече толкова години се мъча да я пропия тази ракия за да правя компания на мойто мъжле,но не успях.вИж биричка си пийвам

Иве-като видях снимките на Красим си помислих същото като теб/голямото и момче прилича на твоето/.А пък твоите деца толкова си приличат,че все едно са от една майка и един баща Laughing
Цоци -стига работа-какво стана с уроците-отказахте ли се Cry
bo_slavova-голям сладур-пу-пу
радеток-честита ти пълна къща Rolling Eyes
Ани - картините наистина са чудесни - чак съжалявам че не си продължила да рисуваш - искаш ли да ми помогнеш за дизайна на сайта на Пълна къща?
аз никога не съм рисувала преди/освен в училище/а относно сайта нямаш проблеми само ми кажи какво ти трябва

Габи-страхотна снимка,страхотно момченце,страхотно куче ,страхотна завивка/влюбих се/много обичам такива нестандартни неща

Относно въпроса ти за Червена вода-много трудно ще се намери такъв човек.А и като знаем майсторите какви са и,че трябва да им се виси на главата постоянно си мисля,че мисията става невъзможна.
Да ви разкажа за майстора ,които извиках в къщи да ми напрами малък ремонт-докато ни няма в къщи две седмици.

Трябваше да махне ваната/защото този който я е сложил преди е спестил от плочки ипод ваната е цимент и съответно водата отива директно в комшиите и цялата стена на стаята на Тони./

Махнал я той и понеже няма същите плочки му казах да сложи някакви подобни/все едно си го прави за него си/Сложил човека черни -бели -жълти -зелени -оранжеви и всичко това на около 2 кв.
На всичкото отгоре не направил нивелация към сифона и сега всичката вода се излива в другия противоположен ъгъл и става една голяма локва/банятя ми е два и половина на два и половина/Като го попитах ,защо е така ми отговори,че то така си бил пода,а и в тях било така Rolling Eyes #Cussing out
Трябваше да ми шпаклова стената в детската ,която беше мухлясала от влагата,но не успял ,защото не му стигнало времето.
Две седмици е лепил 2кв плочки.На всичкото отгоре цялата ми къща беше в прах и мръсотия все едно стени е разбивал/даже не се беше сетил да затвори вратите към стаите да не се прашат.
Нямам думи.В крайна сметка сега имам една смешна баня/денивелирана/една все още мухлясала стена и една вана цопната по средата на детската.Идилия

# 250
  • Мнения: 1 744
Привет!
Честит празник на всички рожденници! Много здраве, любов и щастие! newsm59
Какво да ви разкажа за  престоя ни на село.Хубава природа, чист въздух, и голямо тичане след бебетата.Не можах да си почина изобщо, но аз си го знаех. Помагаха ми за по 15 минути и това беше. Готвех, чистех, гледах децата. Честно казано съм малко разочарована от "гостито" при баба и дядо. Надявах се поне с къщната работа да не се занимавам, но... Обица на ухото/ втора, защото и миналата година бях там, при същите условия/ , повече без мъжа ми там няма да оставам, нито за толкова много време. Нямаше вода - през два дни за по два часа идваше. Не можах да ги оставям без памперс, както се надявах.
Но сега си дойдох - Дом, сладък дом, и ще си почина като хората. Извинявайте, че се оплаквам, но така по ми олеква. Мъжа ми казва : знам, че са такива, но какво да ги правя, не могат на тия години да се променят, на майка ми не обичам да се оплаквам, че все ми натяква и критикува.
Най-хубавите моменти бяха като идваха етървите с децата на гости - хем помагаха, хем беше весело.

Ето и малко снимки:
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=3723931
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=3723934
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=3723937
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=3723941
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=3723977
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=3723972
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=3723974
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=3723943

Лек ден и целувки на всички! Hug

# 251
  • Мнения: 487
Ех,Ани,лош пророк се оказах за ремонта! Sad
Наде,не се ядосвай - друг път ще знаеш. Hug
mama3 ,благодаря за русалката - тя ще кажеш във водата правена - не мога да я изкарам и още продължава за това да говори,как ще плувала в морето и ще се къпела.... Laughing

# 252
  • Варна
  • Мнения: 2 305
надеее, страхотни снимки1 всички изглеждат много щастливи, така че може би си е струвало отиването. де такъв живот в града2

дано успееш да си починеш вкъщи, в което леко се съмнявам  Mr. Green

# 253
  • Мнения: 1 470
   Честито на рожденниците!!!Да са живи и здрави,и много да радват родителите си,а и нас покрай тях!!! Tada newsm59 Tada newsm59 Tada 


    Здравейте маичета!!!Четях поздравите ви за возилото...И на мен това ми беше мечта,и искренно ви пожелавам и на вас подобно...Заслужава си!!!Хубаво ще е и тук в България,най-после да можемда си позволим нужните ни нам неща,и най-вече да сме добре и да сме щастливи...За другите неща които обещах да се похваля,като материални са-нов хладилник,нова миалня...Като нематериални,че реших да уча мениджмънт,ще се записвам септември в един колеж наблизо,че да съм адекватна в развитието на фирмата си...Още,други ден в нашето семейство ще си имаме още едно христианче-ще правим кръщене...Ми за сега май само толкова...По нататък се надявам да има още много поводи да ви се похвалвам...
     Снимките на всички ви са страхотни...Но ме изпълват със страхотна завист...И АЗ ИСКАМ ПОЧИВКААААА.....Дай боже за септември да се уреди...
     Наде,не знам колко трудно ти е било на село,но тази природа,това спокойствие и уют които излъчват снимките...така си представям истинската почивка...Жалко че няма къде да отида...За мой най-голям ужас съм просто дете на града...
      Аниш,съжалявам за майстора,макар че ние се занимаваме с това,се майтапим по между си-Майстор да ти влезе в къщата!!!-звучи като все едно прокълнаваш човека Laughing...Да ти кажа истински добри работници много трудно се намират...Ето сега това ни е проблемът на нас,нямаме си свястни хора,и толкова работа,пари и обекти изпуснахме...Но вече се примирих,май сами ще си работим...
      Красим,вашето зъбче е най-прекрасното нещо за което прочетох тези дни...Но много го пазете!!!Нашите зъбчета нали се изрониха,и сега хвърчим и по заболекари..
      Лилибон,как сте в къщи?!Знаеш ли,твоят мъж така както спи до бебока,много ми напомня за моя,и той има подобно излъчване,и някак си все си представям,ми ако беше той с моя бебок,дали щяхме да издържим?!Желая ви всичко най-хубаво!!!
     Нещо не разбрах какво стана с темета ни за готварството?!

# 254
  • Мнения: 1 818
Момичета,радвам се ,че снимката ви харесва  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

 HugМаминка,имаш едно кученце от нас,като му дойде времето...само да има как да го пренесем
Каишка,учим го разбира се и то ,животинчето възприема учудващо бързо всички команди

 Hug  Ани,благодаря за обяда...повиках и момчетата да хапнат,че да отърва готвенето... Grinning


Вечерята  обаче е от мен....скромна ,но от сърце   chef 

Иве,Наде, много сладки снимчици   Hug Hug

Радвам се да се запозная с вас,Белл,Молестоса  ! bouquet  bouquet

Мама3,за момченце никак не ти е късно   Heart Eyes




Общи условия

Активация на акаунт