21ва Темичка - Навършихме Форумско Пълнолетие (...по Американски тертип)

  • 10 349
  • 289
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 367
Колкото и ужасно да звучи, ако ръцете ми са заети с нещо опасно ( например ако готвя в кухнята), я взимам заедно с проходилката, защото с нея не може да обира неща от земята и да ги лапа.  Embarassed Но ми е пределно ясно, че това няма да продължи дълго и сме на финални метри, защото тя вече не иска вътре ..
къде е ужасното бре?Ние така бяхме злоупотребили с този екзерсайзер,че Ния само като го видеше и ревеше от ужас че пак ще я поковем вътре за неограничено време:) Носих си го навсякъде с мен,няма мърдане там,много удобна вещ..

# 16
  • Мнения: 7 091
Момичета, не знам как не се сетих досега да ви питам!!!! Кажете лек за ухапване от комар?! Преди 3 дни ме нахапаха жестоко ( имам 15 ухапвания по краката) и в момента, 3 дни по-късно са ужасно надути, зачервени и ме сърбят кошмарно! Направо не мога да спя!
Мазах с алергозан, с едно анти итч, мазах с едно за рани и ухапвания дето уж махало сърбежа, мазах със сол, със сода, с лед, с оцет, с лимон, с каквото се сетите, направо стана кухня по краката ми, но е КОШМАР! Отгоре на това днеска съм на курс и не искам да се чеша като откачена  Laughing Joy
Ако някой знае нещо, от което минава, пишете!!!  bouquet

# 17
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Честито пълнолетие, колежки! Наздраве!

Да се похваля - имам сертифицирани копия на актове за брак и раждане в ръка. Сега апостили, и може и да се похвалим след месец-два с български сертификати. Simple Smile

# 18
# 19
# 20
  • Мнения: 1 783
Сарна Лосион http://www.amazon.com/Sarna-Lotion-7-5-oz/dp/B0000ZHGWU
помогна ми когато се чешех като крастава когато бях бременна.

# 21
  • Мнения: 7 091
Сарна Лосион http://www.amazon.com/Sarna-Lotion-7-5-oz/dp/B0000ZHGWU
помогна ми когато се чешех като крастава когато бях бременна.

Бистра, някаква идея дали това го има в нормалните аптеки? Щото ако го чакам от Амазона да пристигне ще ми минат ухапванията  Laughing Ще го потърся още днеска, ама питам ако си го виждала някъде.  Peace

# 22
  • Мнения: 1 783
Сарна Лосион http://www.amazon.com/Sarna-Lotion-7-5-oz/dp/B0000ZHGWU
помогна ми когато се чешех като крастава когато бях бременна.

Бистра, някаква идея дали това го има в нормалните аптеки? Щото ако го чакам от Амазона да пристигне ще ми минат ухапванията  Laughing Ще го потърся още днеска, ама питам ако си го виждала някъде.  Peace

Да, да - таргет, уолгрийнс, или каквото аптеки имате там. аз ти пуснах линка да го видиш как изглежда.

# 23
  • Мнения: 940
Ами мене преди 3 месеца като ме нахапаха тея  fire ants по краката,имах над 30 ухапвания  smile3514  - такъв сърбеж придружен с болка не съм изпитвала,будех се нощем от сърбеж и нищо не помагаше-направо кошмар който продължи към 2 седмици,а белезите не минаха 2 месеца.
Кво ли не пих и не правих,накрая с рецепта си купих един кортизонов крем който правеше чудеса ,за съжаление малко късно си го купих ама вече ще знам smile3555...-сигурно такъв ще ти помогне Тандури. Ако искаш кажи да ти дам името.

# 24
  • Мнения: 940
Охх чакай че глупости пиша ,всъщност мъжа ми ме снабди ,не съм много сигурна дали с рецепта се купува -а ако се купува с рецепта  ще ти трябва доктор ,те пак ще ти зарастнат докато ти дойде часа за доктора. Crazy

# 25
  • Мнения: 1 777
Тандури пробвай с този който Виктория е писала много помага .Продават го без рецепта.Ето как изглежда http://www.drugstore.com/popups/largerphoto/default.asp?pid=1321 … 13211&trxp2=1.

# 26
  • Мнения: 3 478
Бубс, по документи ли ще бягате като се приберете в БГ? На малкия ли ще оправяте?

Тандури, много кофти. За съжаление незнам какво да предложа. А в крайна сметка ти ще вземеш ли книжка на време, знам че нещо не беше на тамън по едно време?

# 27
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Бубс, по документи ли ще бягате като се приберете в БГ? На малкия ли ще оправяте?
...

Ми ще трябва да го направим български гражданин малкия, че бабите се притесняват как щял да си вземе имотите  Joy пази боже до това да опрем.

# 28
  • Мнения: 7 091
Pety, Виктория, мерси за информацията, аз намерих това дето Бистра го каза, ще го пробвам, ако и то не помогне, не знам вече  Confused Моята педиатърка вика, кортизонов крем не ти препоръчвам да слагаш докато кърмиш, каза не е супер вредно, ама по-добре не слагай и аз не искам да се притеснявам сега пък и за това.  Sad
Ей как ме изядоха тези гадини, направо цял рояк бяха! Като бях на тъпия курс! Той е до едно езеро ли..блато ли..и аз не знам и ПЪЛНО с комари, а аз бях с една рокля , хем уж дълга, краката ми до горе целите са в ухапвания, буквално за 5 мин дето стоях отвън!

МисЗ, днеска си вземам сертификата за 5-часовия задължителен курс и тази вечер ще си запиша час за роуд теста, обаче последния път като проверих, първата свободна дата беше моя рожден ден, чак на 4-ти септември. Дано да има поне 1 седмица преди това, че се притеснявам ако не го взема от първия път какво ще правя.  Rolling Eyes

# 29
  • Мнения: 3 491
Благодаря на тези, които препоръчаха "Monsieur Ibrahim".    bouquet Премаля ми от удоволствие.  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт