А без жени може ли, м?

  • 4 371
  • 122
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 525
Аз мисля, че мъжете умеят всичко което вършим ние, нооо защо те трябва да го правят като са си взели чистачки, готвачки, гладачки, детегледачки и т.н. Както мама ги научи така ще ги търпим, има много малко мъже които помагат в къщи и затова смятам че както се събереш с тях веднага трябва да се оправи дисциплинта и да се сложат в релси. Не че аз успях напълно, но горе долу. Rolling Eyes
Мили мъже без нас сте за никъде

# 106
  • Мнения: 103
Аз мисля, че мъжете умеят всичко което вършим ние, нооо защо те трябва да го правят като са си взели чистачки, готвачки, гладачки, детегледачки и т.н. Както мама ги научи така ще ги търпим, има много малко мъже които помагат в къщи и затова смятам че както се събереш с тях веднага трябва да се оправи дисциплинта и да се сложат в релси. Не че аз успях напълно, но горе долу. Rolling Eyes
Мили мъже без нас сте за никъде

Щом казваш  Flutter Flutter Flutter

---

Това сериозно: защо имате такова светоусещане за себе си като "чистачки, готвачки, гладачки, детегледачки и т.н.".. защо го търпите, щом ви тежи? Защо си вземате мъже, които поощряват това ви тягостно усещане? И защо след като ВИЕ си ги избирате след това се жалвате от тях?

# 107
  • Мнения: 78


Мога да се пера сам и го правя, мога да се шия сам и го правя, много често аз съм този, който мие чиниите, изхвърля боклука и чисти апартамента (най-малкото, защото съквартирантката ми е по-заета от мен), мога и с това да се справя сам и го правя, за мъжката работа, върша си я сам и мога да се справя, аааааа, за готвенето, мога да си готвя сам и това не ми е проблем. Сам си осигурявам насъщния.


Миналата година се омъжих за един такъв като теб който може всичко, но честно да ти кажа напоследък взе да го домързява да прави всичко това защото май е по-лесно да накараш някой друг да го свърши.
А ви трябваме защото без жени за какво ще си говорите като се изчерпа темата за колите и футбола???

# 108
  • София
  • Мнения: 5 742
Всяко нещо с времето си.Като си хванеш кака и малко по малко ще оставиш всичко на нея.Сега няма кой да ти го върши  и се биеш в гърдите колко си велик.И аз мога да се спрявям без мъж,но ми е по лесно да го викна, той да свърши нещо, а аз да гледам  smile3521

# 109
  • Мнения: 3
Явно ви трябваме, защото и моят съпруг ми каза, че можел всичко по - добре от мен да върши, без готвенето, но ме оставя аз да го правя! #Cussing out
 newsm78Защото ви мързи, затова ви трябваме!!!  Crossing Arms

# 110
  • Мнения: 1 475
Явно ви трябваме, защото и моят съпруг ми каза, че можел всичко по - добре от мен да върши, без готвенето, но ме оставя аз да го правя! #Cussing out
 newsm78Защото ви мързи, затова ви трябваме!!!  Crossing Arms

Честно да си призная и аз съм от мързеливитеее, и си го казвамммм smile3534, който не го мързи да си готви ! Аз готвя само и когато ми дойде вдъхновението, а то се случва много рядко, на който не му изнасят сандвичите има места от където можеш да си поръчаш храна! Ако не ти изнасям ме сменяй, аз да не съм жена за домакинска работа, я???????!!! newsm75 newsm79 newsm28 1ironing wash hang smile3515 smile3511 Не и НЕ НЕ НЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ newsm65- моя си го знаее, в началото, само като ме попиташе какво ще ядем побеснявах, че ме пита, вече спря и да пита,казах му да си търси такава и като се запознава да пита "Жено ти  искаш ли  да бъдеш готвачка и чистачка?"- и ако жената каже да , да заживее с нея, оттогава много рядко се случва  да ме попита какво ще ядем- каквото му се яде си го приготвя сам или  си го копува, аз пак казвам  готвя на 2 месеца веднъж, защото аз пък не обичам готвено и карам само на сухи храни основно!! sohappy

# 111
Мили мъже без нас сте за никъде
Мили момичета и жени.Според последни проучвания и изследвания все по-рядко се раждат мъже.Защото "y"хромозома всъщност е един "осакатен"-"х"хромозом.И защо ли изчезват мъжете,ами защото природата си знае работата-по-силния и приспособим индивид оцелява.Явно това е женския.И след като вече има клониране,а жените вършат мъжката работа,и печелят повече от мъжете-тогава защо са мъжете?Не съм мъжемразка,но това са фактите всеки да си ги интерпретира както си иска. Laughing

# 112
  • Мнения: 525
Това сериозно: защо имате такова светоусещане за себе си като "чистачки, готвачки, гладачки, детегледачки и т.н.".. защо го търпите, щом ви тежи? Защо си вземате мъже, които поощряват това ви тягостно усещане? И защо след като ВИЕ си ги избирате след това се жалвате от тях?
[/quote]


Ох, къде да си изберем такива дето не са такива newsm78

А сега и аз сериозно: Искам да коментираме думите ти след години, след като си свил семейното си гнездо, нещата са поулегнали и ти вече си (като моя мъж).
Абе както и да е, важното е че се обичаме, разбираме и понякога го тормозя да ми помага   chef

# 113
  • Мнения: 103


Мога да се пера сам и го правя, мога да се шия сам и го правя, много често аз съм този, който мие чиниите, изхвърля боклука и чисти апартамента (най-малкото, защото съквартирантката ми е по-заета от мен), мога и с това да се справя сам и го правя, за мъжката работа, върша си я сам и мога да се справя, аааааа, за готвенето, мога да си готвя сам и това не ми е проблем. Сам си осигурявам насъщния.


Миналата година се омъжих за един такъв като теб който може всичко, но честно да ти кажа напоследък взе да го домързява да прави всичко това защото май е по-лесно да накараш някой друг да го свърши.
А ви трябваме защото без жени за какво ще си говорите като се изчерпа темата за колите и футбола???

Тая па Mr. Green Нещо си му отпуснала каиша май.. всяка вечер по пейсе лицеви и триста коремни, що го оставяш да с еразплува, стегни го.. ти жена ли си или кво, м? Ей някъде тук прочетох, че сте вие вече силния пол.. дай му малко газ hahaha (Нормативът е 7 секунди, да те светна, щото предполагам, че като повечето жени не си ходила в казарма Joy)

Колите и футбола са последните теми, които бих бистрил с някого, абсолютно скучновати са ми.. но пък добре представяш един стереотипен възглед за тва че всьо дет е с бастун знае само футбол, коли и тия три неща Mr. Green

# 114
  • Мнения: 103
Това сериозно: защо имате такова светоусещане за себе си като "чистачки, готвачки, гладачки, детегледачки и т.н.".. защо го търпите, щом ви тежи? Защо си вземате мъже, които поощряват това ви тягостно усещане? И защо след като ВИЕ си ги избирате след това се жалвате от тях?


Ох, къде да си изберем такива дето не са такива newsm78

А сега и аз сериозно: Искам да коментираме думите ти след години, след като си свил семейното си гнездо, нещата са поулегнали и ти вече си (като моя мъж).
Абе както и да е, важното е че се обичаме, разбираме и понякога го тормозя да ми помага   chef
[/quote]

Направи си конкурс Mr. Green

# 115
  • Мнения: 78


[/quote]

Колите и футбола са последните теми, които бих бистрил с някого, абсолютно скучновати са ми.. но пък добре представяш един стереотипен възглед за тва че всьо дет е с бастун знае само футбол, коли и тия три неща Mr. Green
[/quote]

Според мен мисията ти да представиш мъжете за такива каквито не са е изгубена.
Това е все едно мъж да пикае срещу вятъра и да очаква да не се опръска  Laughing

# 116
  • Мнения: 103
Не ме интересуват другите мъже, представям себе си. Твърдя също, че не съм единствен също.. Flutter

Другото са стереотипни мъжете това, мъжете онова (респективно, обратното).. Общо взето бля бля Mr. Green

# 117
  • Мнения: 3
 Joy Ето какво прочетох в една книга на Джеймс Клавел:

" Без жената мъжът е просто една нелепа шега ".
 Joy
Това го казва мъж!
Вашите коментари?!?

# 118
  • Мнения: 123
според мен нито мъжа неможе без жената нито жената без мъжа,айде който може да живее сам. Joy JoyПросто те са взаимно допълващи се

# 119
  • Мнения: 1 475
А това, чували ли сте го-Жената е последното стъпало преди падението на един мъж - казваше ни го един преподавател от университетааа, буквално при всяка втора лекция ooooh!

Последна редакция: ср, 15 авг 2007, 17:57 от marsiana

Общи условия

Активация на акаунт