Това преобърна живота ми....

  • 5 930
  • 81
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 294
Катастрофата която преживях,сега се радвам на всяко малко нещо което ми се случва всеки ден,на истинските неща,станах по-добра.

# 16
  • София
  • Мнения: 2 210
Преобръща го в момента.
Моя много, ама  много близка приятелка, млада, здрава, с изключителна здравна култура и пр, и пр. е болна от рак.
Претърпя две операции. Сега я чака лечението, болезнено, бавно, трудно....Изключително близо съм до нея в цялата тази история.
И животът изглежда различно. Но докато лично не те докосне такова нещо звучи само като хубаво пожелание това да цениш всеки миг.
А сега вече не е така....

# 17
  • София
  • Мнения: 3 099
При мен беше един мъж. Една любов. С него. И светът, който той ми показа - в пряк и преносен смисъл. Видях Светът и опознах свят на едни чувства, които не са били и няма да бъдат. Но пепелта е по-велика от пръстта, защото е горяла.

# 18
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Човек. Има навика да ми преобръща живота (поне този, вътрешният ми личен живот)... а аз явно имам навика да му позволявам да го прави Laughing В това отношение като че ли и безумните неща са нелош начин човек да учи - почти толкова добри са за целта, колкото и кофти болезнените уроци Mr. Green
Иначе всяко по-значимо събитие дава нови посоки, нали затова го приемаме за значимо - бракът, раждането на всяко дете, смяната на работа даже, решенията, които вземаме ежедневно...

# 19
  • София
  • Мнения: 3 099
Две неща ми го преобърнаха, по-скоро ми резнаха крилцата, а си мислех дълго да летя Confused Ае наздраве Mr. Green

Тези две неща да не са в подписа ти...

# 20
  • Мнения: 1 409
От момента,в който разбрах,че съм бременна живота ми се преобърна и придоби смисъл.

# 21
  • Мнения: 871
Две неща ми го преобърнаха, по-скоро ми резнаха крилцата, а си мислех дълго да летя Confused Ае наздраве Mr. Green

Тези две неща да не са в подписа ти...

Не, не... А ти що не казваш?

# 22
  • Мнения: 1 951
Един мъж и нашето дете.
Смъртта на детето на най-добрата ми приятелка. След нея всички ние не сме както преди.

# 23
  • Мнения: 460
преди 2г. живота ми се обърна на 360 градуса.моя съпруг преживя жестока злополука-7 тона желязо /метални стержени с фи 10/се изсипаха в/у него.беше жестоко,но като по чудо оцеля.размина се с няколко операции и стабилна рехабилитация.след този преживян ужас моя мироглед се обърна коренно.сега на всяка цветница правим оброк!да ми е жив и здрав,но след този инцидент си дадох с/ка че тр.винаги да казваме на близкия -обичам те и да отминаваме проблемите с усмивка!Защото момичета повярвайте ми :"ЖИВОТА НЕ СТРУВА НИЩО,НО НИЩО НЕ СТРУВА КОЛКОТО НЕГО"
  bouquet

# 24
  • Мнения: 4 451
Живота ми се преобърна, след като разбрах за здравословният проблем на голямата ми дъщеря. Имам чувството, че не съм същият човек вече. Очите ми са тъжни, макар че все така често се усмихвам. Но пък се научих да ценя и дребните неща в живота, малко ми трябва, за да се почувствам щастлива. Успях да преподредя приоритетите в живота си, вече знам кое е истински важно.
Смъртта на баща ми и тежките последици след второто секцио, които едва не ми отнеха живота, са друг ключов момент за мен. Лошото е, че всичко това се случи по едно и също време и си мислих, че този път няма да мога да се изправя, след толкова тежки удари от съдбата. Но бързичко разбрах, че борбата продължава...

# 25
  • Мнения: 4 111
Сега сериозно. Животът ми се промени драстично, след като се ожених. Бях работохолик, отговорна и може да се каже успяла за малкото си години. И изведнъж - край на всичко - сватба, напускане на работа и на родината и... професия домакиня.

# 26
  • Мнения: 4 965
Гледали ли сте филма "Плъзгащи се врати" - малко е старичък, но е точно за това - как 1 миг може да обърне живота ти /показва 2 варианта за живота на една млада жена - в единия тя хваща метрото, а в другия го изпуска.../.

# 27
  • Мнения: 871
Сега сериозно. Животът ми се промени драстично, след като се ожених. Бях работохолик, отговорна и може да се каже успяла за малкото си години. И изведнъж - край на всичко - сватба, напускане на работа и на родината и... професия домакиня.

Това не е пробръщане, а просто естесвено следствие, нещата от живота...Аз под преобръщане на живота разбирам нещо неприятно, разтърсващо, нещо, което те бележи за цял живот....Ти пак ще се върнеш на работа и пак ще си влезеш в релси!

# 28
  • Мнения: 4 111
Сега сериозно. Животът ми се промени драстично, след като се ожених. Бях работохолик, отговорна и може да се каже успяла за малкото си години. И изведнъж - край на всичко - сватба, напускане на работа и на родината и... професия домакиня.

Това не е пробръщане, а просто естесвено следствие, нещата от живота...Аз под преобръщане на живота разбирам нещо неприятно, разтърсващо, нещо, което те бележи за цял живот....Ти пак ще се върнеш на работа и пак ще си влезеш в релси!



Не се знае... Обръщане е и още как. За теб може да не е разтърсващо. За мен беше.

# 29
  • Мнения: 3 500
Един месец промени живота ми - месец, в който направих спонтанен аборт, класирах се за работа като прокурор и срещнах мъжа ми. Оттогава всичко се промени, целия ми дотогавашен /начин на/ живот се преобърна на 180 градуса и за мен започна нов живот - различен, сбъднат и много по-хубав.

Общи условия

Активация на акаунт