Важен за мен въпрос

  • 1 888
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 6 363
Цитат на: Kotkata
Аз не казвам нищо лошо за Торакс и въпросния доктор, просто от мненията в този форум излиза, че единственото място в Пловдив, където си разбират от работата е Торакс.
Как не се спомена поне веднъж друг лекар?


виж, този ти въпрос е напълно логичен и уместен. аз обаче не мога да ти отговоря на него, защото не съм от Пловдив. аз тогава отидох там, защото бях в безизходно и спешно положение.
но все пак, тук се пита основно за специалисти по стерилитет, не за обикновени гинеколози. такива специалисти по принцип са малко. ако запиташ същия въпрос за специалист в София, ще видиш, че пак се спрягат 5-6 имена само...  може би това е обяснението.

# 16
  • Мнения: 20
Мисля си, че неможе в цял Пловдив да има един единствен доктор, който си разбира от работата.

Мнения за други добри лекари няма ли?

# 17
  • Враца
  • Мнения: 5 204
Бих те посъветвала да пуснеш въпроса си и в Зачатие, тук явно всички сме доволни от един лекар, там може би има момичета, които ходят при други!
Успех с избора, важен е!

# 18
  • Мнения: 20
Благодаря за мненията , относно докторите.
Надявам се да не съм ви изнервила много, но искам да ви кажа , че майка ми е доктор и от нея знам, че винаги има доволни и недоволни пациенти. Всичко е индивидуално.
Успех на всички Grinning

# 19
  • Враца
  • Мнения: 5 204
Точно поради тази причина, а и защото много се опарих от лекари  се изказвам така за д-р Даскалов!

# 20
  • Мнения: 7 716
А, бе, Котката, на мен защо ми се струва, че правиш реклама на Бора?
Аз съм от София, нито съм ходила в Пловдив по лекари, нито познавам д-р Даскалов.
Препоръчах ти го, защото от висенето една година из форумите не съм чула лоша дума от ПАЦИЕНТКИ  за него - факт е, че и той е човек и като такъв не е всемогъщ, но пък е Професионалист, което е достатъчно.
Вече не ти препоръчвам да ходиш при него - ти си толкова негативно настроена към всичко извън Бора, че само дразнения предизвикваш и ще вземеш да му покъсаш нервите на човека.
Ами като толкова си харесваш Бора стой си в Бора. Сигурно са добри лекарите там, не отричам, не съм чувала нищо, не ги познавам. Най-важното е да вярваш на лекаря си. Успех.

# 21
  • Мнения: 2 489
Аз имам впечатления и от двамата лекари!

Д-р Матеев ми е правил цветна снимка преди няколко години, а също и лапароскопия. Не е малко, нали?
Това обаче не в клиника Бора, тогава още я нямаше де, а в Окръжна болница.
Ще бъда обективна - цветната снимка ме болеше много, в сравнение със следващите пъти.
След лапароскопията ме насочи към операция, за която  въобще не съжалявам.

В Бора се прави ин-витро и е включена в списъка на здравната каса.

Основният въпрос е обаче - дали наистина ин-витрото е единственият възможен вариант. Мен по принцип това ме притеснява - дали лекар, който извършва ин-витро някак си не убеждава пациентите си, че точно тази процедура е за тях, без да има в действителност нужда от това.
Иначе от други мои познати - добри отзиви за него като специалист по стерилитет.

Относно д-р Даскалов - мога да напиша само хубави неща, въпреки, че не съм лекувала стерилитет при него.

# 22
  • Мнения: 20
Ако съм предизвикала някакво напрежение във форума се извинявам , най-вече на Lali , която винаги дава добри съвети.
Не правя реклама на никой, просто питах и поспорих малко.
Не съм казала, че ходя в БОРА , за да ми казва Лали да си стоя там. Просто питах , за друго място в Пловдив освен в Торакс.
Относно това да вярвам на лекаря - вярвам , защото е добър специалист, но макар и малки винаги имам съмнения , може би това ми е в характера.

Успех на всички в борбата

# 23
  • Мнения: 7 716
Клиника Бора в Пловдив има ли сайт да го разгледам?

# 24
  • Враца
  • Мнения: 5 204
Aха, гугълчо даде това:
http://www.boramedical.com

# 25
  • Мнения: 7 716
Ми, благодаря, как не се сетих сама Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт