В Разград и в добро или зло,все сме си заедно !

  • 8 315
  • 294
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 2
Ами ти, бе миличка няма ли да пуснеш снимчици ?

Ние си изкарахме страхотно, времето беше хубаво. Всеки ден ходихме на плаж,а пък колко съм почернялаааа а се криех под чадъра постоянно.В събота имахме годишнина от сватбата и моя мъж ни подари разходка с лодка от Приморско до Китен и обратно.Абе просто беше  newsm74.
Ето и снимчици:



# 106
  • Мнения: 2
Май ще ви трябва лупа. Тез снимки много малки излезнаха newsm78

# 107
  • Разград-София
  • Мнения: 273
Качи ги в албум в общия !

На първата страница пише потребителското име и паролата ! От там ще е по лесно да ги разгледат и ще са в пълен размер !  Peace

# 108
  • Мнения: 535
Здравейте, мами! Отдавна не съм влизала, но ето ме вече напълно свободна. Напуснах училище и сега съм си вкъщи. Малкият вече втора седмица ходи на градина и засега всичко е наред. Махнахме изцяло памперса(стана за по- малко от месец) и е много доволен, че и той като всички ходи в тоалетната, а не на гърне.
Хайде, ще се радвам да пишете как са нещата при вас. Аз няма да ходя никъде тази година, защото нямаме възможност, а и тати сега започна работа. Flutter

# 109
  • Мнения: 271
Plamelita, радвам се че сте си изкарали толкова добре и искрено ти завиждам за тена. И аз искамммммммммм Confused
Stansi, добре дошла отново!
Днес ходихме при педито и се оказа че сме пропуснали 2 имунизации(заради операцията), та сега ни ги сложиха и двете. Оревахме света и сега още се утешаваме. Милата ми душичка  Sad

# 110
  • Мнения: 441
Ето ме и мен най-после.Изкарахме един гаден вирус ВСИЧКИ,беше много гадно.Ние с Рени изкарахме леко,но малкият...направо се бях изплашила и мислех да ходим в болницата.Слава Богу вече всичко е ОК.Няма да споменавам,че от 7-8 дена нямам и нет,не че ми беше до него де ,ама аз за какво плащам все пак  newsm78.В петък техника идва и се оказа,че ми е изгоряла лан картата,донесох другият компютър и той ме увери ,че до 1-2 часа ще имам нет.Да,ама друг път.Вчера пак ходих да се разправям и понеже тази сутрин все още си бях без нет и мислех да отида до офиса и да се откажа от услугите им.Техника обаче пак се появи и за 10 минути ми пуснаха нета  ooooh!.
Хайде,стига съм се оплаквала.Честита предстояща сватба на EleoHopa!Честит рожден ден на патерици на Ивайло!Бързо оздравяване на Свилен и баба Ягодина!
Барбе,а на теб освен браво не знам какво да ти кажа,стихчето е един път  Hug  bouquet

# 111
  • Мнения: 2
И на нашия компютър е изгоряла лан картата от гръмотевиците докато ни е нямало в големите дъждове, но вчера докато се обадя и техника дойде и постави нова и сега всичко е ОК.

# 112
  • Мнения: 3 219
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ИВАЙЛО !!! Може да е със закъснение, но е от сърце - да си здрав и всичко най-най-хубаво ! И да слушаш много мама !!! 



мама007, извинявй ,че поздравите са на патерици, ама явно така сме се отнесли.....

приеми извинения и скромен букет :

Последна редакция: вт, 14 авг 2007, 21:30 от bubito_

# 113
  • Мнения: 51
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН И ОТ МЕН НА ИВАЙЛО НА МАМА 007!Злате извинявай за закъснението/вчера се засякохме пък..../днес пращам поздравите на патерици .Това е за теб...

# 114
  • Мнения: 441
Аз само да се похваля-имам си гости  Hug.Сестра ми и семейството и' днес след обяд пристигнаха.Много съм щастлива,не се бяхме виждали 2 години и естествено не бяха виждали Влади.Той веднага се залепи за племенника и постоянно е по петите му  Grinning.За сега само се закача с възрастните,но все още страни от тях с изключение на една целувка ,която доброволно даде на леля си  hahaha.
Обещавам винаги,когато имам време да ви наглеждам   bouquet

# 115
  • Мнения: 11 547
Здравейте и от мен!Момичета благодаря ви за прекрасните поздрави и пожелания послучай рожденният ден на Иво. Hug Тези дни не съм се включвала,че имах гости,а и обръщах внимание на рождинника.Напоследък не съм добра компания-май леко и плавно изпадам в тъмна,емоционална дупка.Обикновено става така по празниците.Вместо да съм весела,на мен ми става  гадно и нервно.Добрата новина е,че мъжът ми си идва другият месец и ще е тук за рожденният ден на малката.Лошата,че само за три седмици.Оф,стига съм мрънкала.Виждам,че вие тук добре си прекарвате,и много се надявам да не пропусна следващата форумска среща за да се запозная и с тези,с които не се познавам още.Пожелавам лека и спокойна нощ на всички,на болните-бързо оздравяване и възтановяване,на работещите-лека и спорна работа,на почиващите-приятна почивка,а на всички останали слънчеви,но прохладни дни.
mama Barba и ти като мен май се появяваш в малките часове. Sunglasses ,а какви поеми съчиняваш само... Wink Стели,max-mama къде се изгубихте?

# 116
  • Мнения: 119
   Добро утро на всички  Hug.
 Вчера бяхме на консултация и се оказа,че сме отслабнали с половин килограм. ThinkingБяхме 12кг. сега сме 11,30кг. и сме 84 см. След малко ще кача няколко снимки от кръщенето на Валентин.
 Приятен ден на всички.  bouquet

# 117
  • Мнения: 500
Добро утро,момичета!И честит празник!На именниците-Да им е живо и здраво името и да им го повторят!Да запалим по една свещичка и да се помолим за здравето и благоденствието на децата и семействата си!

Последна редакция: ср, 15 авг 2007, 08:51 от Mirkata

# 118
  • Мнения: 119
  ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ ИМЕННИЦИ!Да сте живи и здрави. newsm51
 Аз не мога да си кача снимките много са големи и не знам как да ги намаля. newsm78 smile3516

# 119
  • Мнения: 3 219
Ами  намали ги, то си има горе опция - настройка на размера, поне в Пиквалей има.

Общи условия

Активация на акаунт