В Разград и в добро или зло,все сме си заедно !

  • 8 325
  • 294
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 292
Добро утро момичета. morning
Днес пристигат братовчедите ми от Златица.Много ми е напрегнато, много работа ме чака.Пратих малката и майка да спят в другата стая и аз почвам да  hang newsm75 newsm71 1dishes  food002
Няма да имам време да пиша но ще ви наглеждам обещавам.
Приятен и усмихнат ден Hug

# 136
  • Мнения: 470
Добро утро момичета ,
и аз чак сега седнах да си пия кафето
Ели ме събуди мн. рано , даже успях да наготвя и извъртях една пералня и тъкмо да излезем - взе , че заспа , но по-добре , че и аз да си почина малко и да изчистя.

Танче , как е Владко? ти видя ли снимките , които пуснах преди няколко дни??? на половината - Ели и Владко са в страстна прегръдка Heart EyesЗа едната любовна среща сигурно не знаеш , защото той беше с татко си май ...(или с баба си.... Thinking)

Хайде отивам да простирам и да чистя , че днес и на мен ще ми идват гости от Разград

# 137
  • Мнения: 271
Малката вече е добре и аз се успокоих. Честито на рожденниците със закъснение   bouquet

# 138
  • Мнения: 441
Цеци,видях снимките,даже си смъкнах двере на който го има и Влади.Ама твойта щерка наистина голяма любовчийка  hahaha.

# 139
  • Мнения: 398
Абе мамита,какъв бактериален вирус пак "витае" в Разград?
От тук ,от там чувам,че градът бил "пламнал" newsm78.Детското отделение било пълно Tired.И взех да се притеснявам вече.
Моля се Praynig всички дечица да са живи и здрави!Приятен следобед Hug

# 140
Здравейте момичета!Аз малко се включвам "ни в клин, ни в ръкав"/разбрах ,че се готви сватба и това е темата на деня/ЧЕСТИТО НА КАНДИДАТ МЛАДОЖЕНЦИТЕ,но ми трябват няколко книжки...  Embarassed
 Ето и тяхните заглавия:
"Приказки по телефона" от Джани Рудари
"Ние ,врабчетата" от Йордан Радичков
"Три повести за Карлсон" от Астрид Линдгрен
"Патиланско царство "от Ран Босилек
Благодаря ви  предварително!
  Hug

Поради тази причина в Разград има 2 библиотеки: едната е детски отдел, който се намира срещу битака, и там има само книги за деца, и Главната библеотека, в която вече е за след 8 клас.Отивате записвате се и Ви дават нкижките, обслужването ще стане малко мудно, но все пак...

# 141
  • Мнения: 441
То обслужването ще стане мудно,ако въобще библиотекарката реши да отвори  ooooh!

# 142
  • Мнения: 2
Абе мамита,какъв бактериален вирус пак "витае" в Разград?
От тук ,от там чувам,че градът бил "пламнал" newsm78.Детското отделение било пълно Tired.И взех да се притеснявам вече.
Моля се Praynig всички дечица да са живи и здрави!Приятен следобед Hug
Абе мамита,какъв бактериален вирус пак "витае" в Разград?
От тук ,от там чувам,че градът бил "пламнал" newsm78.Детското отделение било пълно Tired.И взех да се притеснявам вече.
Моля се Praynig всички дечица да са живи и здрави!Приятен следобед Hug
И аз чух нещо такова, а и друго. Вярно ли е ,че в Разградската болница имало и друг смъртен случай на две годишно дете ?

# 143
  • Мнения: 2
Оле ле, какво съм направила пък сега ? newsm78

# 144
  • Мнения: 3 219
Аз нищо не съм чула, обаче съм бясна, че нямам Скайп от обяд  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
И май не само аз......
Пазете се вие и децата.
Лек следобед и приятни разходки. Аз мисля тука в квартала да се   разходя, Пламе- около вас.Нали има там люлки и пързалка.

# 145
  • Мнения: 2
Да, Бубе има. Ами хайде тогава пристигай. Ще гледам през терасата да те видя и ако бебка е будна веднага ще сляза. Малко трудничко, защото нямаме асансьор но ще се дотътря.

# 146
  • Мнения: 3 219
Пламе, до 10 минути излизаме, ще мина да купя картофи от магазина под блока и съм там. Баткото после е решил да ме води на площадката до Библиотеката.

# 147
  • Мнения: 2
Бубе, ама ти май говориш за първия блок, а ние сме в четвъртия.  Пред нас също има люлки и пързалка.

# 148
  • Мнения: 500
Ха,и ние нямаме скайп!  #Cussing outБУБЕ,мисията е изпълнена...... Peace

# 149
  • Мнения: 500
Странно! newsm78Нямаме скайп,обаче ми доставя съобщенията.......хм...

Общи условия

Активация на акаунт