Mесец август вече е , мама ще си гушка своето сладко бебче!

  • 9 274
  • 300
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 11 607
Аз пък не бързам Crossing Arms.
Щото знам какво ме чака Twisted Evil.

 Joy Joy Joy Joy Joy

Тъкмо се бях отчаяла вече, че само аз не съм родила Sunglasses
не че имам бърза работа.....

Споко, Ребусче...Че ти работеше до последно...поспри се малко да се осъзнаеш като бременна!

# 76
  • София
  • Мнения: 5 759
Много тишина е тук  Rolling Eyes Пак ли е затипшие пред бебебуря Simple Smile

# 77
  • Златна Добруджа
  • Мнения: 497
Здравейте  Hug
Днес сме цял ден по разходки - само отскочих до майка ми да я накърмя и после пак навън  Simple Smile
Още не мога да се престраша да я кърмя навън. Срам  Embarassed

чета и се мъча да запомням...все  едно ми е за първи път Rolling Eyes. Ама минаха почти 7 години, та няма съществена разлика от първия път...
Каке, вярвай, всичко съм забравила - единствено не съм забравила да сменям памперси, да кърмя и да къпя бебе  Crazy Виж това капки, чайове, и т.н. ми е като мъгла.

ЧЕСТИТО БЕБЧЕ НА ТЕДИ    bouquet
ЧЕСТИТ СИН АНГЕЛ И НА МИЛЕНА! БЪРЗО ДА НАДДАВА И СЕ ОПРАВЯ  Peace

За лохиите - както писах вчера и моите почти изчезнаха. За съреците - имах 2 огромни, като плужека  Sick през няколко дни /сори за описанието/.
Елхичка, и аз днес взех от този чай на ХИПП. Обаче как ще й го давам, като тя по принцип вода не иска  newsm78 
Херелина, за капките не пише ли в описанието им? Не се ли дават преди всяко хранене  Thinking А за излизането - навън сме от третия ден след изписването ни. И така всеки ден, единствено като беше дъждовно пропуснахме разходката.

# 78
  • Мнения: 4 546
mentina, пише " във всяко шише биберон се добавят по 15 капки" и по-нататък "тази доза се дава на всеки 4-6 часа и може да се повиши при необходимост"
ама ние се храним най-много на 3 часа, понякога и на час и половина-два  newsm78

# 79
  • Мнения: 1 037
ВЪПРОС КЪМ МАМИТЕ, РОДИЛИ ОКОЛО ДАТАТА, НА КОЯТО АЗ РОДИХ:

Как сте с лохиите? Аз си мислех, че приключих с тях. Даже два дена ходих с ежедневна превръзка. Обаче от ден-два се почнаха с нова сила. Преди малко, като станах, направо се уплаших. Ужасна работа. Нормално ли е?  newsm78

Тъкмо това щях да питам!Преди малко такъв съсирек видях,че се изплаших да не съм забрала нещо отвътре CrazyНямам почти нищо с дни,а днес като шурна една кръв #Crazy
И друго щях да питам-долу-горе по колко грама ядат вашите мишоци.Моето около 70-80 гр. на ядене,но добре наддава.За 8 дни е качило 350 гр.
Да ви кажа като видна кърмачка какво правя в момента-пия една биричка и хапвам луканка.Направо съм за бой,но като ми го иска сърцето....

И не на последно място-Честити бебчета на новоизлюпените мами!Да им растат здрави и спокойни бебоците!  bouquet
Мойта педка ми каза да не давам чайове и капки за колики,защото не помагали по никакъв начин.А Радо вече има доста яки такива.Ама за капките няма да я слушам,като видя зора ще давам.Поръчала съм си Инфакол от Англия и тия дни трябва да ги донесат!Някой ползва ли ги?

# 80
  • Мнения: 361
Ох, аз  сега се прибирам.Ходихме да хапнем в КФС и сега ще се просна на леглото.Вече се чувствам като хипопотам, цялата съм отекла.

Ребусче, има още неродили, аз съм от тях, но има и доста дето незнайно къде се покриха newsm78

Какво става с Кроки, вече няма ли да я изписват да разправя-100 години минаха.

# 81
  • Мнения: 2 663
herelinke, и аз бях така след раждането не можех да ям нищо, хич не ми се ядеше поне 2 седмици.Пиех много вода , заради кърмата и не чувствах глад, което за мен е супер нетипично, защото съм адския чревоугодник.
Аз капките ги давах с лъжичка преди ядене, защото не давах вода и гледах да има пауза поне 3 часа, в твоя случай давай капки ако е необходимо през едно ядене.Ако не плаче детенцето по-добре му ги спести, може да се напъва и за това да пъшка.

# 82
  • София
  • Мнения: 5 759
Ади и моите крака са отекли нечовешки! Поне добре че са само те! ooooh!
Сега съм сложила да готвя и в кухнята е малък ад!
Утре ще дойдат да сложат и др климатик и ще съм много доволна и ме чака голямото разместване Simple Smile Ако не родя от толкова работа утре може да ме запишете като герой на първа страница! Mr. Green 
От Франи знам че е Кроки е добре понеже тя ги е засекла в болницата като е била на преглед с мъжа и Simple Smile и мисля че беше казала че днес или утре ще ги изпишат!

# 83
  • Варна
  • Мнения: 567
ЧЕСТИТО БЕБЧЕ НА ТЕДИ! ДА НОСИ МНОГО РАДОСТ НА СЕМЕЙСТВОТО СИ!
 
Аз днес бях на лекар и понеже утре ми е термина, а нямам никакви изгледи да родя в неделя вечерта ще ме приемат да ми предизвикат раждане и ако не стане ще ме резнат. Много ми е криво така исках всичко да си стане нормално, но бебето не иска да излиза и накрая ще се мъча сто часа без разкритие и ще ме одрежат. Съжалявам за гадния пост, ама на кой да кажа!

# 84
  • Мнения: 223
Теди, добре дошли в отбора на щастливите, здрави бебчета!
Херелина, за капките - на ен са ми казали 4 пъти по пет капки. Аз не му ги слагам във водата, защото той почти не пие. Капя му в една лъжичка, разредени с малко вода (защото са мазнички) и той си ги поема.
Сега плачка, а мен ме боли глава  Cry
Аз с този бивацин не мога да се уцеля. Дими, в ТК ще те мият с калиев перманганат разтвор и ще ти слагат бивацин прах акушерките 2 пъти на ден. И ще те греят на една лампа за шевовете. Не се тревожи. На мен ми казаха само да се мия. Много е облекчително. След всяко ходене до тоалетна се измиваш - с водичка и със смрадлика
Ангелчо бебе, бързо да се оправяш Hug
Ребусче, ама много бебенца чакаме още бе. Ехееее - 2/3. Ние с бебоците още не сме се разписали много Sunglasses.
Мариетка, нали се сещаш, че нещо не съм направила на линка със снимките и заради това не ги виждаш. В албума са. Уж копирах и пейстнах линка тук, ама...  newsm78
Е, Лоли, и аз нямах ни разкритие ни скъсена шийка, а тръгнаха водите. Има време до неделя

# 85
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 379
Току що имах разговор с един щастлив татко-Евгени/ efg+eli/. Тази вечер им се е родило момченце-3100г и 50см. Още няма име. Всичко е минало нормално, но още не е виждал бебчо.

Да са много, много щастливи тримата!!!

# 86
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Честити бебчовци на Теди и efg+eli!!!!
Аз се върнах от болницата беба не е чак толкова голяма 3.650 но ако  не излезе до термина ме приемат и ще решът дали да ме резнат.Иначе разкритие нямам док така нежно ме бръкна че чак ми стана кеф Embarassed(така е като не сме го правили отдавна)

# 87
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
ЧЕСТИТИ РОЖБИ НА МИЛЕНА ТЕДИ И ЕВГЕНИ И ЕЛИ ДА СА ИМ ЖИВИ И ЗДРАВИ ДЕЧИЦАТА И МНОГО ДА ГИ РАДВАТ.
НА МАЛКИЯ АНГЕЛ ПОЖЕЛАВАМ БЪРЗО ДА СЕ ОПРАВЯ И ДА СЕ ГУШКАТ С МАМА И ТОВА ДА СА МУ ПОСЛЕДНИТЕ БОЖЕКИ ЗА ДЪЛГО ВРЕМЕ НАПРЕД


За мен няма какво ново да пиша всичко е нормално скоро няма да раждам мисля поне така се чуствам а все си мислех за дати 10 и 17 е на 10 няма да е дано поне на 17.
Вече нямам търпение да гушна бубата ама той май добре се е настанил.
Какво стана с бобченка и сладкиша никой не казва нищо?

# 88
  • Мнения: 4 546
Честит син на efg+eli! Да ви е жив и здрав и много да ви радва!
меги, направо ме разби  Joy Joy Joy

# 89
  • Мнения: 1 216
Честито на татко Евгени и мама Ели!!!
(моите родители се казват така и ми е тържествено)
На мама Теди - честито!!!
Редиците се попълват, а за дамите ще има голям избор!!!

Общи условия

Активация на акаунт