С дете в самолет

  • 4 680
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 811
В4ера пристигнехме и ми е прясно,прясно  Mr. Green  Twisted Evil
Кошмар и половина и като си представя,4е и връщане ни предстои ...
То не бяха крясъци,то не бе 4удо...още ни псуват някои.Накрая се питаха хората,минавайки покрай нас:""Това ли е ревящото дете"  и аз озъбена от изтощение потвърждавам не със скрита досада от тъпия въпрос  #Cussing out.Аз самата не си познах детето в4ера,не мислех,4е е способна на такова 4ак тръшкане и врещене,ама... newsm78.
Пожелавам ти разли4на от нашата съдба....Лек път!

# 16
  • usa
  • Мнения: 2 113
два часа и ти се хабиш да ги мислиш??? че вие докато се качите и трябва да се стягате да слизате, не се тормози толкова! всичко ще е наред Hug. ако трябва обикаляйте напред-назад по пътеката, докато каже "здравей" на всички пътници и вече ще ви гонят да слизате Simple Smile.

# 17
  • Мнения: 2
И ние скоро летяхме от София до Лондон през Франкфурт и обратно в рамките на 10-ина дни (2 часа полет София-Франкфурт, после 3 часа престой на летището във Франкфурт и отново 1 час и 1/2 полет до Лондон) и нашето малко съкровище (на 8 месеца и 1/2) се държа чудесно по време и на цялото пътуване (общо 2+2 полета)...
 
Да си призная честно - доста (ама доста) се бяхме притеснили (преди пътуването) как ще се справи малката, но тя се справи като малко геройче... Даже, (като че ли) й хареса да пътува със самолет Wink

Така, че спокойно...  Peace
Нещата винаги стават по-добре от колкото сме си ги представяли Wink

# 18
  • Мнения: 515
Аз това лято пътувах с бебе на 1 месец и батко на 6 години, така, че не знам дали ще съм ти полезна!
Летях с "Чехите", те дават подаръчета на децата- нещо за занимавка! Стюардесите не помагат (поне не са ми предлагали да помагат). Имаше много деца в самолета и всички крещяха, плачеха, смееха се.Ходеха по няколко пъти до тоалетна. Но не видях някой да им прави забележки. Напротив всички им се радвахме!
Дано и при теб мине леко!

# 19
  • Мнения: 5 183
Леле, вие с тези дву4асови полети сте за завиждане!
Аз пътувах сама веднъж с 6,5-месе4но и веднъж с 10-месе4но бебе.
Скоро ми предстои същата "гимнастика", но нашите преходи са направо истори4ески.
Полетите ни са 3 - два от по 12 часа всеки и още един дву4асов. 2-часовия е последната отсе4ка и ми се струва 2-минутна в сравнение с предните 12-часови отсе4ки. Като добавим и висенето в транзитни зали - два дни само път ни 4ака.
И аз бих те посъветвала да се запасиш с няколко игра4ки/книжки, които са нови за детето, та да задържат интереса му за по-дълго. В нашия слу4ай и това не помага особено, 4е то 2х12ч + още 2ч + 6ч с кола от София до Бургас си е убийствено направо, но няма на4ин. Надявам се да имат интересни филм4ета. А и синът ми е ве4е по-голям.

Общи условия

Активация на акаунт