За живеещите в USA

  • 12 102
  • 123
  •   1
Отговори
# 15
Нещо не се ориентирам къде точно живееш, сигурно защото съм от скоро тук и въобще не съм наясно Simple Smile

# 16
Я кажете мами от Чикаго - ходихте ли до новия български магазин
"Младост" в Irving park?
Има ли нещо, за което си заслужава да се разходим до там?

И какви са тези клубове за които говорите?

# 17
Моя е грешката.
Те са си го написали хората че е на Lowrence в Shiller park, ама какво съм чела ooooh! .
Еми сигурно ще прескочим.
Гледах сега и другия(дето Сиси го каза) на картата къде е.
Малко далече сте, но може и до там да се занесем Grinning

# 18
  • Мнения: 217
Аз не съм ходила до новия магазин,но едни приятели ходиха и ми донесоха от там една баш българска баница и боза  Yum А до арабина си ходим редовно,от там пък си купувам халва Wink Хайде,да спирам с тези яденета,че и без това все сладко ми се похапва в последно време Stuck Out Tongue

# 19
Допълвам за Клубовете. Аз знам 3 БГ Клуба.

Български Културен Център - 3756 W. Irving Park
"Полина Сървис" - 4833 Тalman Ave. (близо до Лорънс и Калифорния)
"Родина" - не знам точно адреса, но е близо до IL CORTILE Grinning  (кафето, където ходят българи); близо до пресечката на Lawrence и Cumberland.

В тези клубове можеш да получиш всякъкви услуги - да изпращаш пари до БГ, да правиш пълномощни и всякъкви документи за тук и за БГ, да изпращаш пратки, да правиш прeзаписи на видеокасети на БГ стандарт, DVD, да си купиш БГ вестници, фонокарти, мартенички (през март Grinning ),  да заемеш БГ книги, да пиеш кафе и се срещнеш с други българи Grinning.
И още много други неща... Grinning .

# 20
# 21
Има една мама Мариана.
ника и е mariana.
Живеят до Орландо. Тя влиза по-рядко, но можеш да и пуснеш лична бележка.

# 22
HEI SISI,
 AZ CHESTO CHETA NO RIADKO SE VKLIUCHVAM...E SEGA SE POCHUVSTVAH "CHAST"OT TEMATA TA ZATOVA SE VKLIUCHVAM. BLAGODARIA ZA PRIVETSTVIETO!
AMI MAJA MI NASKORO SI BESHE V BG. NAVLIZANE SAMO SA GO PREDUPREDILI CHE TRIABVA DA SI PODNOVI PASPORTA(KOETO TOI NE NAPRAVI). INACHE PASPORTA IZTICHA APRIL. NA IZLIZANE E IMAL SERIOZNI PROBLEMI I SE OPRAVIL S NIAKAKAV POZNAT....
IZISKVANETO E PASPORTA DA IMA PONE 6 MESETSA VALIDNOST. NA LETISHTETO SA BEZKOMPROMISNI.MINALIA PETAK NE SA KACHILI MAIKA MI NA SAMOLETA..... VARNALI SA OSHTE DOSTA HORA. NIAMAM NA IDEIA OBACHE KAKVO SE POLUCHAVA AKO SE PRIBERESH S VECHE IZTEKAL PASPORT Rolling Eyes . SAS SIGURNOST NIAMA DA TE VARNAT,NO DALI NIAMA DA IMA NIAKAKVA GLOBA?
 AMI TAKA KATO GLEDAM MAI POVECHETO OT NAS OBIKALIAT PO MOLOVETE NADIAVAM SE NE ZADALGO Grinning VESELA SEDMITSA

# 23
  • Мнения: 1 777
Zdraveite i nie jiveem v Chicago (potochno Naperville)
ako ima niakoia mama nablizo da piche
az imam sin na 4.5 godini i chakam drugo momchenze kraia na mart

# 24
  • Мнения: 59
Здравейте мами,

Ние сме в Денвър, Колорадо. Нямали някой наоколо?

# 25
  • Мнения: 217
Pety и на мен си ми далеч за съжаление Sad Но по нататък може да си спретнем една срещичка на мамите в Чикаго Wink Само да се стопли веднъж...

# 26
И на мен си ми далече Pety.
Така като гледам повечето мами дето сме в Чикаго все сме в северната част на града или региона.
Но както казва Jeanne, лятото трябва да си спретнем една среща.
Тогава всички чакащи бебета ще са родили Grinning

# 27
  • Мнения: 280
Момичета аз ще раждам през Септ., но ако спретнете среща като се затопли пишете отрано (и ако е  long weekend - например 4 Юли) ще е най добре - защото и аз мога да дойда - аз съм в Детройт - на 3-4 часа каране от Чикаго Simple Smile И откакто казахте за магазина с боза от сега ми се идва ...
Тук още имаме сняг обаче Sad

# 28
Zdraveite i ot men!
Za parvi pat pi6a vav forum, no opredeleno sega temata mi e mnogo blizka i se "prestra6ih". Ot edna godina sme v USA sas sapruga mi i sina ni - na 2 godinki i 3 meseca. Otkrih, 4e mai na vsi4ki ni lipsvat priatelskite laf4eta na kafence s drugi maiki..., no nali zatova e Net-at - da kompensira do niakade zagubata. Tuk vremeto e proletno ot dosta otdavna i parkovete sa super, no kaompaniata ot dobri sabesednici e kat...Kakvo da se pravi - madalat vinagi imal dve strani, kazvat...Decata oba4e, imat nujda da kontaktuvat s deca i ne triabva da gi li6avame ot tova udovolsvie. No detskite gradini tuk sa mi bolna tema, za6toto dokato pose6tavahme gradinkata biahme po4ti vse bolni i nakraia re6enieto doide zakonomerno - stop na gradinata, s mama u doma. Za detegleda4ka - mislim da pokanim "baba", t.e. moiata maika, no o6te ne sme vzeli okon4atelno re6enie...
Bye za sega i do skoro "pisane"!

# 29
  • Мнения: 36
Zdraveite i ot men!
Pety, az mai jiveia nai blizo do teb ... v Willowbrook, a i sashto chakam parvoto si bebche ( momchence) v kraia na mart.

Общи условия

Активация на акаунт