За живеещите в USA

  • 12 123
  • 123
  •   1
Отговори
# 90
KITA,
BIH ISKALA DA POPITAM DALI NEZNAESH OT KADE MOGA DA PROCHETA NESHTO ILI NAPRAVIA IZVADKA ZA ZAKONITE KASAESHTI MITNITSITE... NAPRIMER KAKVO SE OBLAGA S MITO I KAKVO NE I TAKA NATATAK. BLAGODARIA PREDVARITELNO!

# 91
  • Мнения: 676
Цитат на: Kivi
KITA,
BIH ISKALA DA POPITAM DALI NEZNAESH OT KADE MOGA DA PROCHETA NESHTO ILI NAPRAVIA IZVADKA ZA ZAKONITE KASAESHTI MITNITSITE... NAPRIMER KAKVO SE OBLAGA S MITO I KAKVO NE I TAKA NATATAK. BLAGODARIA PREDVARITELNO!


Здрасти Киви,
с риск да ме сритат по з..... 4асти, 4е ви се намесвам в теми4ката, ама нали си приятел4е, заради теб ще се жертвам Wink

Виж тук: Агенция Митници или тук: Министерство на Външните Работи може да намериш това което те интересува Heart Eyes

# 92
Hei Krassi zdravei,
kak taka shte te ritame Grinning . nali si ni drugarche. blagodaria za ifoto, shte se probvam. Rayan e porasnal, nadiavam se e dobro momchentse i te slusha. E pri nas ne e savsem taka..... Confused

# 93
  • Мнения: 217
Хей,Киви,кога ти беше термина?Тези дни май Wink Успешно и леко раждане и ще чакаме добрите новини Grinning

# 94
  • Мнения: 676
Цитат на: Kivi
Hei Krassi zdravei,
kak taka shte te ritame Grinning . nali si ni drugarche. blagodaria za ifoto, shte se probvam. Rayan e porasnal, nadiavam se e dobro momchentse i te slusha. E pri nas ne e savsem taka..... Confused


 Laughing Раян слушка когато спинка Laughing  но да му мисли майка ми, 4е нали тя сега е гледа4ката, а аз запо4нах радота.
С теб какво става? Как си? Как се справяш с Иван и бремеността? Чакаме с нетърпение още едно сладко беб4е Heart Eyes

# 95
Zdraveite otnovo bg. mami ot USA!
Kato pro4etoh tolkova novini ot vas za vizi i pr. dokumenti, iskam i az da vi popitam:"Kak nai-dobre da motiviram pokanata kam maika mi, kato se ima predvid, 4e iskam da doide pri nas za ne po-malko ot 6 meseca?" Blagodaria vi predvaritelno!!! Heart Eyes

# 96
  • Мнения: 384
Цитат на: Etka
Zdraveite otnovo bg. mami ot USA!
Kato pro4etoh tolkova novini ot vas za vizi i pr. dokumenti, iskam i az da vi popitam:"Kak nai-dobre da motiviram pokanata kam maika mi, kato se ima predvid, 4e iskam da doide pri nas za ne po-malko ot 6 meseca?" Blagodaria vi predvaritelno!!! Heart Eyes


Както и да я мотивираш тя е зад пред американското посолство в БГ, а там се удря ИЗХОДНА виза. Визата за престой се удря тук на летището и е обикновенно 6 месеца. Аз лично пращам affidavit of support, но може и свободен текст покана, в която упоменаваш че осигуряваш на майка ти място за живеене и финансова издръжка за 6 месеца. Това което не се пише никога е че идва да гледа детето ти, ако имаш такова, защото отказват виза за такава причина.

# 97
Цитат на: Etka
Zdraveite otnovo bg. mami ot USA!
Kato pro4etoh tolkova novini ot vas za vizi i pr. dokumenti, iskam i az da vi popitam:"Kak nai-dobre da motiviram pokanata kam maika mi, kato se ima predvid, 4e iskam da doide pri nas za ne po-malko ot 6 meseca?" Blagodaria vi predvaritelno!!! Heart Eyes


Az imah sa6tiqt problem to4no predi 1 mesec. Pokanata, koqto pratihme na maika mi zvu4e6e kato pokana da prisastva na rajdaneto na vnu4eto si i da  "spodeli radosta ot poqvata na parvoto ni dete ". Kam pokanata zadaljitelno trqbva da ima Affidavit of support, i 4e Vie 6te i osigurite mqsto po vreme na prestoq  i.
Ne znam do kakva stepen vsi4ki tezi dumi4ki okazvat vliqnie varhu tova za kakav period ot vreme 6te bade dopusnato liceto da vleze v USA. Na maika mi i dadoha viza , v koqto i fiksiraha datata na napuskane na 6tatite. T.e ograni4iha prestoqt i do opredelena data. Ob6to vzeto ne be6e tova, koeto o4akvahme, no pone ne i otkazaha viza.
Stiskam palci pri Vas da mine po-leko i imate vazmojnost za po-dalag prestoi.

# 98
# 99
Blagodaria za sapri4astnostta!
A sega i o6te edin vapros - mislia pokanata da e ot imeto na dvama ni ( men i sapruga mi ), no Affidavit of support moje da popalni samo toi, za6toto samo toi raboti v momenta. Tova dobre li e - va0b6te kakvo mislite?
Blagodaria vi ot vse sarce...!!!

# 100
Zabelejka: Specialno za "mamaLu"- stiskam palci za rajdaneto i ti pojelavam nai-sladkoto i zdravo beb4e, za koeto si jaduvala. Pi6i novinki za bebe6or4eto, kogato se rodi!!!! Grinning

# 101
Момичета, които пишете на латиница. Искам да ви помоля от съпричастност към останалите да се помъчите да ползвате KREDOR-а, който ви се появява при отговор на мненията, и да пишете на кирилица. Тук има и подробно инфо. Благодаря ви.  Grinning

# 102
  • Мнения: 1 116
Цитат на: Etka
Zdraveite otnovo bg. mami ot USA!
Kato pro4etoh tolkova novini ot vas za vizi i pr. dokumenti, iskam i az da vi popitam:"Kak nai-dobre da motiviram pokanata kam maika mi, kato se ima predvid, 4e iskam da doide pri nas za ne po-malko ot 6 meseca?" Blagodaria vi predvaritelno!!! Heart Eyes


Ние миналата година канихме свакърва ми за раждането на малката, в поканата писахме че има огромно желание да посети страната(истина), че и е много мъчно за внучката която не е виждала от 2 години и че поемаме разходите й по престоя тук. За раждането на бебока не споменахме. Нямаше никакъв проблем, а и както вече са ти казали в Бг дават входната виза, а колко ще й разрешат като престой, се дава при влизането и тук. Ако до сега не  е идвала няма да има проблем. Според наблюденията ми покрай моите познати с баби, проблеми имат само тия, които са идвали тук и от  тук са си удължавали визата и при повторно кандидатстване за виза в БГ са им отказвали.

Все не ми остава време да ти пиша, моя имейл е anguelova_t@yahoo.com, пиши ми ти ако искаш, докато аз се наканя Simple Smile

# 103
  • Мнения: 217
Цитат на: Etka
Blagodaria za sapri4astnostta!
A sega i o6te edin vapros - mislia pokanata da e ot imeto na dvama ni ( men i sapruga mi ), no Affidavit of support moje da popalni samo toi, za6toto samo toi raboti v momenta. Tova dobre li e - va0b6te kakvo mislite?
Blagodaria vi ot vse sarce...!!!

Аз каних майка ми във връзка с предстоящото раждане на бебето,и поканата наистина беше от името на двамата,но афидавит оф супорта го направих от мое име,защото все пак аз съм прекия роднина,въпреки че спрях да работя и реално мъжът ми само работи в момента.А на мястото,където се пишат доходите,писах колко ни е общия доход на месец(даже малко преувеличих Wink )На майка ми и дадоха 6 месечна виза.Ако има нещо друго,питай.Успех:)

# 104
Вдъхнахте ми голям кураж наистина!
Имам два основни въпроса: Поканата на какъв език да я напиша?(1) и Да рискувам ли да попълня Афидейвит ъф супорт от мое име, въпреки 4е аз ли4но не работя и да посо4а брутния доход на мъжа ми?(2)

Благодаря Ви отново!!!

Общи условия

Активация на акаунт