Спортно елегантен стил, що е то?

  • 8 324
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 401
някак оставам с впечатление, че всяка една елегантна жена си мисли, че като е с шорти и маратонки и облечена спортно-елегантно. Че е елегантна - вярвам, че е облечена спортно също, но едва ли е правилно да си мисли, че дънки, потури, долница ... и тениска /потник са спортно елегантно облекло  Shocked

Определено не е това. Мисля си, че спортно -елегантния стил включва например - костюм с по-спортна кройка - сако с повече джобове, капси, ципове и подобни; панталон с такива аксесоари, спортна кройка, без ръб. Може би при този стил е по-свободен избора на цветовете, за разлика от деловия елегантен. Ризата се заменя с някоя блузка и така .... Thinking

Е, това е!

# 16
  • Мнения: 1 645
Всички стилове могат да се смесват и разбира се има спортно-елегантен стил.И не само че има ами в момента точно това е модата-нито крайно спортна,нито супер елегантна...баланс между двете.Това е също и моят стил на обличане.

# 17
  • София
  • Мнения: 122
Много точно онагледено в първия пост на kamelia77, във вторият също, но там за мен за мен залитат по към елегантната част от т.нар. спортно-елегантан стил, а аз клоня по към спортната ... Не , че се успявам да се обличам така( поради така ограничения пазар в България и липсата на нещо си , в чийто етикет се съдържа поне един Х..), за номера говоря Crazy, да не стане объркация, но поне в идеалистичните си представите, така би трябвало да изглеждам. Другото, което съм се замисляла това определение спортно- елегантен стил май не се почита вече в в съвремието, незнам на мен лично ми изниква думата кежуъл в контекста, макар , че се замислям , че може и да не съм съвсем права, уж се има в предвид всекидневно, небрежно и т.н. , ама знам ли отразява ли нотката елегантност newsm78.

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 5 919
Другото, което съм се замисляла това определение спортно- елегантен стил май не се почита вече в в съвремието, незнам на мен лично ми изниква думата кежуъл в контекста, макар , че се замислям , че може и да не съм съвсем права, уж се има в предвид всекидневно, небрежно и т.н. , ама знам ли отразява ли нотката елегантност newsm78.
точно и аз това си мисля, дънки, жилетки, широки половери, "елегантен топ" /каквото и да значи, вероятно потник с паети Whistling/ ........ нямат място спортно елегантното облекло /лично мнение/, но за мен те са си ТОЧНО кежуъл  Peace

# 19
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Винаги съм си мислила, че няма такова нещо. Не може хем спортно, хем елегантно. Или е спортно (от СПОРТ), или е елегантно.
Кежуъл му се вика на това (както е отбелязала да_ама_не). Маратонки с пола, например. Но ще се съгласите, че в такъв случай маратонките не са за тренировка, а полата не е от ламе.

# 20
# 21
За мен спортно елегантен стил се изразява в смесването на стилове,примерно риза с топ отгоре ,дънки или панталон с но нестандартни обувки,ниски,тъпи,тип пантофка,небрежно прибрана коса,на мен лично ми е от любимите комбинации.

# 22
  • София
  • Мнения: 2 271
Добре де, Камелия, какво им е спортното на тези два тоалета?
 

# 23
  • Мнения: 2 936
ей,човек да не сбърка  Confused
добре първата снимка не става,не съм я видяла хубаво,но отначало съм помислила,че горната дреха е плетена жилетка...а то си е било палто  Peace
обаче за втората ще ме извините,но аз не възприемам войнишката пола за елегантна  Wink ,а и блузката също....!!!

# 24
  • Мнения: 3 830
Да, съгласна съм със снимките, които са поаказни като примери.  Peace

# 25
  • Мнения: 612
Преди години бях на курс по дизайн и преподавателя ни каза че такова нещо като спортно - елегантен стил - няма, и на мен не ми допада това словосъчетание, неточно е някак, предпочитам кежуъл в смисъла , който се влага.

# 26
  • София
  • Мнения: 2 271
ей,човек да не сбърка  Confused
добре първата снимка не става,не съм я видяла хубаво,но отначало съм помислила,че горната дреха е плетена жилетка...а то си е било палто  Peace
обаче за втората ще ме извините,но аз не възприемам войнишката пола за елегантна  Wink ,а и блузката също....!!!

Да, права си за тази снимка, че не е официална, но на малката не се вижда, че е маскировъчна полата. И все пак не е спортна в никакъв случай. Нито пък блузката.
И никой не те обвинява, че си сбъркала - нали това си обсъждаме тук - кой какво мисли  Peace

# 27
  • Мнения: 2 407
Дънки с риза,спортен панталон с някаква блузка,например с деколте.Шанел е показала!

# 28
  • София
  • Мнения: 35 951
Елегантно /което не винаги е удобно/ и удобно.  Grinning

# 29
  • Мнения: 3 830
Преди години бях на курс по дизайн и преподавателя ни каза че такова нещо като спортно - елегантен стил - няма, и на мен не ми допада това словосъчетание, неточно е някак, предпочитам кежуъл в смисъла , който се влага.

Добре, и с това съм съгласна  Peace

Общи условия

Активация на акаунт