Да помогнем за първия учебен ден на Михаела!

  • 3 577
  • 48
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 648
Ами, разбира се - от много глава не боли - моите пък са от набук - черни!

# 16
  • Мнения: 287
Майчета, не прекалявайте! Hug На Мишето крачето е 32 и е кльощавко а за другата зима не знам как ще е. Ако сега не и стават обувките то по-добре да ги носи някое друго детенце, което ще се зарадва на тези необходими обувки! Макар, че то зимата с дебелите чорапи ще са добре тези каракулени ботушки...Честно да ви кажа - не знам. За сега само знам, че на 11 септември Гери ще получи списъка с необходимите неща и аз ще ви пиша тогава за да се направи равносметка кое сме намерили и кое не сме успели. А аз на 15 септември ще съм най-странния папарак с количка и смешно 10 месечно бебе:))))) И после обещавам да пусна снимките да ги видите всички и да се порадвате на нашата сладка първокласничка - бъдеща певица!
 Това е от мен за сега, благодаря ви за всичко и до скоро!!!  bouquet

# 17
  • Мнения: 287
     RAVIA, мила, Гери получи колета от теб и искрено ти благодари!!!  bouquet Със сълзи на очите разглеждаше нещата, които си пратила за Мишето и каза, че собствените и роднини никога не биха я зарадвали така...Дрехите ще и станат и на нея, че тя е много кльощавка Grinning а маратонките са много хубави само дано са таман на малката!
 Аз също ти благодаря за сладката кукличка, която си изпратила за моята Моника! Hug
 Мисля, че тези моливи и флумастри ще са достатъчни за целия първи клас но ще видим:))) Трябва да се види в списъка за необходимите неща, който Гери ще получи на 11 септември какво има и кое от нещата сме осигурили. 
Това е за сега момичета. Аз ще липсвам от форума до края на месеца но след това ще се организираме да се видим и да се запознаем и да се видите с Гери и Михаела лично!
 Благодаря ви, че ви има и до скоро!!!
 

# 18
  • Мнения: 287
Здравейте пак!
 Аз само да се оплача, че Гери и Михаела не можаха да дойдат с нас на море, понеже работодателите на Гери и платиха за половин месец. Но поне пък тя отиде при майка си и малката за седмица и там се е заела да оправи разни зъбни неуредици:)
 Михаела ще си дойде в София след две седмици. Така, че скоро ще се активизирам да се видим  с тези от вас, които обещаха да помогнат с дрешки от децата си.
 Това е за сега и ви благодаря!  bouquet

# 19
  • Мнения: 2 471
Искам да направя малък подарък на детето. На кого да го изпратя? Може ли координати?

Последна редакция: пн, 27 авг 2007, 12:54 от Dencho

# 20
  • София
  • Мнения: 3 648
Аз съм тук и чакам - вече има един огромен плик за нея! Майката дребничка и слаба ли е?

# 21
  • Мнения: 287
Момичета, здравейте!
 Сега са почивни дни и предполагам, че сте си заделили 5 минути за скришно отдъхване:)
 Само искам да ви кажа, че в понеделник ще сме на разположение с Михаела и Гери за да се видим с тези от вас, които имат доброто желание да помогнат с  дрехи за малката за първия учебен ден и училище. Ще ви помоля да се видим на територия на Младост 1-2-3, че малката Александра, за която Гери се грижи е с нас през деня. Или срещите да са след 18.30ч. - тогава Гери я връща на родителите и. Михаела ще е с мен през деня, понеже в периода от 10-ти до 15-ти септември аз ще я наглеждам и даже следобедите ще е в нас та можем и по нета да пишем заедно:)
 Това е за сега!
 Спокойни почивни дни и до скоро!  bouquet

# 22
  • Мнения: 287
Момичета, потресена съм!
 #2gunfire #2gunfire #2gunfire
 Цените на детските дрехи са по-високи от тези за нас!!!
 Михаела днес беше благополучно доставена от майката на Гери след 3 месеца престой на село. Всички дрехи и стоят, като на рибарче:))) Крачето и е пораснало и е 33 номер вече - тук благодарим сърдечно на Наталия за маратонките по мярка Hug
 Вени помогна с дрешки, които за сега са малко големи на Мишето но естествено, че ще влязат в употреба Peace имаме и две официални рокли но са за по-натам, че сега висят.
 Бумагите са набавени, само нотни тетрадки трябват- но от българските и с определени страници.
 Еми ми се обади и утре ще се видим за да донесе раница за училище - огромно Благодарим и на нея!!!  bouquet
 Благодарим ви на всички за помощта!!!  bouquet  bouquet  bouquet
 Сега Гергана е в невероятен стрес, защото утре на всяка цена трябва да купим официална пола или сукман - решихме, че най-функционално ще е да са дънкови за да се носят и след това. Днес вечерта обиколихме пазара на Младост1 и очите ми станаха на палачинки от цените #Crazy newsm78- егати полите за 35лв...егати анцузите за 60лв...една проста трикотажна блузка, която не топли дори е 17лв #Crazy. Подозирам, че щем-нещем ще трябва да купим нещо, че иначе Михаела няма с какво да се наконти за празника...Утре просто ще е ужасно напрегнат ден...Стискайте палци да намерим свестни и неужасно-безмислено скъпи дрехи! Търговците спекулират безмилостно с предстоящото започване на учебната година...
 Та така...в събота ще снимам цялата ни малка суматоха, барабар с мойта бебка, бабата на Михаела та чак и малката Александра може би ще е с нас...
 Това е. Оплаках ви се пак но простете ми моля, че и аз се шашкам някой път, че и мен това ме чака...

# 23
  • София
  • Мнения: 2 210
Мони, ще взема и подаръче за Мишето. Още по-мъчно ми стана след разговора с теб...А другото, за което говорихме ще го уредя със сигурност! Wink
(не е лошо да кажеш колко е висока Михаела след престоя на село Simple Smile)

# 24
  • София
  • Мнения: 3 648
Симона, нима синята рокля и е голяма! Изумена съм! Колко е килца това дете? Всичко ли и е голямо?

# 25
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Мони, цените са наистина ужасни, но не съм учудена. Моля те,купете само най-необходимото за първия учебен ден! За после- комплекти анцунг, долнища,дънки, полички и т.н. мога да ви взема от тук. Едно долнище е от порядъка на 6-8 лева и то същите,каквито има по вашите пазари. Само са ми нужни мерките на Мишето. Радвам се,че са станали маратонките. Hug Ако решите и има възможност можете направо да дойдете - пазара е петък,събота и неделя. Пътните ви с кола са около 30-35 лева, но пък ако се съберат повече неща за купуване- в смисъл, ако ти примерно решиш да купиш нещо за вас,  определено ще ви излезне по-евтино тук. Насреща съм да помогна! HugМоже да ми звъннеш и по тел, за да уточняваме нещата.  bouquetКкаво стана с обувките за Гери?

# 26
  • Мнения: 287
Утре ще гледаме само за нещо за 15-ти и това е!
 Еми обеща да помисли за дрешки, че има нещо предвид.
 Наталка, ще кажа на Гери и ще помислим как може да стане това и кога - за пазаруването.
 Утре също ще гледам да премеря Мишката и да дам мерки и теглилки тук.
А ако знаете горкото хлапе от облизване и дъвкане има белег, като от изгорено над горната устна! Тая баба му е толкова добра гледачка, че ми стана зле - детето си дойде неизкъпано и с орлови нокти с кал под тях, с омалелите сандали с чорапи и окъсели панталони...човек може да си помисли, че съвсем са закъсали тия хора а не е толкова трагично баш...но бабата просто си е безхаберие от всякъде...
 Айде, до утре...че от емоции и ядосване и потрес днес ми падна тотално батерията #Crazy newsm78
 а за Гери...за нея изобщо не сме мислили и аз даже не можах и косата поне да и освежа малко...

# 27
  • Мнения: 2 471
Oлеleeee,  Монита, а нещата, които пратих дали са и станали?

Последна редакция: пт, 14 сеп 2007, 10:58 от Dencho

# 28
  • София
  • Мнения: 726
monita911,

Прочетох, че има някакъв проблем със семейството на бащата относно наследството на детето. Съпругът ми е адвокат. Предложи на Гери ако иска да се срещнем /ние също живеем в Младост 2/, да му обясни проблема със семейният апартамент, ако може нещо да се направи, за да се защити интереса на детето.

Поздрави

# 29
  • Мнения: 287
 Hug купиме дрешки!!!
 утре ще гледате снимки 
Mama Mishi, ще кажа на Гергана и ще се разберем как да стане срещата и кога.
 после ще взема и мерки на малката за дрешките

Последна редакция: сб, 15 сеп 2007, 14:16 от monita911

Общи условия

Активация на акаунт