Осиновяване, астрология и магия

  • 4 850
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 883
И аз да се наредя на опашката  Grinning
Ама не знам час на раждане (нито на децата, нито моят), че , дето казва и dudence, едно време са сменяли датите в актовете за раждане, в моя пише 20 октомври - ни везни - ни скорпион. Ама дали е "вярната" дата  newsm78
Кандидат астроложките, ккво ще кажете?  Thinking

# 16
  • Мнения: 921
Като се замисляяяя.... ми то май наистина няма нищо случайно! Неотдавна четох в една книга, че човек идвайки на тази земя предварително си избира какъв да бъде живота му. В това число и кои да бъдат родителите му. Погледнато от тази гледна точка вече не ми се струва толкова странно как деца, осиновени непосредствено след раждането си, без съзнателни спомени за преживяната раздяла с БР, подсъзнателно винаги усещат тази загуба и чувстват, че нещо им липсва.
Честно казано и аз (без да съм осиновена) цял живот се чувствах някак не на място в семейството си, докато един ден случйно не разбрах, че всъщност аз не съм планирано дете (докторите казали на майка ми, че не може да има повече деца след операция от киста) и съм резултат от несполучлив опит за аборт.   Confused
Надявам се, обаче, този сценарий, който няма добрър увод, да има поне добро изложение и приемливо заключение. Така че, ако някой се наема да прави хороскопи да ме има и мен в предвид. Пък ще измислим подобаващ реванш. Wink
 

# 17
  • София
  • Мнения: 533
Дефи, 20 октомври, но коя година Simple Smile По-вероятно е да си Везничка. Часът на раждане е важен, защото от него зависи асцендентът, както и подреждането на домовете в съответните зодиакални знаци. Но и без час, пак могат да се видят доста неща.

Кандидатите за хороскопи се разберете кой при Фани, кой при мен - и пак да си кажем, не професионално, а съвсем любителски Simple SmileSimple SmileSimple Smile

Tanya75, с теб направо в Бургас, че и аз като Фани трудно бих изписала интерпретациите на един хороскоп... Simple Smile Тук съм до края на август Simple Smile

Последна редакция: сб, 11 авг 2007, 00:14 от Tea_

# 18
  • Мнения: 1 152
Аз освен да помоля Теа да ми направи хороскоп според едната дата, а Fussii според другата  newsm78. Пък после ще взема от двата по малко  Rolling Eyes  Laughing.
Сега по-сериозно. И в тема от този форум, а и от други източници съм чела, че смяната на името, дадено при раждане, влияе върху съдбата на детето. Дали е така- нямам представа. Каква ли щеше да е съдбата ми ако си бях останала с рожденото име newsm78?
Да не разводнявам темата обаче. Мисълта ми е получава ли се нещо такова при смяната на датата на раждане? Като се замисля- не би трябвало, защото конфигурацията на планетите е непроменлива. Но ако живея с мисълта, че съм скорпион и съм от хората, които съобразяват всички свои действия с хороскопа си, пък в един момент се окаже, че съм дева...  newsm78. Значи цял живот съм действала погрешно Rolling Eyes ?
Думата е на астролозите  Hug!

  bouquet

# 19
  • Мнения: 4 138
аз като стара хитрица искам хороскоп и от двете любителки-астроложки Mr. Green
не знам защо, ама ме е шубе да правя хороскоп на детето. казват, че не било прието до 18 годишна възраст Thinkingно пък от друга страна защо не baby_neutral
знам че ми е писано да живея с лъвица и овен. аз като добър и дружелюбен рак естествено съм в най-неизгодната позиция. дупе да ми е яко hahaha
обаче с тези домове и аз ставам бръм.....нищо не разбирам. за мъжът по вечерно време-не отказвам Twisted Evil
остава да видя кога съм родена точно, защото има спор по въпроса между майка ми и баща ми.

# 20
  • Мнения: 1 669
Фуси, ти ме изумяваш с талантите си. ( Моля, погледнете в Зачатие темичката "Алхимикът Фуси").

Теа, това се отнася и за теб!

 Hug Hug Hug

# 21
  • София
  • Мнения: 533
Аз освен да помоля Теа да ми направи хороскоп според едната дата, а Fussii според другата  newsm78. Пък после ще взема от двата по малко  Rolling Eyes  Laughing.
Сега по-сериозно. И в тема от този форум, а и от други източници съм чела, че смяната на името, дадено при раждане, влияе върху съдбата на детето. Дали е така- нямам представа. Каква ли щеше да е съдбата ми ако си бях останала с рожденото име newsm78?
Да не разводнявам темата обаче. Мисълта ми е получава ли се нещо такова при смяната на датата на раждане? Като се замисля- не би трябвало, защото конфигурацията на планетите е непроменлива. Но ако живея с мисълта, че съм скорпион и съм от хората, които съобразяват всички свои действия с хороскопа си, пък в един момент се окаже, че съм дева...  newsm78. Значи цял живот съм действала погрешно Rolling Eyes ?
Думата е на астролозите  Hug!

  bouquet


Dudence, от номерология знам много малко. Дано Фани знае повече   bouquet  Да, при смяната на името се променят вибрациите. Както се случва и когато се омъжиш и си смениш фамилното име. Но не бих казала, че влияе върху съдбата ти. Ролята на астрологията, номерологията и всички останали т.нар окултни науки не е да влияят върху съдбата ти, а да ти помагат - да разбереш по-добре себе си, да си обясниш уж необясними неща, да се подредиш малко повечко, да се поопознаеш, да погледнеш върху живота си от друг ъгъл, да знаеш потенциалите и слабите си страни. Или с една дума - да се развиваш...

Хороскопът ти със сигурност е различен при промяна на датата на раждане, особено ако има голяма разлика в дните. Но всеки опитен астролог може да ти каже дали си Дева или Скорпион и кой от двата хороскопа отговаря повече на истината. Какво значи да съобразяваш всички твои действия с хороскопа си? С тези хороскопи, които са по вестниците или по ТВ? Аз лично не им обръщам никакво внимание - прекалено елементарни и повърхностни са, да не говорим в колко вестници си ги въртят и сменят както си искат. Истинският хороскоп не е само зодията - а конфигурацията, разположението и аспектите между 9-те планети, асцендента и още какви ли не неща.

# 22
  • Мнения: 1 152
Какво значи да съобразяваш всички твои действия с хороскопа си? С тези хороскопи, които са по вестниците или по ТВ? ...Истинският хороскоп не е само зодията - а конфигурацията, разположението и аспектите между 9-те планети, асцендента и още какви ли не неща.

Теа    bouquet,  имах предвид пълен хороскоп, направен от човек, който се занимава с това. А под "да съобразявам действията си" далеч не означава например дали да шофирам днес или не. Наясно съм със "задълбочеността" на хороскопите в разните медии. С колегите ми понякога ги четем и истински се забавляваме.
Преди година моя близка приятелка ми показа хороскопа си (правен от нейна братовчедка, която е астролог; близо 30 ръкописни страници). Хороскопът и беше правен преди повече от 10 години. Тъй като приятелката ми не се увлича особено по астрологията, просто го прибрала в една папка и забравила за него. Случи се така, че когато го изрови бях у тях. И го зачетохме. Оказа се, че в хороскопа и се споменава, че в даден период от живота и ще  настъпи криза в семейните отношения, която обаче е преодолима. Посоченият период съвпадаше с този, когато тя се раздели с бащата на детето си.  Имаше начертана карта, някаква пирамида, планети, домове и т.н. Доста непонятни за нас неща. Тя, повече на себе си, отколкото на мен, каза "Дали ако бях прочела този хороскоп преди време и знаех, че кризата е преодолима, нямаше да бъда по-упорита в опитите си да продължим да бъдем заедно?".
Та ето в такъв смисъл казвам "да съобразявам". И имах предвид хората, които наистина разчитат на хороскопа си, за да се подредят и самоопознаят.
Но понеже съм лаик в тази област, явно не се изразих съвсем точно.
И пак като лаик ще кажа, че според мен до голяма степен е въпрос на психика- внушение и самовнушение. Ако според хороскопа ми имам потенциала да се развивам в определена насока и аз се съобразя с това, защото му вярвам и щом ми е "заложено" рано или късно ще се развие, а после се окаже, че всъщност датата ми на раждане не е тази, а часът са ми го поизмислили, за да не питам повече newsm78 ?
Само, моля, не ме обвинявайте в повърхностност, защото ще се комплексирам  Laughing. Без бой си признавам, че в тази област съм  hahaha Embarassed, макар да съм чела Линда Гудман и разни други книжки на подобна тематика. Ама...не става само с четенееее. Трябва и акъл  Joy!

Ужасна съм! В какво превърнах хубавата тема  smile3538 smile3538 smile3538
Извинявам се   bouquet
Ама и вие ми се скарайте де- стига съм ви занимавала със себе си  baduu

  bouquet

# 23
  • Мнения: 1 843
И в тема от този форум, а и от други източници съм чела, че смяната на името, дадено при раждане, влияе върху съдбата на детето. Дали е така- нямам представа. Каква ли щеше да е съдбата ми ако си бях останала с рожденото име newsm78?

Само за миг ще доразводня.
Искам да ти кажа, че дълбоко вярвам в това и аз самата съм запалена пък, именно в тази област.

Когато ми се обадиха за Ирина, след като попремина първоначалния шок, аз разбрах, че това дете ще влезе в живота ми. Нямах съмнения, защото вярвам в нещата, които не се случват случайно.
До срещата ни прекарах дълги часове в търсене на подходящо за нея име. Търсех го близко по звучене, за да не се травмира, но и с друг смисъл и заряд. Исках едно ново начало за нея, а и смисъла на другото й име...не беше от най-позитивните.

Много се чудих и маех. С много притеснения записах в молбата: Ирина, на старогръцки - мир.
Притесненията се оказаха се излишни.
Сякаш това беше чакала през цялото време. Прегърна това име като ценен дар. Никога след това не реагира на старото си, когато лелите я викаха по навик.

Не знам какъв човек щеше да станеш, може би същия, но виж, живота ти би минал под знака на замисъла, който носи името ти.

# 24
  • Мнения: 883
Ех, Теа, ти пък - коя година - пита ли се така, на "всеослушание"  Rolling Eyes
Отдавна беше..., почти като "Имало едно време..."  Joy

За хороскопа - сериозно, интересува ме много. И моят, и на децата, че и на още двама-трима души, ама знам че звучи много нахално  Embarassed Може би трябва да помоля примерно Теа да направи хороскоп на децата (знам им истинските р.дати и имена, ама не и часовете); а Фуси - на мен ( и ако може  Embarassed да питам само за 2 личности, защото точно в този момент ми е наистина важно)

Момичета, само не ме застрелвайте  baby_neutral
 Hug

# 25
  • Мнения: 526
Фуси и аз сериозно ме интересува моя и на сина ми хороскопа, и ще се радвам ако се нагърбиш с тази не лека задача Praynig  bouquet

# 26
  • София
  • Мнения: 533
Дефи, нямаш проблем за хороскопите на децата, както и за твоя (за годините, имах предвид на "лични", не на "всеослушание"  Grinning )

ДарЗаМен, разкажи мъничко за имената, току-виж и нас ни запалиш  Hug

# 27
  • Мнения: 921
Добре де, като сте почнали - давайте наред! Рождената ми дата е 21/08/1975 (така и така годината ми и на ник-а, така че няма какво да я крия), а времето - 3,50ч. Други данни трябват ли?

П.П. Астролозите се издадоха вече, ама се чудя къде се спотайват магьосниците и защо не взимат отношение по тяхната част от темата. При все, че си имаме виден техен представител - Мага от Оз. hahaha

# 28
  • Мнения: 1 843
Теа, темата си е хубава такава. За имената друг път.

Но ето някои красноречиви примери:
Теодора - от гр. дар от Бога (Божи дар)
Фани - от гр. венец (съкр., галено от Стефана)
Петя - камък, скала (съкр., галено от Петра)

Такива ми ти работи.  Wink

# 29
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 501
Оппа.Адашка съм имала тук.Стефанка съм.От Стефанос-венец,венцоносец.Първият светец умрял за вярата.Пребит с камъни от тълпата Sad

Общи условия

Активация на акаунт