миризливи крака

  • 46 004
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • 1st floor
  • Мнения: 9 111
Според мен всичко идва от чорапите...съдя по себе си..ако съм обула от онези късите чорапки(като чорапогащник) после като си събуя обувките... аз не мога да си понасям миризмата  Sick така че.... де да знам и аз  Thinking
и аз не нося такива, именно поради тази причина!!!

# 16
  • Мнения: 753
преди време имах такъв проблем;опитах какви ли не мазила,но нищо не ми помогна,тогава една жена ми каза в продължение на една седмица да кисна краката си в урината си докато изстине,това всяка вечер преди лягане и след това ги плакне с хлатка вода;ефектът е поразяващ-успех  Shocked
да бе...много интересен съвет...

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 1 274
Ооо това ще го пробвам.... аз на косата съм си слагала преди... та на краката....няма  Laughing ще пробвам и ще пиша  Joy

# 18
  • 1st floor
  • Мнения: 9 111
...то някои го пият с лечебна цел, даже Mr. Green

# 19
  • Мнения: 753
...то някои го пият с лечебна цел, даже Mr. Green
newsm62 newsm62

# 20
  • Мнения: 27 524
Пудра. Действа безотказно.

# 21
  • Мнения: 349
Много често миришат от кофти обувки Rolling Eyes На дъщеря ми започнаха да миришат от кецове на Рънърс Shocked.Откакто изхвърлих обувките- проблеми нямаме Laughing

# 22
  • 1st floor
  • Мнения: 9 111
Що се смееш, аз сериозно ти говоря!!!

# 23
  • Мнения: 2 700
Що се смееш, аз сериозно ти говоря!!!

Действително, има хора, които се лекуват с така наречената "уринотерапия". Пусни в гугъла да видиш какво дава.
Знам го от обща култура. Подробности биха ми дошли в повече...

# 24
  • Мнения: 274
На мъжа ми краката и те седят по цял ден в кубинки ... и много миришеха. Взе си Ламизил и анти микотичен спирт 1 седмица мазане и нещата се оправиха.
Друго, което аз съм правила - 1 тубичка вазелин се смесва с 1 пакет салицил на прах. Мажат се краката и се обуваш с чорапи. Преспиваш така и на сутринта чорапите вонят ужасно  Sick Кожата на краката се обелва за няколко дни, а след 15 дни повтаряш процедурата. Какви меки стават краката няма да ви кажа  Grinning

# 25
  • 1st floor
  • Мнения: 9 111
Друго, което аз съм правила - 1 тубичка вазелин се смесва с 1 пакет салицил на прах. Мажат се краката и се обуваш с чорапи. Преспиваш така и на сутринта чорапите вонят ужасно  Sick Кожата на краката се обелва за няколко дни, а след 15 дни повтаряш процедурата. Какви меки стават краката няма да ви кажа  Grinning
а, стига , бе! Shocked тва не боли ли?

# 26
  • Мнения: 274
Изобщо не боли!  Naughty   Peace Явно просто умъртвява горния слой кожа или премахва заразената и вече мъртва кожа. Няма нищо болезнено. Може малко да сърби но е напълно поносимо. Спи се спокойно.

Общи условия

Активация на акаунт