От кога се започва с попарата?

  • 3 202
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 288
Те пък бисквитите да не са по-полезни от сухара, само дето калориите и химикалите са им в повече и защо да не е полезна попарата, и калций има в сиренцето и витамин Д в масълцето.Кус-кусът и грисът какво са: тесто и то доста по-трудно смилаемо от бебешките сухари
По темата :от 8м

# 16
  • Мнения: 5 026
Попара давам от 8 -9 месец.Първо въведох месото.

# 17
  • Мнения: 46 516
Извинете за невежеството, но кус-куса не е ли пак тесто? По-полезен ли е от сухар? Питам, защото скоро и аз ще трябва да се ориентирам какво да давам.

Идеята ми беше да има максимално разнообразие, което не изключва разбира се даването през няколко дена на попара и кус-кус примерно, ако майката държи да ги дава, просто така се избягва даването на тесто всеки ден.

# 18
  • Мнения: 3 360
Попара дадох след 7 месец

# 19
  • Мнения: 2 159
ние започнахме към 8-мия

# 20
  • Мнения: 8 242
Не съм давала нито попара, нито жълтък досега.
Глутена го въведох на 11 м., сиренето и маслото на 13м.
Жълтъка смятам към 18м.

# 21
  • Мнения: 451
Дадох попара в средата на 8 месец- любима е на моето дете.

# 22
# 23
  • Бургас
  • Мнения: 3 077
Аз така и не съм давала попара все още  (дъщеря ми е на година и три месеца).
Нямам кога да я вместя в графика тази ми ти попара...и не смятам, че е болка за умиране де като не яде попара!

# 24
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Чак сега на годинка я прояде с голям зор.

# 25
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
Въведох попарата в 7 м.,но не му хареса особено.И сега й се мръщи за това не му правя.

# 26
  • Мнения: 781
Извинявам се предварително, че използвам темата, за да задам въпрос към мамите дали глутен по-късно от 6 месаца- каква храна давате на мястото на попарата?Защото всички ядки-овесени, пшинични, просо, кус-кус, също съдържат глутен и не са алтернатива.
Искам да захраня не само глутен по-късно, но и с кисело мляко също и по този начин не ми идва на ум с какво ще го храня бебо в 9.30-когато уж се дава попарата.Другия вариант е още два месеца да си яде и тогава АМ, но не знам дали ще му стига, защото е доста ящен. Вече яде зеленчуково на обяд и каша следобед и много му харесва, дори се сърди като свърши ooooh!

# 27
  • СОФИЯ
  • Мнения: 431
Преди няколко дни. 7месеца и половина е;

# 28
  • София
  • Мнения: 3 099
Тая попара нема край....

# 29
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Аз давам попара от 6.5 месец,но не редовно и бях давала вече глутен Peace.С жълтъка започнах от 6 месец,но много пъти забравям и идва на 2-3 пъти в месеца

Общи условия

Активация на акаунт