Притеснявам се за вас, момичета

  • 2 113
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 716
Отначало мислех, че бебета ги носят щъркелите когато си ги поръчаш.
Лекарства почти не съм пила през живота си.
Поле нещата се проточиха, бавно и постепенно започнах хормоните, стимулантите...
С всяко хапче изпитвам гняв.
Гняв, че руша организма си.
Съзнанието ми е ясно.
Искам бебе.
Независимо от цената.
Вярвам, че на мен нищо лошо няма да ми се случи.
Освен вяра нищо друго не ми остава.
Ще продължавам.
Докато съм здрава.
Дай, Господи, здраве на всички нас.
А ние ще бъдем най-добрите майки.
И бащи.

# 16
  • Мнения: 1 919
аз пък ИСКАМ да ви пожелая успех момичета,гордея се с вас и стискам палци всяка една от вас да си гушка така желаното бебе!

# 17
  • Мнения: 1 612
Изцяло подкрепям и мнението на Йордан и вашето мнение момичета.
.......Знам, че вече гледам отстрани на проблемите със забременяването, но познавам всички тук и всеки ден ви чета.
Не ми се сърдете за това, което ще кажа, не гледайте на мен като врага, защото съм била и от онази страна- всичко трябва да има мярка. Да имаме бебе е най-важното за нас, но бременността и раждането не са всичко, да бъдем майки е най-важното, да бъдем здрави майки е най-важното, да запазим психиката си е най-важното.
Лично за мен сега съм по-щастлива и по-спокойна отколкото през изминалите години, гледам по-трезво на нещата и мога да кажа, че се възстанових от много от психическите травми, които сама си бях нанесла.
Успех ви желая и знам, че всички ще отидете в отчетни  bouquet

Взе ми думите от устата! Само с тази разлика, че аз изпих доста лекарства.
Определено след стимулациите здравословното ми състояние е по-лошо. От много лекарства ми се объркаха половите хормони и сега всеки ден си взимам хапченцето за Пролактина. Реших, че няма да се съсипвам повече. От както подадохме документи за осиновяване канара ми падна от сърцето.
Всеки сам избира и решава за себе си. За мен борбата свърши. Започна великото чакане, но знам че мойта принцеса е някъде там и чака да я прегърна. А дали ще стане след 3 месеца или след година няма значение.
Пожелавам на всички борещи се успех!
  bouquet

# 18
  • Мнения: 141
lilia, най-искрено те поздравявам за решителността!
Ще видим ние докога ще я караме...

# 19
  • Мнения: 7 716
Лили, браво, поздравления, взела си най-доброто решение в живота си.
Ти ще си най-добрата майка.

# 20
  • Мнения: 2 422
Лилиа браво на теб newsm10 завиждам ти за взетото решение smile3521

# 21
  • Мнения: 1 612
Благодаря за подкрепата на всички!

# 22
  • Мнения: 547
Лили,желая ти скоро да гушкаш своето детенце!Дано да не ви мотат дълго. Hug

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Лилиа,от все сърце ти желая скоро да гушнеш твоята принцеска!

# 24
  • Мнения: 769
Ужасно е да си мисля за количеството лекарства които съм изпила, ужасно е.. Никога не съм пила и пушила, дори кафе не пия, храня се сравнително здравословно, каквото е зависело от мен съм го направила, не разбирам защо тялото ми не може да се справи с нещо толкова нормално - да зачена и родя дете... пиенето на лекарства не е една от много алтернативи.. по-скоро нямам друг избор.. остава ми единствено да е надявам и моля, че ще успея да си родя дете и ще съм в добро здраве да доживея до внуци..

Колко би било прекрасно и  лесно  да можеше да стане като при другите, да си направим бебе - на саме с любимия  .. Sad

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Бинпин,много си права,миличка.Не ни е оставено правото да избираме,просто нямаме избор за постигането на нещо толкова нормално и естествено за много други!

Последна редакция: вт, 14 авг 2007, 09:11 от Цецинка

# 26
  • Мнения: 2 422
Данка ти как си  Blush Praynig

# 27
  • Мнения: 40
Боря се, ще се справя!  Peace
   
   Радвам се, че има момичета,които разбраха какво имам пред вид. Може би не обясних добре още в началото.
   Притеснявам се за тези, които изпиват количества лекарства без може би това да е необходимо. В големите градове имаме относително свестни специализирани клиники, но представяте ли си какво се предписва някъде там в малките градчета и по-големи селца?!
    Със сигурност много от тук пишещите са тръгнали по пътя на неволите от неправилно диагностициране и от злоупотреба с медикаменти  без дори да са предполагали какви ще бъдат последствията. И ако с това, което обсъждаме помогнем дори на едно момиче, което е в началото на пътя да се замисли преди да изпълни предписанията от разни там "доктори", то файда от казаното ще има. А в "Проблемно" влизат и такива които само си мислят, че имат проблем, защото виждате ли вече шест месеца не ставало нищо и ще трябва да се пие вече нещо... Те да осмислят, че лечение се провежда само когато е крайно наложително!!!
    И пак ще кажа, че съвсем не говоря за момичетата с установени проблеми, за които е наложително да приемат медикаменти за да сбъднат мечтите си. На всички тях стискам палци и искренно пожелавам успех!
  bouquet
Й_

# 28
  • Мнения: 4 306
Много често срещано е изписването на клостилбегит за стимулация на овулацията.
На втория месец опити, отидох на профилактичен преглед при квартален гинко.
Щом разбра, че "правим бебе", на рецептата ми лъсна схема с клостилбегит.
Е, аз имах шанса да имам повече информация от форумите и здрав разум, да преценя че не е разумно да пия хормони, без установен проблем и не ги пих.
Ако бях ги пила, щях да изтощя яйчниците си с ненужни стимулации... а проблемът се оказа мъжки фактор. Ако ще и една година да бях пила клостил.. все тая.
В това отношение си много прав, Данчо!

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
И при мен в началото на борбата се получи като при Вера,с тази разлика,че не четях достатъчно тук и се доверих на лекаря си.Това,с което се сдобих не беше бебе,а кисти!И със сигурност си прав,че има много момичета,които нямат достъп до итернет или квалифицирана информация и стават жертви на какви ли не експерименти.

Общи условия

Активация на акаунт