Дозатор за препарат за чинии

  • 2 712
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
# 16
# 17
  • Мнения: 8 999
Аз дозатор нямам, но за стоящата батерия трябваше да се продупчи мивката. Нито тези, от които купихме мивката, нито тези, които правиха кухнята се наеха да пробият отвора за стоящата батерия - направи го майсторът, който вършеше други ремонтни дейности у нас по това време. Премери колко голям трябва да е отвора и отиде и от най-близкия магазин за джунджурии си купи за 5 лева /менте/ бургия за бормашина със съответния размер. След като направи отвора /за секунда и половина/ изхвърли изтъпялата вече бургия. Оказа се, че не е нито сложно, нито скъпо, просто повечето монтажници ги мързи.

# 18
  • Мнения: 463
Ауу край..незнаех ,че съществува.Аз бях измислила да си пробия дупки и да си сложа две контейнерчета с капак.Едно за гъбата ,другото да си слагам препарат за миене на чинии.

# 19
  • Мнения: 1 441
Момичета, благодря ви.  Hug Купихме си вчера от Бриколаж за 10 лева, не ни пробиха мивката и мъжа ми накрая каза, че хич не му се разправя - той ще си я пробие. Най-вероятно ще я направи като майстора на Баибиби, че вече аман от разправии с масйтори и магазини. Close
Така или иначе вчера като се прибрахме от цял ден търчане по магазините имахме такава изненада в къщи, че забравих и дозатор и всичко.  Twisted Evil  Twisted Evil Хладилникът ни се беше развалил - спрял, всичкия лед се стопил, храната се размирисала, в кухнята вода. Направо ми идваше да...  #Cussing out Ние сме под наем и хладилникът беше на хазяите. Доста беше стар и му беше време да се разваля, но все се молехме да издържи още месец- два докато се преместим в новия апарамент. Уви! Днес бяхме принудени да купуваме хладилник, на който хич не му беше времето, ама.....
Поне си взехме много хубав и вече слагам край на вмирисаните манджи.
Сори за офф-а, ама имах нужда да си споделя и да с епохваля.  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт