Видеозон във Варна

  • 6 127
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
Аз съм доволна от Яков , може да мълчи и да сумти като те гледа обаче е много добър диагностик. Докато ме гледаше да си кажа чесно си мислех че съм болна от неизлечима болест, а той просто си е такъв. Ако има нещо ти казва ако няма нищо мълчи.   Доктор Давидков също е добър диагностик, макар, че не го обичат много, много аз му имам доверие. Виж Балев в последно време се занимава с много неща и верно, че почти всички са се учили от него но от както ми обърка диагнозата вече му нямам  доверие. Той преглежда и в Терапията.

# 16
  • Варна
  • Мнения: 773
за цените на Балев, доколкото си спомням беше 30 лв. но човека гледа на видеозона доста време, като следи и за най дребните нещица. отговаря ти на всички въпроси , накрая ти дава папка с всичко видяно на прегледа. Единят път ударите на сърцето на бебето бяха много ускорени, слуша ги няколко пъти и видимо заинтересован ми каза да отида следващата седмица пак като подчерта, че пари няма да ми взема. Прегледа ме пак, всичко си беше наред и ми каза че сега и той е спокоен. Grinning

# 17
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
А д-р Давидков къде се намира, някакви координати newsm78

# 18
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
намира се в Медицински център Младост/ срещу училище "Гео Милев" Peace

# 19
  • Варна
  • Мнения: 3 238
Здравей , при Цветкова ходих в 16 седмица-много обяснява и дава диск с бебо, аз ходих в събота защото иначе не може да се врпеди човек и съм много доволна от нея
Д-р Цветкова на 3Д ли те гледа? виждала съм табела на ЗД в кабинета й на Битоля. Има ли някакво значение в коя седмица ще отидеш? В събота с какво работно време е, и все пак има ли някакво предварително записване за тогава? Иначе за другите дни ми е ясно че се чака месец за час..

# 20
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
намира се в Медицински център Младост/ срещу училище "Гео Милев" Peace
Мерси много Laughing

# 21
  • Varna
  • Мнения: 191
Аз лично ходих 3 пъти при д-д Давидков, а координатите му и други неща можеш да видиш от сайта му, пусни в търсачката името му и готово. Прегледа наистина е 70 лв, но е обстоятелствен - другото мамите са го обяснили достатъчно добре. Много доволна съм и от д-р Петинка Цветкова, така че имаш избор. Струва ми се, че ще ти е по-лесн да се вредиш при Давидков. Упсех!

# 22
  • Мнения: 1 919
Ако е само за атракцията да си видиш бебето ти препоръчвам д-р Уалид- и а зтам ходих само за атракцията де

# 23
  • Мнения: 924
Доколкото знам 4Д имат Петинка Цветкова, Давидков и МД, 3Д- Баев. Аз бих избрала П. Цветкова ако има възможност да ме приеме. Ако не някой от другите 2ма мъже и накрая някой специалист от МД (макар, 4е самата аз съм била там 2 пъти).

# 24
  • Мнения: 535
Доц. Балев е супер, много съм доволна  Peace

# 25
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Балев, друго нямам какво да добавя Peace

# 26
  • Мнения: 603
аз ходих при доц.Балев в клиника Темелков. Той не е точно гинеколог но вижда дали бъбрецит сърцето и всичко останало си е наред.
Peace Подкрепям.

и аз  Peace

и аз също хосих при Балев. Той е специалист по фетална морфология. Открива аномалии в плода (ако има такива). Мисля, че е хубаво поне едно посещение при Балев.

Общи условия

Активация на акаунт