малко по-интимен въпрос!!!!!!????

  • 27 422
  • 140
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 4 966
Е аз това не мога да го разбера.
Да не изпитваш оргазъм и да ти се прави секс. Crazy

АМи аз ако не свърша ми се скапва цялото настроение. Whistling

# 16
  • Мнения: 185
Е аз това не мога да го разбера.
Да не изпитваш оргазъм и да ти се прави секс. Crazy

АМи аз ако не свърша ми се скапва цялото настроение. Whistling
Исайкова,не го приемай като заяждане,но ми стана интересно-ти от първия път,когато си била с мъж ли изпита оргазъм?И ако не,как после ти се е правило секс?
Аз изпитах оргазъм чак  на 24г.,но дотогава не ми е липсвало желание,дори напротив Mr. Green

# 17
  • София
  • Мнения: 4 966
АКо говорим за клиторен,изпитах го и преди да бъда с мъж Mr. Green Blush

# 18
  • Мнения: 17 546
Е аз това не мога да го разбера.
Да не изпитваш оргазъм и да ти се прави секс. Crazy

АМи аз ако не свърша ми се скапва цялото настроение. Whistling
Ами 24 години жената се напъва да си докаже, че е истинска жена, че не е дефектна, че ТРЯБВА да го изпита и не става и не става! Мислиш ли, че и е лесно!? Иска да прави секс, като всеки нормален човек за да стигне до заветното състояние, за което говорим другите и приятелки и се измъчва, че проблема е в нея. Друг е въпроса, че е трябвало да потърсят компетентен съвет от сексолог, но ако познаваше мъжа и няма да ме питаш защо не са го направили! А и оргазма не бива да е крайна цел в един акт, а следствие от синхронен ритъм и чувства между двама души.
И darla е съвсем права! Едва ли някоя от нас е изпитала оргазъм от първия път с мъж! Не съм монахиня и съпруга ми не ми е първия, но той беше първия с който стигнах до край. На ВТОРИЯ, не на първия път! Бях само на 19...А за щастие сега е така всеки път!

Последна редакция: пт, 10 авг 2007, 23:56 от Ramada

# 19
  • Мнения: 185
АКо говорим за клиторен,изпитах го и преди да бъда с мъж Mr. Green Blush
PeaceРадвам ти се от сърце,аз късно се сетих да включа ръцете Joy

# 20
  • София
  • Мнения: 4 966
АКо говорим за клиторен,изпитах го и преди да бъда с мъж Mr. Green Blush
PeaceРадвам ти се от сърце,аз късно се сетих да включа ръцете Joy
Ех,имам приятелки,които все още не са се сетили да ги включат и не знаят какво е оргазъм.
Като случая който описва Рамада.Но доста по-лек.

Рамада,със сигурност не й е лесно.Просто наистина ми е интересно как го прави с желание...

СЛед като опира до мъжа й,пробвала ли е с друг мъж как ще се чувства?
Мъжете са от голямо значение...

Аз преди не изпитвах удоволствие от секса...може би съчетание между партньорите. newsm78

# 21
  • Мнения: 17 546
Ех,имам приятелки,които все още не са се сетили да ги включат и не знаят какво е оргазъм.
Като случая който описва Рамада.Но доста по-лек.

Рамада,със сигурност не й е лесно.Просто наистина ми е интересно как го прави с желание...

СЛед като опира до мъжа й,пробвала ли е с друг мъж как ще се чувства?
Мъжете са от голямо значение...

Аз преди не изпитвах удоволствие от секса...може би съчетание между партньорите. newsm78
Ами направи нещо като опит, ако въобще тове безумие което прави и в момента може да се категоризира като опит в тази посока... Има някаква налудничава, платонична връзка, но като че ли не и достига смелост и самочувствие! А и обекта с който е решила да направи експеримента не ми изглежда особено надежден и подходящ за целта, но това е моята преценка, без претенциите, че е най-вярната. Много сме близки и знаеш как е между жени, казват си всичко като на изповедник Wink Вярвам и, защото я познавам, но не я разбирам! Предполагам, че скоро няма да и се получи. За жалост... Много е шантаво!

Последна редакция: сб, 11 авг 2007, 00:36 от Ramada

# 22
  • София
  • Мнения: 4 966
АМи дано се получи.
Желая й го от сърце! Heart Eyes

# 23
  • Мнения: 985
от тая тема ми се  Sick,тъкмо обядвам...

# 24
  • Мнения: 185
от тая тема ми се  Sick,тъкмо обядвам...
Що ти се Sick newsm78

# 25
  • Мнения: 985
ами незнам,взела съм си чинията с яденето тука и хвърлям по един поглед във форума,влязох в бисерите и гледам линк към някаква тема.Като почнах да чета,ми се отщя да ям.Точно по обяд да четеш или слушаш за клитори,вагини и оргазми...ами гадно ми стана.

# 26
  • Мнения: 185
Е Чочка,хората и по обяд правят секс Crazy

# 27
  • Мнения: 1 299
А защо в Африка, когато обрязват жените, за да не изпитват удоволствие от секса и да не изневеряват на мъжете си, обрязват само клитора и срамните устни, влагалището не го закачат. Ако можеше само с него да се постига оргазъм, все щяха да измислят нещо, за да попречат на жените и в този случай. Да, ама не.  Mr. Green

 Scream Scream Scream

# 28
До колкото знам клиторните са по силни и разтърсващи.

Изобщо няма за какво да се притесняваш.Има жени,които хич не могат да изпитат оргазъм.
Ти си късметлийка:)Радвай се. Hug


И клиторният и вагиналният са си все оргазми!Но не съм съгласна,че клиторният е по-силен и разтърстващ!Тъкмо напротив!!!Когато "дойде"клиторният изпитвам ужасна нужда от вагинален,направо подлудяваща!А той е....нямам думи!Дълбок,силен...ужасно задоволяващ!!!Но и клиторният си е страхотен!!! Peace

# 29
  • София
  • Мнения: 4 966
Е Чочка,хората и по обяд правят секс Crazy
И аз същото щях да кажа,но видях,че вече си го написала. Laughing Crazy

Общи условия

Активация на акаунт