Жена роди в тоалетна

  • 3 652
  • 74
  •   1
Отговори
# 15
  • на село
  • Мнения: 3 920
Ами, аз сега гледах новините, не казаха нищо такова.
Да не би да не е доразбрал нещо, а и в нет-а не открих нищо такова.
Иначе това е ужасно и чак наядено от плъхове...

А, сори - сега видях, че има  даден линк.
Луди хора...

# 16
  • София
  • Мнения: 622
по-нагоре има линк.

# 17
  • Мнения: 139
Постоянно има случаи на майки, които след нежелана бременност не искат детето, ама ако това е истина е ОТВРАТИТЕЛНО!
И тази майка на Димитричка, тя сляпа ли е била да не види че дъщеря и е бременна?
А това детенце, дано да оцелее  Praynig , егати начина по който да започнеш живота си!

# 18
  • Мнения: 6 904
 Sick Отвратително е. Чак си го представих, защото наскоро гледах филм с момиче, което роди в тоалетна.
Дано да се оправи бебето Praynig

# 19
  • Мнения: 184

Ако не беше пуснала линка, по никакъв начин не бих повярвала на авторката.
Аз пък гледах в новините ,че днес във Варна са се родили 3/три/мъртви бебета-жена с двама близнаци и още една с едничко.
И това е голям ужас. #2gunfire

# 20
  • София
  • Мнения: 622

Ако не беше пуснала линка, по никакъв начин не бих повярвала на авторката.
Е, благодаря ти, кой би лъгал за такова нещо  newsm78
а за мъртвите бебенца  Cry, да ужасно е.

# 21
  • Мнения: 526
Стана ми много гадно...Представих си бебока в ямата Sick Shocked Sad
Дано има късмет това детенце и впоследствие да си го осинови някой Praynig

# 22
  • Мнения: 4 473
Боже, какъв старт на живота си има това дете! Бог да го закриля!

# 23
  • Мнения: 25 615
Пак ли?  ooooh!


ПП Да, майката на момичето може и да не забележи. Дъщеря й постепенно напълнява - какво странно има в това? Особено в тийнейджърска възраст е често срещано явление. Пък и след това.
Имах съученичка в УПК-то, която странно надебеля. Обяснението беше - диабет. Години по-късно общи познати ме светнаха, че била бременна тогава и родила малко след абитуриентския бал...  Thinking

# 24
  • Мнения: 2 673
Изродка!

Дано върху детето да няма трайни последствия..абе никакви последствия да няма!!!

# 25
  • Мнения: 216
Пак ли?  ooooh!


ПП Да, майката на момичето може и да не забележи. Дъщеря й постепенно напълнява - какво странно има в това? Особено в тийнейджърска възраст е често срещано явление. Пък и след това.
Имах съученичка в УПК-то, която странно надебеля. Обяснението беше - диабет. Години по-късно общи познати ме светнаха, че била бременна тогава и родила малко след абитуриентския бал...  Thinking
може да не е забелязала че е родила докато не е видяла кръв
 newsm78

# 26
  • Мнения: 184
може да не е забелязала че е родила докато не е видяла кръв
 newsm78
[/quote]

Кво решила е ,че има запек ли? Rolling Eyes

# 27
  • Мнения: 216
може да не е забелязала че е родила докато не е видяла кръв
 newsm78

Кво решила е ,че има запек ли? Rolling Eyes
[/quote]
не оправдавам, мисълта ми беше че не се разбира дали не е забелязала че е бременна или че е родила, а и аз се чудех как се ражда толко лесно във WC, че и да не гъкне???
 Thinking

# 28
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Предполагам, че не е била ромка, щом се опитвате да я оневините, ако беше, щяхте просто да я наречете животно

# 29
  • Мнения: 184
може да не е забелязала че е родила докато не е видяла кръв
 newsm78

Кво решила е ,че има запек ли? Rolling Eyes
не оправдавам, мисълта ми беше че не се разбира дали не е забелязала че е бременна или че е родила, а и аз се чудех как се ражда толко лесно във WC, че и да не гъкне???
 Thinking
[/quote]

Затова не бях склонна да вярвам на авторката ,ама нали пуснаха и доказателства.  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт