Към мамите родили в АГ,ОБ или "Майчин дом" - Варна

  • 12 760
  • 71
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 7
Аз също съм се ориентирала към ОБ и д-р Скочев. Плново секцио. За м.Май. Доста време имам така че ще чета с интерес отзивите за него.
 
Поздрави и успех на бъдещите майки (като мен)  newsm10

# 61
  • Мнения: 2 100
Писала съм по рано в темата, но тогава не бях родила. Както писах и тогава, избрах ОБ и въобще не съжалявам! По доволна нямаше как да бъда. Родих секцио при д-р Скочев! Много съм доволна и от него и от целия персонал! Всички са мили, стаите се чистят всеки ден. ВЪпреки, че възстановяването ми беше доста трудно и бях в не толкова хубавите стаи (леглата не са много удобни за майки родили секцио), престоя ми там беше много хубав спомен! Simple Smile Бебетата са при майките през цялото време, с изключение на времето от 1:00 до 6:00 и докато трае визитацията. Предполагам, че вече си направила избора си! Вярвам, че ще е най-добрия за таб и бебето ти!  Peace

# 62
  • Мнения: 502
Аз родих в АГ на 4 етаж и не мога да се оплача. И персонала беше любезен, и грижите си бяха на ниво.Не е лукс,но не е и мизерия, както някой казват.

# 63
  • Варна
  • Мнения: 384
Зравей , моят термин е 23.11 ,  твърдо реших че ще ида в Майчин дом Варна ! В
значи ще се срещнем с теб-за 23 имаше 4 насрочени операции -ти за колко часа си -аз мисля че за следобед някъде беше -при яков

# 64
  • Мнения: 7
Джиджа, благодаря ти за успокоението което ми даваш. Малко се притеснявам от това възстановяване. Всеки казва нещо различно. Исках само да те питам за стаите в ОБ. Как са? В смисъл по няколко майки ли или по две? А има ли самостоятелни стаи? И това бебе все пак в часовете между 1.00 и 6.00ч. не се ли храни? Не го ли носят за кърмене?
Извинявай че толкова те затрупах с въпроси но ми е интересно, а и ми е за първи път... Притеснявам се за всичко и само се моля всичко с бебето ми да е наред.

# 65
  • Мнения: 17 407
Стаите не са никак лоши, аз бях в такав ас 2 легла- изцяло  с нови мебели. Бебетата през този период не се носят за хранене, ако много плачат- дават им от шишета да ядат. Е, ако много искаш, можеш да отидеш да си го вземеш, де. Аз гледах да се наспя, хич не съм ставала да го гледам бебето спи ли, реве ли.

Много ти е рано з апритеснения, после ще му мислиш Peace

# 66
  • Мнения: 219
аз родих в АГ болница и съм много доволна. Секциото ми го направи д-р Г.ГЕоргиев. НАистина обстановката не е лукс, но в този момент не ти пука дали има PVC, луксозна баня и т.н.
Не исках да бъда в Окр болница защото там няма специализарано детско отделение, и тогава си мислех,  че недай си боже нещо се случи с бебетми при раждането там няма специална апаратура за това, и то пак трябва да се прехвърли в АГ.

# 67
  • Мнения: 53
Как са си свършили добре работата като трябва да ти правят операция ,за да оправят стореното тогава???!!??


Уточнение:лекарят,който ме заши ,не беше от екипа на въпросното  отделение;не той, а останалите са професионалисти.Груба грешка от моя страна да се поддам така на страха си и да платя на човек ,който не заслужава.

# 68
  • Варна
  • Мнения: 1 916
Зравей , моят термин е 23.11 ,  твърдо реших че ще ида в Майчин дом Варна ! В
значи ще се срещнем с теб-за 23 имаше 4 насрочени операции -ти за колко часа си -аз мисля че за следобед някъде беше -при яков

smurf леко раждане и да знаеш че родените на тази дата са прекрасни деца. Моят Марти е роден на 23.11, но 2005 в МД с планово секцио

# 69
  • Мнения: 2 100
Джиджа, благодаря ти за успокоението което ми даваш. Малко се притеснявам от това възстановяване. Всеки казва нещо различно. Исках само да те питам за стаите в ОБ. Как са? В смисъл по няколко майки ли или по две? А има ли самостоятелни стаи? И това бебе все пак в часовете между 1.00 и 6.00ч. не се ли храни? Не го ли носят за кърмене?
Извинявай че толкова те затрупах с въпроси но ми е интересно, а и ми е за първи път... Притеснявам се за всичко и само се моля всичко с бебето ми да е наред.


Стаите са си с по 3 легла. Не видях стая с 2-може да е имало. Има една ВИП-стая, в която си сам. Бебето в часовете от 1 до 6 е в бокса с другите бебета и както ти е казала Дренка ако плачка и иска да яде, може да си го нахраниш. На мен ми се случи да го нахраня в този период само 1 път. Други вечери не е плакал (пък и да е, не съм разбрала...съня определено не ми стигаше). Спокойно! Имаш още много време  Peace

# 70
  • Мнения: 1 448
Раждах в Майчин дом, ако мога да ги степенувам на първо място е тази болница, на второ Окръжна и на последно АГ-то  Hug

# 71
  • Варна
  • Мнения: 384
stenly
[/quote]
smurf леко раждане и да знаеш че родените на тази дата са прекрасни деца. Моят Марти е роден на 23.11, но 2005 в МД с планово секцио
[/quote]
благодаря,
и мама е родена на тази дата-това ще и еподаръка -внуче
ами аз си я избрах датата, надявам се да изчака бебо до тогава

Общи условия

Активация на акаунт